Hopp til innhold

KM Sprint fristil

Liabygda IL og Stordal IL Langrenn har gleda av å invitere til KM Sprint og sonerenn. Renndagen er laurdag 27. januar 2018 kl. 12.30 på Stavsengfjellet. Reservearena er Langsætrane/Overøye. Start sonerenn/open klasse er kl. 12.00. Vi ber om at det ikkje blir brukt fluorinnholdande glider. Startlister blir lagt ut på FB/heimeside etter at ordinær påmeldingsfrist er ute. Påmeldingsfrist 25/1-2018. Kiosksal. Parkering 50 kr. (VIPPS 503127). Smøretips legges ut på FB siden til kretsen i løpet av fredagen. Dere kan sjekke værmeldingene på yr: https://www.yr.no/sted/Norge/Møre_og_Romsdal/Stordal/Stavsengfjellet/ Ellers så har appen VeiVær en stasjon med kamera og temp måler på Liabygda.

  • Når: 27.01.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Stavsengfjellet
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 25.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri Startkontingent 115
Start 27.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115
Start 27.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Heine Klubb Valldal IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Malme, Henrik Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Myren, Jørn Marius Klubb Valldal IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Stokke, Sondre Viset Klubb Stordal IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Søvik, Leander Abelseth Klubb Stordal IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjethammer, Mads Kirkreit Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Risan, Erik Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Røkke, Even Olai Vestre Klubb Stordal IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Vikene, Sivert Klubb Valldal IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fylling, Sindre Klubb Stordal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Glomnes, Laurits Linge Klubb Valldal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Gretland, Jørgen Klubb Hovdebygda IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lange, Ola Klubb Vistdal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nærø, Håvard Klubb Emblem IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Villa, Andreas Leikarnes Klubb Tomrefjord IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Gautvik, Einar Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hjelle, Jørgen Klubb Stordal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Innerdal, Elias Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kristiansen, Vegard Klubb Eide IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lauridsen, Ingemar Kristian Aagaard Klubb Stordal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Nakken, Tobias Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Stokke, Ole Martin Viset Klubb Stordal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Støren, Iben Johan Rødseth Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Herskedal, Jon Arne Gimnes Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lysgård, Magnus André Myklebust Klubb Eide IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Nås, Iver Klubb Eide IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Fredrik Stiansson Klubb Vågstranda IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Sander Klubb Torvikbukt IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Glomnes, Eskil Linge Klubb Valldal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nakken, Sebastian Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Thomassen, John Magnus Cuberos Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gretland, Dorthea Klubb Hovdebygda IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Schreijer, Sine Willemijn Klubb Stranda IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Stavseng, Sigrid Eide Klubb Liabygda IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Døving, Ingebjørg Solberg Klubb Valldal IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hoem, Linnéa Sophie Domaas Klubb Tomrefjord IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Klokset, Ingfrid Klubb Tomrefjord IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Tafjord, Susanna Marie Klubb Stordal IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Elida Klubb Valldal IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nerli, Silje Klubb Valldal IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jørgensen, Andrea Løvik Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Malme, Nora Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Myren, Eline Mathea Klubb Valldal IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Schreijer, Hedda Johanne Klubb Stranda IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Klokset, Synne Klubb Tomrefjord IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Øvrebust, Lone Lorgen Klubb Stordal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Kristine Hjellbakk Klubb Sunnylven IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

K 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røkke, Live Johanne Vestre Klubb Stordal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Stavnesli, Ane Hagset Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 17 år Øvelse sprint fri

K 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Krokfoss, Helene Klubb Stordal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Øvrebust, Vilde Lorgen Klubb Stordal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri

K 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lykke, Vilde Årøen Klubb Emblem IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Myrset, Guro Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri

Kvinner senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Anniken Hjellbakk Klubb Sunnylven IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Øvrebust, Martine Lorgen Klubb Stordal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri

M 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jakobsen, Åsmund Ertresvåg Klubb Emblem IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Krohn, Kevin Bjerkeli Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Lied, Matias Klubb Liabygda IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lervik, Ole-Henrik Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Røkke, Petter Elias Vestre Klubb Stordal IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Størdal, Olav Oterhals Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Vartdal, Ludvig Klubb Emblem IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri

Menn senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gautvik, Helge Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Isak Stianson Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix