Hopp til innhold

Åpningsrennet (Flyttet till Valldal) SBM cup (Fluorfritt)

Emblem IL gjennomfører åpningsrennet og det andre rennet i sparebanken Møre cup 2017/2018. Lørdag 16. desember kl 13. Sted: Rennet er flyttet til Valldal Stadion (fra Bjorli langrennstadion). Dette med bakgrunn i forventet streng kulde på Bjorli. Fluorfritt: I samsvar med skiforbundets vedtak, og lokalt vedtak i Møre og Romsdal skikrets oppfordrer Emblem IL til at det brukes glider uten innhold av fluor. Det gjelder samtlige klasser. Rennet gjennomføres i fristil, og med individuell start. Det vil være 30 sekunder mellom hver startende. Startlister settes opp etter at ordinær påmeldingsfrist er ute. Rennet gjennomføres etter Skiforbundets retningslinjer. https://www.skiforbundet.no/langrenn/skirenn/regler-og-retningslinjer/

  • Når: 16.12.2017
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Valldal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 15.12.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 16.12.2017 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 16.12.2017 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2017 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Emblem, Matias Støyva Klubb Emblem IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johannessen, Vebjørn Klubb Emblem IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nakken, Daniel Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vartdal, Iver Klubb Emblem IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Emblem, Matias Støyva Klubb Emblem IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fuglem, Heine Klubb Valldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Klokk, Iver Bjørdal Klubb Emblem IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Malme, Henrik Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Myren, Jørn Marius Klubb Valldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Slørdahl, Victor Johannes Klubb Emblem IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stokke, Sondre Viset Klubb Stordal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Søvik, Leander Abelseth Klubb Stordal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tokle Avanu, Lucas Klubb Åndalsnes IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørdal Kjerstad, Leo Arthur Klubb Emblem IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Riise, Marius Saure Klubb Hovdebygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Risan, Erik Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røkke, Even Olai Vestre Klubb Stordal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Teigene, Henrik Klubb Emblem IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fylling, Sindre Klubb Stordal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Glomnes, Laurits Linge Klubb Valldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gretland, Jørgen Klubb Hovdebygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Selbervik, Luckas Loe Klubb Hovdebygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gautvik, Einar Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Innerdal, Elias Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Klokk, Sigve Bj. Klubb Emblem IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lauridsen, Ingemar Kristian Aagaard Klubb Stordal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nakken, Tobias Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nygjerde, Johan Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stokke, Ole Martin Viset Klubb Stordal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Støren, Iben Johan Rødseth Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sætre, Håvard Klubb Hovdebygda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Herskedal, Jon Arne Gimnes Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hole, Iver Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Indergård, Thomas Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nørstegård, Syver Brøste Klubb Dombås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nås, Iver Klubb Eide IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Glomnes, Eskil Linge Klubb Valldal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nakken, Sebastian Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Svergja, Vemund Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thomassen, John Magnus Cuberos Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrkorn, Mateo Fernando Klubb Stordal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Emblem, Aksel Støyva Klubb Emblem IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Fuglem, Sigve Klubb Valldal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gretland, Karl Daniel Klubb Hovdebygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mork, Steffen Klubb Emblem IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Schreijer, Joen Ytredal Klubb Stranda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drønnesund, Emma Klubb Emblem IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sollibakke, Eline Klubb Emblem IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Teigene, Marie Klubb Emblem IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Mia Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gretland, Dorthea Klubb Hovdebygda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hole, Ingeborg Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Schreijer, Sine Willemijn Klubb Stranda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Selbervik, Mathea Loe Klubb Hovdebygda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stavseng, Sigrid Eide Klubb Liabygda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hoem, Linnéa Sophie Domaas Klubb Tomrefjord IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Klokset, Ingfrid Klubb Tomrefjord IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drønnesund, Julie Steffensen Klubb Emblem IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fuglem, Elida Klubb Valldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gaupset, Signe Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Nathalie Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Flote, Emilie Klubb Hovdebygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Malme, Nora Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Myren, Eline Mathea Klubb Valldal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Schreijer, Hedda Johanne Klubb Stranda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjos, Hanne Svanemyr Klubb Åndalsnes IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Klokset, Synne Klubb Tomrefjord IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øvrebust, Lone Lorgen Klubb Stordal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Kristine Hjellbakk Klubb Sunnylven IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Ida Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Myren, Tiril Magrit Klubb Valldal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Vilja Klubb Valldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Slørdahl, Tuva Klubb Emblem IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sunde, Mali Øybrekken Klubb Valldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øvrebust, Vilde Lorgen Klubb Stordal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahle, Rikke Gjeitnes Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Husøy, Ingrid Stølan Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Lykke, Vilde Årøen Klubb Emblem IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Myrset, Guro Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flote, Adrian Klubb Hovdebygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gautvik, Mikkel Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kjerstad, Håkon Bakke Klubb Emblem IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjelle, Andreas Klubb Stordal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Jakobsen, Åsmund Ertresvåg Klubb Emblem IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lied, Matias Klubb Liabygda IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Langstein, Bjørn Erik Klubb Tomrefjord IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lervik, Ole-Henrik Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Røkke, Petter Elias Vestre Klubb Stordal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Størdal, Olav Oterhals Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Vartdal, Ludvig Klubb Emblem IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Glomnes, Iver Matias Linge Klubb Valldal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Pedersen, Isak Stianson Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
nif-epi04, 04
NTB scanpix