Hopp til innhold

Strandafjellrennet og PSL

  • Når: 24.3 - 25.03.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Strandafjellet
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 22.03.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 25.03.2018 Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2018 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2018 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2018 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2018 Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2018 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2018 Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2018 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2018 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2018 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2018 Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2018 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150
Start 24.03.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 25.03.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2018 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150
Start 24.03.2018 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 25.03.2018 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2018 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150
Start 24.03.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 25.03.2018 Klasse Menn A Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150
Start 24.03.2018 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 150

Påmeldte deltagere

G 10 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggelund, Kristian Sverre Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Lothe, Isak Arneson Klubb Ørsta IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Moen, Sondre Klubb Spjelkavik IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Stranden, Anders Klubb Ørsta IL Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggelund, Kristian Sverre Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lothe, Isak Arneson Klubb Ørsta IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Stranden, Anders Klubb Ørsta IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, John Alexander Solheimsnes Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kleive, Sander Solbakken Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Molvær, Aksel Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Tørlen, Njål Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Vindenes, Isak Fet Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Waagsbø, Mikal Olav Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjelset, Kristian Humblen Klubb Rival, Spkl Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hole, John Alexander Solheimsnes Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kleive, Sander Solbakken Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Molvær, Aksel Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylte, Michael Bayam Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Tørlen, Njål Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vindenes, Isak Fet Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Waagsbø, Mikal Olav Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Haugen, Patrick Andrè Klubb Ørsta IL Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Heimen, Jonathan Kamsvåg Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Mosesen, Adrian Mæland Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Steffenssen, Christian Kibsgaard Klubb Spjelkavik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Storbråten, Philip August Pedersen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Vindenes, Jakob Fet Klubb Spjelkavik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farstadvoll, Kristian Brandal Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Flemmen, Trym Strand Klubb Rival, Spkl Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Patrick Andrè Klubb Ørsta IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Heimen, Jonathan Kamsvåg Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mosesen, Adrian Mæland Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Steffenssen, Christian Kibsgaard Klubb Spjelkavik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Storbråten, Philip August Pedersen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vindenes, Jakob Fet Klubb Spjelkavik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gunnarsson-Sletten, Magnus Klubb Spjelkavik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Staurset, Iver Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Storbråten, Oliver Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Tørlen, Snorre Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Åmbakk, Bendik Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gunnarsson-Sletten, Magnus Klubb Spjelkavik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Storbråten, Oliver Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Tørlen, Snorre Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Åmbakk, Bendik Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aure, Leon Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Dumitru, Mathias Stephan Klubb Spjelkavik IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Eliassen, Ola Amandus Standal Klubb Spjelkavik IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Furseth, Andreas Thorvik Klubb Stranda IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Heggelund, Markus Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Kleive, Henrik Solbakken Klubb Spjelkavik IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Riise, Martin Hellebostad Klubb Stranda IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Tennfjord, Malte Klubb Spjelkavik IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aure, Leon Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Dumitru, Mathias Stephan Klubb Spjelkavik IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Eliassen, Ola Amandus Standal Klubb Spjelkavik IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Furseth, Andreas Thorvik Klubb Stranda IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Heggelund, Markus Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hellevik, Leo Klubb Stranda IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kleive, Henrik Solbakken Klubb Spjelkavik IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Riise, Martin Hellebostad Klubb Stranda IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Emil August Standal Klubb Spjelkavik IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hjelle, Liam Olsbø Klubb Spjelkavik IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hjelset-Enerhaug, Matias Klubb Stabæk IF Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Moen, Erlend Ljøgodt Klubb Spjelkavik IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Opshaug, Erik Kjerstad Klubb Stranda IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Øye, Tord Klubb Ørsta IL Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Emil August Standal Klubb Spjelkavik IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Liam Olsbø Klubb Spjelkavik IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Opshaug, Erik Kjerstad Klubb Stranda IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylte, Daniel Bayam Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Øye, Tord Klubb Ørsta IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalen, Susanne Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Flesjå, Martine Rusten Klubb Spjelkavik IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Furseth, Christiane Thorvik Klubb Stranda IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Norstrand, Helle Ryste Klubb Stranda IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Stavseng, Astrid Larsen Klubb Stordal IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Tvergrov, Anne Sofie Klubb Ørsta IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Walseth, Oda Aarskog Klubb Ørsta IL Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalen, Susanne Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Flesjå, Martine Rusten Klubb Spjelkavik IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Furseth, Christiane Thorvik Klubb Stranda IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Norstrand, Helle Ryste Klubb Stranda IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Stavseng, Astrid Larsen Klubb Stordal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Walseth, Oda Aarskog Klubb Ørsta IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aure, Nicoline Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Dalen, Ellen Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Hagen, Lisa Maria Hole Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kaldhussæter, Frida Strandmann Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Rebbestad, Anabelle Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Remme, Maja Lindset Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Steffenssen, Astrid Marie Kibsgård Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Waagsbø, Vibeke Dina Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Øye, Tuva Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aure, Nicoline Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakken, Charlotte Mordal Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Dalen, Ellen Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Lisa Maria Hole Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kaldhussæter, Frida Strandmann Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rebbestad, Anabelle Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Remme, Maja Lindset Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Steffenssen, Astrid Marie Kibsgård Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Waagsbø, Vibeke Dina Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Øye, Tuva Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grønningsæter, Solveig Klubb Ørskogfjell Skilag Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Molvær, Marie Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Molvær, Anny V Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Rebbestad, Ariana Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Stokkereit, Aurora Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Strand, Jacobia Nicoline Farstad Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Stranden, Mathea Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Tvergrov, Jenny Kristin Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Walseth, Marthe Elise Aarskog Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grønningsæter, Solveig Klubb Ørskogfjell Skilag Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Molvær, Marie Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Molvær, Anny V Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rebbestad, Ariana Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stokkereit, Aurora Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Jacobia Nicoline Farstad Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stranden, Mathea Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Tvergrov, Jenny Kristin Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Walseth, Marthe Elise Aarskog Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Oda Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Dalen, Ingvild Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Grønningsæter, Thea Klubb Ørskogfjell Skilag Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Zwieten, Fien van Klubb Stordal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Oda Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Dalen, Ingvild Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Grønningsæter, Thea Klubb Ørskogfjell Skilag Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Valde, Maia Søe Klubb Stordal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Zwieten, Fien van Klubb Stordal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Emdal, Emma Klubb Stranda IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Flesjå, Thea Rusten Klubb Spjelkavik IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Hagen, Julie Victoria Hole Klubb Stranda IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Hjelset-Enerhaug, Laura Klubb Stabæk IF Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Hole, Henriette Solheimsnes Klubb Stranda IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Norstrand, Live Ryste Klubb Stranda IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Rebbestad, Aleah Klubb Ørsta IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Ryste Norstrand, Vilja Klubb Stranda IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Steffenssen, Solveig Kibsgård Klubb Spjelkavik IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Emdal, Emma Klubb Stranda IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Flesjå, Thea Rusten Klubb Spjelkavik IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Julie Victoria Hole Klubb Stranda IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hellevik, Amalie Klubb Stranda IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hole, Henriette Solheimsnes Klubb Stranda IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Norstrand, Live Ryste Klubb Stranda IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Rebbestad, Aleah Klubb Ørsta IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Ryste Norstrand, Vilja Klubb Stranda IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Steffenssen, Solveig Kibsgård Klubb Spjelkavik IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Thea Emilie Klubb Ørsta IL Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Larsen, Lykke Rasch Klubb Spjelkavik IL Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Lervåg Seim, Vilde Klubb Spjelkavik IL Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Thea Emilie Klubb Ørsta IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Lykke Rasch Klubb Spjelkavik IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

Junior I M 17-18 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øye, Trym Klubb Ørsta IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Parallellslalåm

Junior I M 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øye, Trym Klubb Ørsta IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior II M 19-21 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarseth, Ole Kristian Engeset Klubb Stranda IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Staurset, Olav Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Parallellslalåm

Junior II M 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarseth, Ole Kristian Engeset Klubb Stranda IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
nif-epi04, 04
Snorre Veggan