Hopp til innhold

Vistdalsrennet 2017

SBM -cup nr.4 Vistdalsrennet 2017 Klassisk normaldistanse, fellesstart fra J/G13 år. Start kl.13. Premieutdeling rett etter rennet ved Vistdal skole. Dusjmuligheter. Kiosk med salg av varm mat, kaffe og kaker. Velkommen!

  • Når: 22.01.2017
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Vistdal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 19.01.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 22.01.2017 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 22.01.2017 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 22.01.2017 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 22.01.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 22.01.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 22.01.2017 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjorli, Mikal Klubb Åndalsnes IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haram, Sondre Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vågsholm, Johan Klubb Hovdebygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bersås, Eskil Alnes Klubb Åndalsnes IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjorli, Daniel Klubb Åndalsnes IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hovden, Emil Dyb Klubb Hovdebygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lange Vikhagen, Tobias Klubb Vistdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nygård, Lucas Oliver Kosberg Klubb Åndalsnes IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gretland, Jørgen Klubb Hovdebygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haram, Simen Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lange, Ola Klubb Vistdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Selbervik, Luckas Loe Klubb Hovdebygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solli, Olav Sætran Klubb Torvikbukt IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hegstad, Lasse Klubb Torvikbukt IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nakken, Tobias Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sætre, Håvard Klubb Hovdebygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Iver Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hollingsæter, Fredrik Rønnestad Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nås, Iver Klubb Eide IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Solli, Edvard Sætran Klubb Torvikbukt IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Sander Klubb Torvikbukt IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nakken, Sebastian Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjerstad, Håkon Bakke Klubb Emblem IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjorli, Sigurd Klubb Åndalsnes IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gretland, Karl Daniel Klubb Hovdebygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haram, Brage Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hovden, Syver Dyb Klubb Hovdebygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mork, Steffen Klubb Emblem IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nerland, Ask Gjerde Klubb Vistdal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schreijer, Joen Ytredal Klubb Stranda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solli, Inge Sætran Klubb Torvikbukt IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aak, Wenche Klubb Isfjorden IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bersås, Vegard Alnes Klubb Åndalsnes IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flataker, Johan Klubb Eidsvåg IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hovden, Mathias Dyb Klubb Hovdebygda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nakken, Daniel Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rindli, Markus Klubb Vistdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Unhjem, Bjørnar Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Unhjem, Kristian Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Mia Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gretland, Dorthea Klubb Hovdebygda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hegstad, Mathilde Endresen Klubb Osmarka IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hole, Ingeborg Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schreijer, Sine Willemijn Klubb Stranda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Selbervik, Mathea Loe Klubb Hovdebygda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergset, Ane Kirstine Klubb Osmarka IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klokset, Ingfrid Klubb Tomrefjord IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rindli, Anna Klubb Vistdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wadsten, Emma Thorsen Klubb Vistdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Nathalie Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jørgensen, Andrea Løvik Klubb Moi IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Malme, Nora Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Schreijer, Hedda Johanne Klubb Stranda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunan, Julie Strand Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kjos, Hanne Svanemyr Klubb Åndalsnes IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Klokset, Synne Klubb Tomrefjord IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halås, Aud Øyen Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergset, Elen Johanne Klubb Osmarka IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bersås, Mari Alnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hole, Ida Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jakobsen, Åsmund Ertresvåg Klubb Emblem IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 18 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Langstein, Fredrik Nakken Klubb Tomrefjord IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 19/20 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Langstein, Bjørn Erik Klubb Tomrefjord IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles

Menn senior - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gretland, Runar Klubb Hovdebygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Tomrefjord IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sætre, Hans Olav Klubb Hovdebygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
NIF-EPI01, 01