Hopp til innhold

Stranda Alpin SG og SSL helg

  • Når: 16.2 - 18.02.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Strandafjellet
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 210 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 210 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 210 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 210 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 210 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 210 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 210 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 210 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 17.02.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 225 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 17.02.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 225
Start 17.02.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 16.02.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 100
Start 18.02.2018 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 17.02.2018 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 225
Start 17.02.2018 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 16.02.2018 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Trening Startkontingent 150
Start 18.02.2018 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 225 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2018 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Trening Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 17.02.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 225
Start 17.02.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 16.02.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Trening Startkontingent 150
Start 18.02.2018 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 17.02.2018 Klasse Menn A Øvelse Super Kombinasjon Startkontingent 225
Start 17.02.2018 Klasse Menn A Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 16.02.2018 Klasse Menn A Øvelse Trening Startkontingent 150

Påmeldte deltagere

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggelund, Kristian Sverre Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lothe, Isak Arneson Klubb Ørsta IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Moen, Sondre Klubb Spjelkavik IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Stranden, Anders Klubb Ørsta IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylte, Daniel Bayam Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 10 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggelund, Kristian Sverre Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 10 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Lothe, Isak Arneson Klubb Ørsta IL Klasse G 10 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Stranden, Anders Klubb Ørsta IL Klasse G 10 år Øvelse Super Kombinasjon

G 10 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggelund, Kristian Sverre Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Lothe, Isak Arneson Klubb Ørsta IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Stranden, Anders Klubb Ørsta IL Klasse G 10 år Øvelse Super-G

G 10 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggelund, Kristian Sverre Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 10 år Øvelse Trening
Navn Lothe, Isak Arneson Klubb Ørsta IL Klasse G 10 år Øvelse Trening
Navn Stranden, Anders Klubb Ørsta IL Klasse G 10 år Øvelse Trening

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, John Alexander Solheimsnes Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kleive, Sander Solbakken Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Molvær, Aksel Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylte, Michael Bayam Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Tørlen, Njål Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vindenes, Isak Fet Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Waagsbø, Mikal Olav Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, John Alexander Solheimsnes Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Kleive, Sander Solbakken Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Molvær, Aksel Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Tørlen, Njål Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Vindenes, Isak Fet Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Waagsbø, Mikal Olav Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, John Alexander Solheimsnes Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kleive, Sander Solbakken Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Molvær, Aksel Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Tørlen, Njål Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Vindenes, Isak Fet Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Waagsbø, Mikal Olav Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, John Alexander Solheimsnes Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Kleive, Sander Solbakken Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Molvær, Aksel Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Tørlen, Njål Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Vindenes, Isak Fet Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Waagsbø, Mikal Olav Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farstadvoll, Kristian Brandal Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Patrick Andrè Klubb Ørsta IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Heimen, Jonathan Kamsvåg Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nord, Henrik Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sjåholm, Iver Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Storbråten, Philip August Pedersen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vindenes, Jakob Fet Klubb Spjelkavik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farstadvoll, Kristian Brandal Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Haugen, Patrick Andrè Klubb Ørsta IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Heimen, Jonathan Kamsvåg Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Mosesen, Adrian Mæland Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Rand, Jan Henden Klubb Haugen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Sjåholm, Iver Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Storbråten, Philip August Pedersen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Vindenes, Jakob Fet Klubb Spjelkavik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farstadvoll, Kristian Brandal Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Patrick Andrè Klubb Ørsta IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Heimen, Jonathan Kamsvåg Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mosesen, Adrian Mæland Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rand, Jan Henden Klubb Haugen IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sjåholm, Iver Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Storbråten, Philip August Pedersen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vindenes, Jakob Fet Klubb Spjelkavik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farstadvoll, Kristian Brandal Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Haugen, Patrick Andrè Klubb Ørsta IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Heimen, Jonathan Kamsvåg Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Mosesen, Adrian Mæland Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sjåholm, Iver Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Storbråten, Philip August Pedersen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Vindenes, Jakob Fet Klubb Spjelkavik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gunnarsson-Sletten, Magnus Klubb Spjelkavik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kaaresen, Hans Christian Klubb Spjelkavik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Staurset, Iver Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Storbråten, Oliver Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Tørlen, Snorre Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Åmbakk, Bendik Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gunnarsson-Sletten, Magnus Klubb Spjelkavik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Kaaresen, Hans Christian Klubb Spjelkavik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Staurset, Iver Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Storbråten, Oliver Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Tørlen, Snorre Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Åmbakk, Bendik Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gunnarsson-Sletten, Magnus Klubb Spjelkavik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kaaresen, Hans Christian Klubb Spjelkavik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Staurset, Iver Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Storbråten, Oliver Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Tørlen, Snorre Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Åmbakk, Bendik Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gunnarsson-Sletten, Magnus Klubb Spjelkavik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kaaresen, Hans Christian Klubb Spjelkavik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Staurset, Iver Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Tørlen, Snorre Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Åmbakk, Bendik Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aure, Leon Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Dumitru, Mathias Stephan Klubb Spjelkavik IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Eliassen, Ola Amandus Standal Klubb Spjelkavik IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Furseth, Andreas Thorvik Klubb Stranda IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Heggelund, Markus Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hellevik, Leo Klubb Stranda IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kleive, Henrik Solbakken Klubb Spjelkavik IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Knivsflå, Lars Nærheim Klubb Stranda IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Langdal, Luca Klubb Stranda IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Moen, Erlend Ljøgodt Klubb Spjelkavik IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Riise, Martin Hellebostad Klubb Stranda IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Emil August Standal Klubb Spjelkavik IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Opshaug, Erik Kjerstad Klubb Stranda IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalen, Susanne Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Flesjå, Martine Rusten Klubb Spjelkavik IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Furseth, Christiane Thorvik Klubb Stranda IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Tvergrov, Anne Sofie Klubb Ørsta IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Walseth, Oda Aarskog Klubb Ørsta IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalen, Susanne Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 10 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Flesjå, Martine Rusten Klubb Spjelkavik IL Klasse J 10 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Furseth, Christiane Thorvik Klubb Stranda IL Klasse J 10 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Tvergrov, Anne Sofie Klubb Ørsta IL Klasse J 10 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Walseth, Oda Aarskog Klubb Ørsta IL Klasse J 10 år Øvelse Super Kombinasjon

J 10 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalen, Susanne Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Flesjå, Martine Rusten Klubb Spjelkavik IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Furseth, Christiane Thorvik Klubb Stranda IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Tvergrov, Anne Sofie Klubb Ørsta IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Walseth, Oda Aarskog Klubb Ørsta IL Klasse J 10 år Øvelse Super-G

J 10 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalen, Susanne Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 10 år Øvelse Trening
Navn Flesjå, Martine Rusten Klubb Spjelkavik IL Klasse J 10 år Øvelse Trening
Navn Furseth, Christiane Thorvik Klubb Stranda IL Klasse J 10 år Øvelse Trening
Navn Tvergrov, Anne Sofie Klubb Ørsta IL Klasse J 10 år Øvelse Trening

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aure, Nicoline Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakken, Charlotte Mordal Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Dalen, Ellen Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Lisa Maria Hole Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kaldhussæter, Frida Strandmann Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rebbestad, Anabelle Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Remme, Maja Lindset Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Waagsbø, Vibeke Dina Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Øye, Tuva Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aure, Nicoline Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Bakken, Charlotte Mordal Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Dalen, Ellen Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Felde, Julia Klubb Haugen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Hagen, Lisa Maria Hole Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Kaldhussæter, Frida Strandmann Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Rebbestad, Anabelle Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Remme, Maja Lindset Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Waagsbø, Vibeke Dina Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Øye, Tuva Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super Kombinasjon

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aure, Nicoline Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bakken, Charlotte Mordal Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Dalen, Ellen Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Felde, Julia Klubb Haugen IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hagen, Lisa Maria Hole Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kaldhussæter, Frida Strandmann Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Rebbestad, Anabelle Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Remme, Maja Lindset Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Waagsbø, Vibeke Dina Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Øye, Tuva Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aure, Nicoline Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Dalen, Ellen Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Hagen, Lisa Maria Hole Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Kaldhussæter, Frida Strandmann Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Remme, Maja Lindset Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Waagsbø, Vibeke Dina Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Øye, Tuva Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Larsen, Noor Rasch Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Molvær, Marie Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Molvær, Anny V Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rebbestad, Ariana Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stokkereit, Aurora Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Jacobia Nicoline Farstad Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stranden, Mathea Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Tvergrov, Jenny Kristin Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Walseth, Marthe Elise Aarskog Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Molvær, Marie Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Molvær, Anny V Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Rebbestad, Ariana Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Stokkereit, Aurora Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Strand, Jacobia Nicoline Farstad Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Stranden, Mathea Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Tvergrov, Jenny Kristin Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Walseth, Marthe Elise Aarskog Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super Kombinasjon

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Molvær, Marie Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Molvær, Anny V Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rebbestad, Ariana Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Stokkereit, Aurora Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Strand, Jacobia Nicoline Farstad Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Stranden, Mathea Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Tvergrov, Jenny Kristin Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Walseth, Marthe Elise Aarskog Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Molvær, Marie Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Molvær, Anny V Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Rebbestad, Ariana Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Stokkereit, Aurora Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Strand, Jacobia Nicoline Farstad Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Stranden, Mathea Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Tvergrov, Jenny Kristin Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Walseth, Marthe Elise Aarskog Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Oda Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Dalen, Ingvild Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Tørlen, Frøya Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Valde, Maia Søe Klubb Stordal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Zwieten, Fien van Klubb Stordal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Oda Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Dalen, Ingvild Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Remme, Anna Lindset Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Tørlen, Frøya Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Valde, Maia Søe Klubb Stordal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon
Navn Zwieten, Fien van Klubb Stordal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super Kombinasjon

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Oda Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Dalen, Ingvild Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Remme, Anna Lindset Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Tørlen, Frøya Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Valde, Maia Søe Klubb Stordal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Zwieten, Fien van Klubb Stordal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Oda Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Dalen, Ingvild Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Remme, Anna Lindset Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Tørlen, Frøya Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Valde, Maia Søe Klubb Stordal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Zwieten, Fien van Klubb Stordal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Emdal, Emma Klubb Stranda IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Flesjå, Thea Rusten Klubb Spjelkavik IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Julie Victoria Hole Klubb Stranda IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hellevik, Amalie Klubb Stranda IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hole, Henriette Solheimsnes Klubb Stranda IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Langdal, Adelén Klubb Stranda IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Ada Klubb Volda T og IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Thea Emilie Klubb Ørsta IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Lykke Rasch Klubb Spjelkavik IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Lervåg Seim, Vilde Klubb Spjelkavik IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

Junior I K 17-18 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røst, Victoria Klubb Spjelkavik IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super Kombinasjon

Junior I K 17-18 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røst, Victoria Klubb Spjelkavik IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G

Junior I K 17-18 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røst, Victoria Klubb Spjelkavik IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening

Junior II M 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarseth, Ole Kristian Engeset Klubb Stranda IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm

Junior II M 19-21 år - Super Kombinasjon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarseth, Ole Kristian Engeset Klubb Stranda IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super Kombinasjon

Junior II M 19-21 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarseth, Ole Kristian Engeset Klubb Stranda IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G

Junior II M 19-21 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarseth, Ole Kristian Engeset Klubb Stranda IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Trening
NIF-EPI03, 03
Snorre Veggan