Hopp til innhold

Kretsrenn SMB 5

Isfjorden/Åndalsnes gjennomfører kretsrenn og det femte rennet i sparebanken Møre cup 2017/2018. Søndag 21/1-2018. kl 13. Sted: Stormyra langrennstadion Rennet gjennomføres i klassisk, og med enkelt start. Startlister settes opp etter at ordinær påmeldingsfrist er ute. Påmeldingsfrist 18/1-2018. Det vil være stakefrie soner i alle distanser. Kiosksalg. Parkering 50 kr. Vi er behjelpelig med smøring. Vi gjør oppmerksom på at vi ikke tar i mot etterandmeldinger i klassene fra 11 år og oppover. Rennet gjennomføres etter Skiforbundets retningslinjer. https://www.skiforbundet.no/langrenn/skirenn/regler-og-retningslinjer/ Norges skiforbund vil iverksette et forbud mot fluorholdige glider for utøvere opp til 16 år så snart det foreligger kontrollmetoder. Fram til dette oppfordres utøvere spesielt 16 år og yngre om å bruke fluorfrie glidprodukter på skirenn. Vi ber klubber om aktivt å medvirke til at dette gjennomføres.

  • Når: 21.01.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Isfjorden
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 18.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 6-7 Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100
Start 21.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100
Start 21.01.2018 Klasse J 6-7 Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bersås, Vegard Alnes Klubb Åndalsnes IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjerkeli, Brage Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kavli, Eskild Aak Klubb Isfjorden IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nakken, Daniel Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Unhjem, Bjørnar Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Unhjem, Kristian Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vangen, Liam Klubb Isfjorden IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Løvseth, Oskar Sekkesæter Klubb Åndalsnes IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Malme, Henrik Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stokke, Sondre Viset Klubb Stordal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Søvik, Leander Abelseth Klubb Stordal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tokle Avanu, Lucas Klubb Åndalsnes IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bersås, Eskil Alnes Klubb Åndalsnes IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjethammer, Mads Kirkreit Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hammerø, Isak Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Risan, Erik Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røkke, Even Olai Vestre Klubb Stordal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fylling, Sindre Klubb Stordal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Glomnes, Laurits Linge Klubb Valldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gretland, Jørgen Klubb Hovdebygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lange, Ola Klubb Vistdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Selbervik, Luckas Loe Klubb Hovdebygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gautvik, Einar Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjelle, Jørgen Klubb Stordal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Innerdal, Elias Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stokke, Ole Martin Viset Klubb Stordal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sætre, Håvard Klubb Hovdebygda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Herskedal, Jon Arne Gimnes Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hole, Iver Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Indergård, Thomas Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nås, Iver Klubb Eide IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Glomnes, Eskil Linge Klubb Valldal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nakken, Sebastian Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 6-7 - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeli, Vetle Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 6-7 Øvelse 1 km klassisk
Navn Gautvik, Linus Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 6-7 Øvelse 1 km klassisk
Navn Vangen, Gustav Klubb Isfjorden IL Klasse G 6-7 Øvelse 1 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gretland, Karl Daniel Klubb Hovdebygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Femoen, Marius Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mork, Steffen Klubb Emblem IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidem, Amalie Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Femoen, Julie Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjerde, Caroline Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Mia Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gretland, Dorthea Klubb Hovdebygda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hole, Ingeborg Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nygård, Maria Isabel Kosberg Klubb Åndalsnes IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Selbervik, Mathea Loe Klubb Hovdebygda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaupset, Signe Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Nathalie Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Malme, Nora Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myren, Eline Mathea Klubb Valldal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunan, Julie Strand Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øvrebust, Lone Lorgen Klubb Stordal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 6-7 - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernitz, Ronja Tokle Klubb Åndalsnes IF Klasse J 6-7 Øvelse 1 km klassisk
Navn Gaupset, Selma Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 6-7 Øvelse 1 km klassisk
Navn Sætre, Heidi Klubb Hovdebygda IL Klasse J 6-7 Øvelse 1 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bersås, Mari Alnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjerde Grønning, Oda Klubb Innfjorden IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hole, Ida Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hammerø, Trine Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løvseth, Ingeborg Sekkesæter Klubb Åndalsnes IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myren, Tiril Magrit Klubb Valldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røkke, Live Johanne Vestre Klubb Stordal IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk

K 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øvrebust, Vilde Lorgen Klubb Stordal IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Myrset, Guro Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nedrebø, Aslaug Aardalsbakke Klubb Åndalsnes IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjerstad, Håkon Bakke Klubb Emblem IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjelle, Andreas Klubb Stordal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jakobsen, Åsmund Ertresvåg Klubb Emblem IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Krohn, Kevin Bjerkeli Klubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Lied, Matias Klubb Liabygda IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røkke, Petter Elias Vestre Klubb Stordal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Størdal, Olav Oterhals Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sætre, Hans Olav Klubb Hovdebygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Indergård, Jens Bjarne Klubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Pedersen, Matti Klubb Romsdal Randonee Klubb - ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
NIF-EPI02, 02
Snorre Veggan