Hopp til innhold

Fluorfritt Skirenn SM Cup 17/18

Fluorfritt Landsrenn, 4 renn i Sparebank Møre Cup

  • Når: 13.01.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Molde
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115
Start 13.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse Åpen klasse Øvelse 3 km fri Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

Felles 5 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mork, Bettina Klubb Emblem IL Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km fri

Felles 6 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeli, Vetle Klubb Molde og Omegn IF Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Schreijer, Sevrin Ytredal Klubb Stranda IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri

Felles 7 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaupset, Selma Klubb Molde og Omegn IF Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Gautvik, Linus Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjerde, Vegard Klubb Molde og Omegn IF Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Schreijer, Ea Nikoline Klubb Stranda IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Sættem, Elise Klubb Molde og Omegn IF Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Varhaugvik, Herman Klubb Molde og Omegn IF Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Vekve, Hans Klubb Molde og Omegn IF Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bersås, Vegard Alnes Klubb Åndalsnes IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjerkeli, Brage Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nakken, Daniel Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rindli, Markus Klubb Vistdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørensen, Magnus Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vassdal, Mons Emil Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vekve, Ola Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahle, Øystein Raustøl Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stokke, Sondre Viset Klubb Stordal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Søvik, Leander Abelseth Klubb Stordal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bersås, Eskil Alnes Klubb Åndalsnes IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørdal Kjerstad, Leo Arthur Klubb Emblem IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjethammer, Mads Kirkreit Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hammerø, Isak Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Orset, Ola Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Risan, Erik Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Roksvaag, Sander Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røkke, Even Olai Vestre Klubb Stordal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fylling, Sindre Klubb Stordal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Glomnes, Laurits Linge Klubb Valldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gretland, Jørgen Klubb Hovdebygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lange, Ola Klubb Vistdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Selbervik, Luckas Loe Klubb Hovdebygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Villa, Andreas Leikarnes Klubb Tomrefjord IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gautvik, Einar Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hegstad, Lasse Klubb Torvikbukt IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjelle, Jørgen Klubb Stordal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Innerdal, Elias Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lauridsen, Ingemar Kristian Aagaard Klubb Stordal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nakken, Tobias Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stokke, Ole Martin Viset Klubb Stordal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Støren, Iben Johan Rødseth Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sætre, Håvard Klubb Hovdebygda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Herskedal, Jon Arne Gimnes Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Indergård, Thomas Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nås, Iver Klubb Eide IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Orset, Johan Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Glomnes, Eskil Linge Klubb Valldal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nakken, Sebastian Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Svergja, Vemund Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thomassen, John Magnus Cuberos Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjåstad, Eirik Grüner Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Dyrkorn, Mateo Fernando Klubb Stordal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Femoen, Marius Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mork, Steffen Klubb Emblem IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Schreijer, Joen Ytredal Klubb Stranda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sættem, Jacob Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidem, Amalie Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Femoen, Julie Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjerde, Caroline Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hoem, Fride Andrea Domaas Klubb Tomrefjord IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Mia Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gretland, Dorthea Klubb Hovdebygda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haink, Lene Mari Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hegstad, Mathilde Endresen Klubb Osmarka IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Schreijer, Sine Willemijn Klubb Stranda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stavseng, Sigrid Eide Klubb Liabygda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergset, Ane Kirstine Klubb Osmarka IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoem, Linnéa Sophie Domaas Klubb Tomrefjord IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Klokset, Ingfrid Klubb Tomrefjord IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vassdal, Thea Matilde Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaupset, Signe Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rindli, Anna Klubb Vistdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Nathalie Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørgensen, Andrea Løvik Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Malme, Nora Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Schreijer, Hedda Johanne Klubb Stranda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunan, Julie Strand Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Klokset, Synne Klubb Tomrefjord IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øvrebust, Lone Lorgen Klubb Stordal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Kristine Hjellbakk Klubb Sunnylven IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bersås, Mari Alnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergset, Elen Johanne Klubb Osmarka IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Indergård, Heidi Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Røkke, Live Johanne Vestre Klubb Stordal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Stavnesli, Ane Hagset Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lange, Vilde Roysdatter Klubb Vistdal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Øvrebust, Vilde Lorgen Klubb Stordal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahle, Rikke Gjeitnes Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Husøy, Ingrid Stølan Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Myrset, Guro Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen, Stine Moen Klubb Molde og Omegn IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjelle, Andreas Klubb Stordal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Krohn, Kevin Bjerkeli Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gussiås, Håvard Støen Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Røkke, Petter Elias Vestre Klubb Stordal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Smisethjell, Ole Bjørn Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sætre, Hans Olav Klubb Hovdebygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI02, 02
Lars O. Berge