Hopp til innhold

Sprintrenn Tomrefjord

Sprintrenn - fristil J/G 8-10 år Sprintcross J/G 11-12 år Prolog. Deretter sprintcross J/G 13-20 år + sr. Prolog. Alle klasser + båe kjønn slås saman ved oppsett av vidare heat. Prologen avgjer rekkefølgje i SBM-cup 3. 1/3 premiering i finaleheata. Premiering på stadion. Vi oppfordrer alle til å bruke fluorfri glider og -topping. Reservearena: Stordal IL. på Overøye

  • Når: 30.12.2017
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Tomrefjellet
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 28.12.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse K 17 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse K 18 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse 1 km fri Startkontingent 115
Start 30.12.2017 Klasse M 17 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse M 18 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.12.2017 Klasse Menn senior Øvelse 1 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bersås, Vegard Alnes Klubb Åndalsnes IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Nakken, Daniel Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Slørdahl, Victor Johannes Klubb Emblem IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross

G 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eik, Petter Kornelius Klubb Tomrefjord IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Fuglem, Heine Klubb Valldal IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Malme, Henrik Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Stokke, Sondre Viset Klubb Stordal IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Søvik, Leander Abelseth Klubb Stordal IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Vassbotn, Herman Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri

G 12 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bersås, Eskil Alnes Klubb Åndalsnes IF Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørdal Kjerstad, Leo Arthur Klubb Emblem IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjethammer, Mads Kirkreit Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Risan, Erik Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Roksvaag, Sander Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Røkke, Even Olai Vestre Klubb Stordal IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Villa, Andreas Leikarnes Klubb Tomrefjord IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri

G 13 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fylling, Sindre Klubb Stordal IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Gretland, Jørgen Klubb Hovdebygda IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Lange, Ola Klubb Vistdal IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Lund, Torstein Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Selbervik, Luckas Loe Klubb Hovdebygda IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri

G 14 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Innerdal, Elias Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Nakken, Tobias Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Stokke, Ole Martin Viset Klubb Stordal IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Støren, Iben Johan Rødseth Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Sætre, Håvard Klubb Hovdebygda IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri

G 15 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Herskedal, Jon Arne Gimnes Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Hole, Iver Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Indergård, Thomas Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Lund, Iver Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Nås, Iver Klubb Eide IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Orset, Johan Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri

G 16 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nakken, Sebastian Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Svergja, Vemund Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Thomassen, John Magnus Cuberos Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri

G 8 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrkorn, Mateo Fernando Klubb Stordal IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Fuglem, Sigve Klubb Valldal IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Gretland, Karl Daniel Klubb Hovdebygda IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Schreijer, Joen Ytredal Klubb Stranda IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross

G 9 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeli, Brage Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Femoen, Marius Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Mork, Steffen Klubb Emblem IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross

J 10 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidem, Amalie Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Femoen, Julie Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Hoem, Fride Andrea Domaas Klubb Tomrefjord IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross

J 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Mia Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Gretland, Dorthea Klubb Hovdebygda IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Haink, Lene Mari Klubb Moi IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Hole, Ingeborg Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Schreijer, Sine Willemijn Klubb Stranda IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Selbervik, Mathea Loe Klubb Hovdebygda IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Stavseng, Sigrid Eide Klubb Liabygda IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri

J 12 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hoem, Linnéa Sophie Domaas Klubb Tomrefjord IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Klokset, Ingfrid Klubb Tomrefjord IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri

J 13 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Elida Klubb Valldal IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Gaupset, Signe Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri

J 14 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Nathalie Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Malme, Nora Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Schreijer, Hedda Johanne Klubb Stranda IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri

J 15 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunan, Julie Strand Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Klokset, Synne Klubb Tomrefjord IL Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Øvrebust, Lone Lorgen Klubb Stordal IL Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri

J 16 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Kristine Hjellbakk Klubb Sunnylven IL Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri

J 8 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bersås, Mari Alnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Haink, Janne Sophie Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Hole, Ida Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross

J 9 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Vilja Klubb Valldal IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Slørdahl, Tuva Klubb Emblem IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross

K 17 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røkke, Live Johanne Vestre Klubb Stordal IL Klasse K 17 år Øvelse 1 km fri
Navn Stavnesli, Ane Hagset Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 17 år Øvelse 1 km fri

K 18 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lange, Vilde Roysdatter Klubb Vistdal IL Klasse K 18 år Øvelse 1 km fri
Navn Øvrebust, Vilde Lorgen Klubb Stordal IL Klasse K 18 år Øvelse 1 km fri

K 19/20 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahle, Rikke Gjeitnes Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 19/20 år Øvelse 1 km fri
Navn Lykke, Vilde Årøen Klubb Emblem IL Klasse K 19/20 år Øvelse 1 km fri
Navn Myrset, Guro Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 19/20 år Øvelse 1 km fri

M 17 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjerstad, Håkon Bakke Klubb Emblem IL Klasse M 17 år Øvelse 1 km fri

M 18 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Eskil Klubb Torvikbukt IL Klasse M 18 år Øvelse 1 km fri
Navn Jakobsen, Åsmund Ertresvåg Klubb Emblem IL Klasse M 18 år Øvelse 1 km fri
Navn Krohn, Kevin Bjerkeli Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 18 år Øvelse 1 km fri
Navn Lied, Matias Klubb Liabygda IL Klasse M 18 år Øvelse 1 km fri

M 19/20 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gussiås, Håvard Støen Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km fri
Navn Langstein, Bjørn Erik Klubb Tomrefjord IL Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km fri
Navn Røkke, Petter Elias Vestre Klubb Stordal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km fri
Navn Røyrhus, Vegard Klubb Hovdebygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km fri

Menn senior - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lid, Ole-Martin Klubb Tomrefjord IL Klasse Menn senior Øvelse 1 km fri
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Tomrefjord IL Klasse Menn senior Øvelse 1 km fri
NIF-EPI03, 03