Hopp til innhold

OSMARKARENNET SBM cup 6

  • Når: 20.01.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Osmarka skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 19.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130
Start 20.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hafskjær, Noah Klubb Osmarka IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nakken, Daniel Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vassdal, Mons Emil Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fuglem, Heine Klubb Valldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Myren, Jørn Marius Klubb Valldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordvik, Helge Klubb Surnadal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stokke, Sondre Viset Klubb Stordal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Søvik, Leander Abelseth Klubb Stordal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjethammer, Mads Kirkreit Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hånes, Sondre Berg Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Orset, Ola Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Risan, Erik Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Roksvaag, Sander Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fylling, Sindre Klubb Stordal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Glomnes, Laurits Linge Klubb Valldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Gretland, Jørgen Klubb Hovdebygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lange, Ola Klubb Vistdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Selbervik, Luckas Loe Klubb Hovdebygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles

G 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Gautvik, Einar Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hjelle, Jørgen Klubb Stordal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Innerdal, Elias Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Nakken, Tobias Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Stokke, Ole Martin Viset Klubb Stordal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Støren, Iben Johan Rødseth Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sætre, Håvard Klubb Hovdebygda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles

G 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Herskedal, Jon Arne Gimnes Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hole, Iver Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Indergård, Thomas Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nordvik, Ola Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nås, Iver Klubb Eide IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Orset, Johan Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles

G 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Glomnes, Eskil Linge Klubb Valldal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nakken, Sebastian Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Thomassen, John Magnus Cuberos Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Sigve Klubb Valldal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gretland, Karl Daniel Klubb Hovdebygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Femoen, Marius Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Schreijer, Joen Ytredal Klubb Stranda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidem, Amalie Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Femoen, Julie Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hoem, Fride Andrea Domaas Klubb Tomrefjord IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kindsbækken, Kaja Klubb Tingvoll IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sæther, Tiril Ranheim Klubb Øksendal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Mia Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gretland, Dorthea Klubb Hovdebygda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hegstad, Mathilde Endresen Klubb Osmarka IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Orset, Ida Brakstad Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Schreijer, Sine Willemijn Klubb Stranda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Selbervik, Mathea Loe Klubb Hovdebygda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergset, Ane Kirstine Klubb Osmarka IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoem, Linnéa Sophie Domaas Klubb Tomrefjord IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Klokset, Ingfrid Klubb Tomrefjord IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vassdal, Thea Matilde Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Forseth, Dordi Klubb Øksendal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Fuglem, Elida Klubb Valldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Gaupset, Signe Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ottestad-Dahlen, Torunn Klubb Osmarka IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles

J 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Nathalie Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Jørgensen, Andrea Løvik Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Myren, Eline Mathea Klubb Valldal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Schreijer, Hedda Johanne Klubb Stranda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles

J 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunan, Julie Strand Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Forseth, Kari Klubb Øksendal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Klokset, Synne Klubb Tomrefjord IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles

J 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vollan, Guro Eline Klubb Tomrefjord IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kindsbækken, Martine Klubb Tingvoll IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Raaen, Ada Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Schreijer, Ea Nikoline Klubb Stranda IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sætre, Heidi Klubb Hovdebygda IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergset, Elen Johanne Klubb Osmarka IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fuglem, Vilja Klubb Valldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Myren, Tiril Magrit Klubb Valldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ottestad-Dahlen, Kristin Klubb Osmarka IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Indergård, Heidi Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stavnesli, Ane Hagset Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles

K 19/20 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahle, Rikke Gjeitnes Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Husøy, Ingrid Stølan Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Myrset, Guro Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles

M 17 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjerstad, Håkon Bakke Klubb Emblem IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sæther, Sondre Ranheim Klubb Øksendal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles

M 18 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jakobsen, Åsmund Ertresvåg Klubb Emblem IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Krohn, Kevin Bjerkeli Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Lied, Matias Klubb Liabygda IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles

M 19/20 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Smisethjell, Ole Bjørn Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Størdal, Olav Oterhals Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles

Menn senior - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sætre, Hans Olav Klubb Hovdebygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
nif-epi04, 04
NTB scanpix