Hopp til innhold

Sunnylvsrennet

Fristil, normal distanse Stad : Lysløypa i Hyttehola, Tronstad ( rett ved riksveg 60, 2 km før grensa til Sogn og Fjordane ) .

  • Når: 11.02.2018
  • Oppstart: 13:30
  • Hvor: Tronstad, Sunnylven
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 11.02.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helset, Trym Klubb Sunnylven IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hovden, Mathias Dyb Klubb Hovdebygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vartdal, Iver Klubb Emblem IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Friestad, Johannes Klubb Sunnylven IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fuglem, Heine Klubb Valldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Malme, Henrik Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Myren, Jørn Marius Klubb Valldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stokke, Sondre Viset Klubb Stordal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Søvik, Leander Abelseth Klubb Stordal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hovden, Emil Dyb Klubb Hovdebygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Riise, Marius Saure Klubb Hovdebygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røkke, Even Olai Vestre Klubb Stordal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fylling, Sindre Klubb Stordal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Glomnes, Laurits Linge Klubb Valldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gretland, Jørgen Klubb Hovdebygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lange, Ola Klubb Vistdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Selbervik, Luckas Loe Klubb Hovdebygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Seljeset, Torje Klubb Markane IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gautvik, Einar Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjelle, Jørgen Klubb Stordal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Innerdal, Elias Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lauridsen, Ingemar Kristian Aagaard Klubb Stordal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stokke, Ole Martin Viset Klubb Stordal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sætre, Håvard Klubb Hovdebygda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Herskedal, Jon Arne Gimnes Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nås, Iver Klubb Eide IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Sander Klubb Torvikbukt IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Glomnes, Eskil Linge Klubb Valldal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nakken, Sebastian Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Svergja, Vemund Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Sigve Klubb Valldal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gretland, Karl Daniel Klubb Hovdebygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hovden, Syver Dyb Klubb Hovdebygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Røyrhus, Kai Adam Klubb Sunnylven IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøysa, Sune Klubb Sunnylven IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hole, Sander Sjåstad Klubb Sunnylven IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mork, Steffen Klubb Emblem IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ringdal, Oskar Klubb Sunnylven IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ringdal, Kristen Brenne Klubb Sunnylven IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Schreijer, Joen Ytredal Klubb Stranda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Mia Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gretland, Dorthea Klubb Hovdebygda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Langeland, Kristin Klubb Sunnylven IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Schreijer, Sine Willemijn Klubb Stranda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Selbervik, Mathea Loe Klubb Hovdebygda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stavseng, Sigrid Eide Klubb Liabygda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Støverstein, Tonje Klubb Sunnylven IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggdal, Katrine Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjelmeset, Inger Klubb Markane IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Elida Klubb Valldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kirkeeide, Oddrun Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Nathalie Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Flote, Emilie Klubb Hovdebygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørgensen, Andrea Løvik Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Malme, Nora Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Myren, Eline Mathea Klubb Valldal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Schreijer, Hedda Johanne Klubb Stranda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunan, Julie Strand Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kirkeeide, Maren Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stavik, Emilie Flo Klubb Markane IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øvrebust, Lone Lorgen Klubb Stordal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Kristine Hjellbakk Klubb Sunnylven IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Korsbrekke, Tuva Marie Klubb Sunnylven IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Myren, Tiril Magrit Klubb Valldal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rusten, Tora Kvamme Klubb Sunnylven IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Schreijer, Ea Nikoline Klubb Stranda IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Støverstein, Therese Klubb Sunnylven IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Friestad, Marta Klubb Sunnylven IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Frøysa, Sina Helen Klubb Sunnylven IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fuglem, Vilja Klubb Valldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Heggdal, Olina Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stadheim, Ingeborg Fivelstad Klubb Sunnylven IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Trøsken, Kornelia Klubb Markane IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røkke, Live Johanne Vestre Klubb Stordal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Stavnesli, Ane Hagset Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øvrebust, Vilde Lorgen Klubb Stordal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Myrset, Guro Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Anniken Hjellbakk Klubb Sunnylven IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flote, Adrian Klubb Hovdebygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kjerstad, Håkon Bakke Klubb Emblem IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjelle, Andreas Klubb Stordal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Jakobsen, Åsmund Ertresvåg Klubb Emblem IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kirkeeide, Simon Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Krohn, Kevin Bjerkeli Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lied, Matias Klubb Liabygda IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gussiås, Håvard Støen Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Røkke, Petter Elias Vestre Klubb Stordal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Vartdal, Ludvig Klubb Emblem IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Jan Ole Klubb Valldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Gautvik, Helge Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Rasmussen, Sten Aagaard Klubb Stordal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Sætre, Hans Olav Klubb Hovdebygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI01, 01
Lars O. Berge