Hopp til innhold

Spjelkavikrennet

Spjelkavik Alpin inviterer til SL renn på Fjellsetra. Rennet inngår i SBM-cup og er puljekvalifisering til LF/HL. Lørdag 27. januar legger vi opp til rennpreget trening med timing

  • Når: 28.01.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Sunnmørsalpane Skiarena - Fjellseter
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 25.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140
Start 28.01.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140
Start 28.01.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Markus Svinø Klubb Spjelkavik IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Heggelund, Kristian Sverre Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Lothe, Isak Arneson Klubb Ørsta IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Stranden, Anders Klubb Ørsta IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, John Alexander Solheimsnes Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Molvær, Aksel Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Tørlen, Njål Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vindenes, Isak Fet Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Waagsbø, Mikal Olav Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Digernes, Casper Meyer Klubb Spjelkavik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Farstadvoll, Kristian Brandal Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Flemmen, Trym Strand Klubb Rival, Spkl Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Patrick Andrè Klubb Ørsta IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Heimen, Jonathan Kamsvåg Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nord, Henrik Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sjåholm, Iver Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Steffenssen, Christian Kibsgaard Klubb Spjelkavik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Storbråten, Philip August Pedersen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vindenes, Jakob Fet Klubb Spjelkavik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gunnarsson-Sletten, Magnus Klubb Spjelkavik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kaaresen, Hans Christian Klubb Spjelkavik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Staurset, Iver Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Åmbakk, Bendik Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aure, Leon Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Dumitru, Mathias Stephan Klubb Spjelkavik IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Eliassen, Ola Amandus Standal Klubb Spjelkavik IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Furseth, Andreas Thorvik Klubb Stranda IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Heggelund, Markus Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Hellevik, Leo Klubb Stranda IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Knivsflå, Lars Nærheim Klubb Stranda IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Vindenes, Magnus Fet Klubb Spjelkavik IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Emil August Standal Klubb Spjelkavik IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Benjamin Kvasnes Klubb Spjelkavik IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Hjelle, Liam Olsbø Klubb Spjelkavik IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Kirkeland Sættem, Kasper Løve Klubb Rival, Spkl Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Opshaug, Erik Kjerstad Klubb Stranda IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Øye, Tord Klubb Ørsta IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalen, Susanne Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Furseth, Christiane Thorvik Klubb Stranda IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Norstrand, Helle Ryste Klubb Stranda IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Stavseng, Astrid Larsen Klubb Stordal IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aure, Nicoline Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bakken, Charlotte Mordal Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Dalen, Ellen Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Lisa Maria Hole Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kaldhussæter, Frida Strandmann Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rebbestad, Anabelle Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Steffenssen, Astrid Marie Kibsgård Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Waagsbø, Vibeke Dina Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Øye, Tuva Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Molvær, Marie Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Molvær, Anny V Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rebbestad, Ariana Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stokkereit, Aurora Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Jacobia Nicoline Farstad Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stranden, Mathea Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Tvergrov, Jenny Kristin Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Walseth, Marthe Elise Aarskog Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Oda Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Dalen, Ingvild Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Tørlen, Frøya Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Zwieten, Fien van Klubb Stordal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Andrea Nikoline Svinø Klubb Spjelkavik IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Hellevik, Amalie Klubb Stranda IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Hole, Henriette Solheimsnes Klubb Stranda IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Norstrand, Live Ryste Klubb Stranda IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Rebbestad, Aleah Klubb Ørsta IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Ryste Norstrand, Vilja Klubb Stranda IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Steffenssen, Solveig Kibsgård Klubb Spjelkavik IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm

J 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Garolla, Beatrice Klubb Spjelkavik IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Thea Emilie Klubb Ørsta IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Lykke Rasch Klubb Spjelkavik IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Lervåg Seim, Vilde Klubb Spjelkavik IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røst, Victoria Klubb Spjelkavik IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øye, Trym Klubb Ørsta IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix