Hopp til innhold

Midt Norsk Mesterskap 2018

Midt Norsk Mesterskap 2018 Midt-Norsk meterskap Langrenn 2018 Stad: Valldal Stadion Reservearena: Grønningsæter/Høghjelle Laurdag 3. februar - første start klokka 11.00 Klassisk enkelstart 13 - 14 år: 4 km, 15 -16 år: 6 km Søndag 4. februar - første start kl. 10.00 Fristil enkeltstart 13 - 16 år: 2 km Valldal stadion er open for trening fredag 2. februar mellom klokka 12.00 og 20.00

  • Når: 3.2 - 04.02.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Valldal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 28.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 15 år Øvelse Klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse G 16 år Øvelse Klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 15 år Øvelse Klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2018 Klasse J 16 år Øvelse Klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb IL Aasguten Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Fløttum, Ørjan Klubb Sokna IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Fylling, Sindre Klubb Stordal IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Glomnes, Laurits Linge Klubb Valldal IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Granheim, Martin Klubb Utleira IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Kaas, Benjamin Endre Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Kleppa, Karl Haugen Klubb Beitstad IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Lange, Ola Klubb Vistdal IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Lund, Torstein Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Mæhlumsveen, Egil Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Selbervik, Luckas Loe Klubb Hovdebygda IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Skorstad, Sondre Klubb Grong IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Stokdahl, Håvard Østbyhaug Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Vatten, Håvard Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Vennes, Are Klubb Beitstad IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Bonvik, Magnus Klubb Orkanger IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb IL Aasguten Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Fløttum, Ørjan Klubb Sokna IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Fylling, Sindre Klubb Stordal IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Glomnes, Laurits Linge Klubb Valldal IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Granheim, Martin Klubb Utleira IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Kaas, Benjamin Endre Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Kleppa, Karl Haugen Klubb Beitstad IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Korsan, Tobias Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Lange, Ola Klubb Vistdal IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Lund, Torstein Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Mæhlumsveen, Egil Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Selbervik, Luckas Loe Klubb Hovdebygda IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Skorstad, Sondre Klubb Grong IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Stokdahl, Håvard Østbyhaug Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Vatten, Håvard Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Vennes, Are Klubb Beitstad IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk

G 14 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Vanem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Dybwad, Even Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Fagerholt, Sondre Klubb Orkdal IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Fuglem, Edvard Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Gujord, Johannes Klubb Surnadal IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjelle, Jørgen Klubb Stordal IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Lauridsen, Ingemar Kristian Aagaard Klubb Stordal IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Markussen, Jørgen Granmo Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Nakken, Tobias Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordhøy, Marcus Forsbakk Klubb Grong IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Ranheim, Daniel Klubb Rindal IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Rygg, Peder Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Sivertsen, Fredrik Klubb Leirådal IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Stokke, Ole Martin Viset Klubb Stordal IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Sætre, Håvard Klubb Hovdebygda IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Tungen, Olve Klubb Orkdal IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri

G 14 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Vanem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Dybwad, Even Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Fagerholt, Sondre Klubb Orkdal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Fuglem, Edvard Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Gujord, Johannes Klubb Surnadal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hjelle, Jørgen Klubb Stordal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Lauridsen, Ingemar Kristian Aagaard Klubb Stordal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Markussen, Jørgen Granmo Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Nakken, Tobias Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Nordhøy, Marcus Forsbakk Klubb Grong IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Ranheim, Daniel Klubb Rindal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Rygg, Peder Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Sivertsen, Fredrik Klubb Leirådal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Stokke, Ole Martin Viset Klubb Stordal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Sætre, Håvard Klubb Hovdebygda IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Tungen, Olve Klubb Orkdal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk

G 15 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakke, Magnus Skeide Klubb Eid IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakken, Even Klubb Rindal IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Adrian Bakken Klubb Leik, IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Brurok, Sindre Bogen Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Elvseth, Noah Andreas Mickelsen Klubb Lierne IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Finanger, Daniel Klubb Leik, IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Flataker, Amund Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Herskedal, Jon Arne Gimnes Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Indergård, Thomas Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Lillebudal, Stian Klubb Leik, IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Lillefjell, Sigur Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Lund, Olav Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Lund, Iver Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Maske, August Staudenmann Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Melhus, Niklas Landsem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Nås, Iver Klubb Eide IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Opland, Even Klubb Leik, IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Orset, Johan Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Raaen, Noa Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Rannem, Lars Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Solvik, Håvard Hyldbakk Klubb Rindal IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri

G 15 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Bakke, Magnus Skeide Klubb Eid IL Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Bakken, Even Klubb Rindal IL Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Berg, Adrian Bakken Klubb Leik, IL Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Brurok, Sindre Bogen Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Elvseth, Noah Andreas Mickelsen Klubb Lierne IL Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Finanger, Daniel Klubb Leik, IL Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Flataker, Amund Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Herskedal, Jon Arne Gimnes Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Hole, Iver Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Indergård, Thomas Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Lillebudal, Stian Klubb Leik, IL Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Lillefjell, Sigur Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Lund, Olav Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Lund, Iver Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Maske, August Staudenmann Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Melhus, Niklas Landsem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Nås, Iver Klubb Eide IL Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Opland, Even Klubb Leik, IL Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Raaen, Noa Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Rannem, Lars Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Solvik, Håvard Hyldbakk Klubb Rindal IL Klasse G 15 år Øvelse Klassisk

G 16 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Andreas Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Aakvik, Njaal Lundemo Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Aksnes, Odin Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Antonsen, Magnus Saksegård Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakken, Halvor Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Brørs, Mattias Klubb Beitstad IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Dahlen, Johan Kjeldsen Klubb Ekne IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Devik, Jonathan Klubb Spillum IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Elstad, Emil Klubb Spillum IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjeitsund, Ådne Andreas Klubb Spillum IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Glomnes, Eskil Linge Klubb Valldal IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Granheim, Sivert Klubb Utleira IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Hegstad, Simen Klubb IL Aasguten Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Jamt, Jonas Meyer Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Klingen, Torkil Klubb Spillum IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Lillehagen, Mathias Klubb Aure IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Løfald, Erik Klubb Rindal IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Malmo, Trym Klubb Grong IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Mogset, Ole Kristian Klubb Dalguten IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Nakken, Sebastian Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønning, Trym Nergård Klubb Skogn IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagli, Kristoffer Klubb Aure IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagvold, Petter Klubb Leirådal IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Saugestad, Kristian Klubb Beitstad IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Schjølberg, Erik Klubb Røros IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Strømøy, Martin Riseth Klubb Børsa IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Svergja, Vemund Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Thomassen, John Magnus Cuberos Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Veske, Aksel Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Wist, Henrik Valør Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri

G 16 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Andreas Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Aakvik, Njaal Lundemo Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Aksnes, Odin Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Antonsen, Magnus Saksegård Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Bakken, Halvor Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Brørs, Mattias Klubb Beitstad IL Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Dahlen, Johan Kjeldsen Klubb Ekne IL Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Devik, Jonathan Klubb Spillum IL Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Elstad, Emil Klubb Spillum IL Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Gjeitsund, Ådne Andreas Klubb Spillum IL Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Glomnes, Eskil Linge Klubb Valldal IL Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Granheim, Sivert Klubb Utleira IL Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Hegstad, Simen Klubb IL Aasguten Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Jamt, Jonas Meyer Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Klingen, Torkil Klubb Spillum IL Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Lillehagen, Mathias Klubb Aure IL Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Løfald, Erik Klubb Rindal IL Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Malmo, Trym Klubb Grong IL Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Mogset, Ole Kristian Klubb Dalguten IL Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Nakken, Sebastian Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Rønning, Trym Nergård Klubb Skogn IL Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Sagli, Kristoffer Klubb Aure IL Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Sagvold, Petter Klubb Leirådal IL Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Saugestad, Kristian Klubb Beitstad IL Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Schjølberg, Erik Klubb Røros IL Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Strømøy, Martin Riseth Klubb Børsa IL Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Svergja, Vemund Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Veske, Aksel Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Wist, Henrik Valør Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse Klassisk

J 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Aune Klubb Heimdal Ski Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Aksnes, Sunniva Klubb Helgådal IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Aksnes, Embla Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Børseth, Tuva Klubb Sokna IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Fagerbæk, Elina Sommervold Klubb Sokna IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Fuglem, Elida Klubb Valldal IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugskott, Sigrid Klubb Buvik IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Indergård, Malin Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Lånke IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Løseth, Ine Klubb Buvik IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Nerli, Silje Klubb Valldal IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Nybråten, Emma Sofie Klubb Valldal IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Reitan, Kine Klubb IL Aasguten Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Tungen, Helga Klubb Orkdal IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Aune Klubb Heimdal Ski Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Aksnes, Sunniva Klubb Helgådal IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Aksnes, Embla Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Børseth, Tuva Klubb Sokna IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Fagerbæk, Elina Sommervold Klubb Sokna IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Fuglem, Elida Klubb Valldal IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Haugskott, Sigrid Klubb Buvik IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Lånke IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Løseth, Ine Klubb Buvik IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Nerli, Silje Klubb Valldal IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Nybråten, Emma Sofie Klubb Valldal IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Reitan, Kine Klubb IL Aasguten Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Tungen, Helga Klubb Orkdal IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk

J 14 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Falch, Mari Hasle Klubb Nidelv IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Flote, Emilie Klubb Hovdebygda IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmvassdal, Live Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjesbu, Ida Klubb Lånke IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Myren, Eline Mathea Klubb Valldal IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Skorstad, Anna Klubb Grong IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Steinsli, Klara Sofie Klubb Leirådal IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Svendgård, Ingri Klubb Markabygda IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Vassdal, Kristin Klubb Nidelv IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri

J 14 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Falch, Mari Hasle Klubb Nidelv IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Holmvassdal, Live Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Kjesbu, Ida Klubb Lånke IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Myren, Eline Mathea Klubb Valldal IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Skorstad, Anna Klubb Grong IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Steinsli, Klara Sofie Klubb Leirådal IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Svendgård, Ingri Klubb Markabygda IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Vassdal, Kristin Klubb Nidelv IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk

J 15 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Hedda Klubb Surnadal IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Aksnes, Silje Klubb Helgådal IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Fiske, Stine Klubb Surnadal IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Hegdahl, Nora Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Holtan, Kaisa Bergin Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Klokset, Synne Klubb Tomrefjord IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Tveit, Hedda Fevang Klubb Utleira IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Valleraunet, Sara Hoven Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Øvrebust, Lone Lorgen Klubb Stordal IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri

J 15 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Hedda Klubb Surnadal IL Klasse J 15 år Øvelse Klassisk
Navn Aksnes, Silje Klubb Helgådal IL Klasse J 15 år Øvelse Klassisk
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse Klassisk
Navn Aunan, Julie Strand Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 15 år Øvelse Klassisk
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse J 15 år Øvelse Klassisk
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse J 15 år Øvelse Klassisk
Navn Fiske, Stine Klubb Surnadal IL Klasse J 15 år Øvelse Klassisk
Navn Hegdahl, Nora Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse Klassisk
Navn Holtan, Kaisa Bergin Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse Klassisk
Navn Klokset, Synne Klubb Tomrefjord IL Klasse J 15 år Øvelse Klassisk
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse Klassisk
Navn Tveit, Hedda Fevang Klubb Utleira IL Klasse J 15 år Øvelse Klassisk
Navn Valleraunet, Sara Hoven Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse Klassisk
Navn Øvrebust, Lone Lorgen Klubb Stordal IL Klasse J 15 år Øvelse Klassisk

J 16 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evenmo, Karita Skamfer Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugskott, Frida Klubb Buvik IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Hole, Kristine Hjellbakk Klubb Sunnylven IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Mylius, Eline Klubb Ålen IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Anette Klubb Utleira IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Renå, Jone Aurora Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Renå, Hanna Spets Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Storli, Vilde Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Vatten, Jøri Klubb Surnadal IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Vollan, Guro Eline Klubb Tomrefjord IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Wold, Malene Gunleiksrud Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri

J 16 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evenmo, Karita Skamfer Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse Klassisk
Navn Haugskott, Frida Klubb Buvik IL Klasse J 16 år Øvelse Klassisk
Navn Hole, Kristine Hjellbakk Klubb Sunnylven IL Klasse J 16 år Øvelse Klassisk
Navn Mylius, Eline Klubb Ålen IL Klasse J 16 år Øvelse Klassisk
Navn Nilsen, Anette Klubb Utleira IL Klasse J 16 år Øvelse Klassisk
Navn Renå, Jone Aurora Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse Klassisk
Navn Renå, Hanna Spets Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse Klassisk
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse Klassisk
Navn Storli, Vilde Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse Klassisk
Navn Vatten, Jøri Klubb Surnadal IL Klasse J 16 år Øvelse Klassisk
Navn Vollan, Guro Eline Klubb Tomrefjord IL Klasse J 16 år Øvelse Klassisk
Navn Wold, Malene Gunleiksrud Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse Klassisk
NIF-EPI03, 03
Snorre Veggan