Hopp til innhold

Krinsrenn SBM-cup 8

Hovdebygda IL langrenn inviterer til det 8. rennet i Sparebanken Møre-cup 2017/2018 på langrennstadion på Bondalseidet søndag 4. mars. Rennet vert gjennomført i klassisk, normaldistanse med individuell start. 30 sekund startintervall. Det vert stakefriesoner og smørehjelp før start. Fluorfritt smørjetips vert lagt ut på www.hovdebygdail.no dagen før rennet. Startlister kjem etter at ordinær påmeldingsfrist er ute. Det vil bli tilbod om open klasse med eller utan tidtaking og sonerenn for dei yngste.

  • Når: 04.03.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Bondalseidet
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 01.03.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50
Start 04.03.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 04.03.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 04.03.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 04.03.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 04.03.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse Open klasse Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 50

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Reitan, Hans Idar Klubb Volda T og IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Heine Klubb Valldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Malme, Henrik Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myren, Jørn Marius Klubb Valldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stokke, Sondre Viset Klubb Stordal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vågsholm, Johan Klubb Hovdebygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjellberg, Jakob Klubb Emblem IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reitan, Anders Klubb Volda T og IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Risan, Erik Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røkke, Even Olai Vestre Klubb Stordal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Glomnes, Laurits Linge Klubb Valldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gretland, Jørgen Klubb Hovdebygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Selbervik, Luckas Loe Klubb Hovdebygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gautvik, Einar Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjelle, Jørgen Klubb Stordal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stokke, Ole Martin Viset Klubb Stordal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sætre, Håvard Klubb Hovdebygda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Iver Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Glomnes, Eskil Linge Klubb Valldal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrkorn, Mateo Fernando Klubb Stordal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fuglem, Sigve Klubb Valldal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vågsholm, Sverre Klubb Hovdebygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mork, Steffen Klubb Emblem IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Mia Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gretland, Dorthea Klubb Hovdebygda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hole, Ingeborg Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schreijer, Sine Willemijn Klubb Stranda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Selbervik, Mathea Loe Klubb Hovdebygda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Klokset, Ingfrid Klubb Tomrefjord IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Elida Klubb Valldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Nathalie Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flote, Emilie Klubb Hovdebygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jørgensen, Andrea Løvik Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Malme, Nora Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myren, Eline Mathea Klubb Valldal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Reitan, Anna Klubb Volda T og IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schreijer, Hedda Johanne Klubb Stranda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunan, Julie Strand Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klokset, Synne Klubb Tomrefjord IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Kristine Hjellbakk Klubb Sunnylven IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Ida Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myren, Tiril Magrit Klubb Valldal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øyehaug, Ragne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Vilja Klubb Valldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tvinnereim, Rasmus Bersvein Klubb Hardbagg IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjelle, Andreas Klubb Stordal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Størdal, Olav Oterhals Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørdal, Ronny Klubb Volda T og IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Saure, Dan Børge Klubb Bjørke IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix