Hopp til innhold

Sunnylvsrennet

5. renn i Sparebanken Møre Cup . Fristil, fellesstart .( Individuell start opp til og med 12 år ) . 15 min. frå Hyttehola i retning Hornindal, ta av til høgre i ein venstresving ( skilt : Skisenter ) , 5 min. opp til parkeringsplassen . Ta med kr. 50,- for kontant bet. av parkeringsavgift ved Hornindal skisenter . Kjem du frå andre kanten, så er det 2 min. frå E39 , over den smale brua og til venstre i høgresvingen.

  • Når: 12.02.2017
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Grendadalen, Hornindal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 09.02.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 12.02.2017 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2017 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2017 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2017 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2017 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2017 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2017 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2017 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2017 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2017 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2017 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2017 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2017 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2017 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2017 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2017 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2017 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2017 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2017 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2017 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2017 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2017 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2017 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haram, Sondre Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Malme, Henrik Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Malterud, Vetle Haram Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stokke, Sondre Viset Klubb Stordal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vågsholm, Johan Klubb Hovdebygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hammerø, Isak Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Henden, Esekiel Klubb Eid IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hovden, Emil Dyb Klubb Hovdebygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Riise, Marius Saure Klubb Hovdebygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Røkke, Even Olai Vestre Klubb Stordal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Lukas Magnus Endal Klubb Eid IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fylling, Sindre Klubb Stordal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Glomnes, Laurits Linge Klubb Valldal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gretland, Jørgen Klubb Hovdebygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haram, Simen Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Helset, Elias Klubb Sunnylven IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nøstdal, Tørres Bjelland Klubb Eid IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Selbervik, Luckas Loe Klubb Hovdebygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Seljeset, Torje Klubb Hornindal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Gautvik, Einar Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hjelle, Jørgen Klubb Stordal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lauridsen, Ingemar Kristian Aagaard Klubb Emblem IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Nakken, Tobias Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Nes Hjelle, Ingebrigt Klubb Eid IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Stokke, Ole Martin Viset Klubb Stordal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Støren, Iben Johan Rødseth Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sætre, Håvard Klubb Hovdebygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles

G 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Herskedal, Jon Arne Gimnes Klubb Eide IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hole, Iver Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hollingsæter, Fredrik Rønnestad Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Indergård, Thomas Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles

G 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Sander Klubb Torvikbukt IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Glomnes, Eskil Linge Klubb Valldal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nakken, Sebastian Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles

G 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flote, Adrian Klubb Hovdebygda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gautvik, Mikkel Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ringdal, Kasper Klubb Sunnylven IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tvinnereim, Rasmus Bersvein Klubb Hardbagg IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gretland, Karl Daniel Klubb Hovdebygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haram, Brage Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hovden, Syver Dyb Klubb Hovdebygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mork, Steffen Klubb Emblem IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Schreijer, Joen Ytredal Klubb Stranda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vågsholm, Sverre Klubb Hovdebygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helset, Trym Klubb Sunnylven IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hovden, Mathias Dyb Klubb Hovdebygda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vartdal, Iver Klubb Emblem IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Mia Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gretland, Dorthea Klubb Hovdebygda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hole, Ingeborg Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjellstad, Sofie Klubb Sunnylven IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Schreijer, Sine Willemijn Klubb Stranda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Selbervik, Mathea Loe Klubb Hovdebygda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggdal, Katrine Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoem, Linnéa Sophie Domaas Klubb Tomrefjord IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjesbu, Ida Sandven Klubb Stårheim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Klokset, Ingfrid Klubb Tomrefjord IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Sara Annie Bjørnhaug Klubb Markane IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Borgund, Ada Johanne Klubb Eid IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Indergård, Malin Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kirkeeide, Oddrun Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjellstad, Hanne Klubb Sunnylven IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Meland, Mari Sofi Klubb Markane IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ringdal, Lone Høgalmen Klubb Sunnylven IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Støverstein, Sofie Høgalmen Klubb Sunnylven IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tvinnereim, Rebecca Agnethe Klubb Hardbagg IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Nathalie Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Flote, Emilie Klubb Hovdebygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Jørgensen, Andrea Løvik Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Malme, Nora Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Schreijer, Hedda Johanne Klubb Stranda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles

J 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunan, Julie Strand Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kjos, Hanne Svanemyr Klubb Åndalsnes IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Klokset, Ingfrid Klubb Tomrefjord IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sæter, Johanne Ringdal Klubb Sunnylven IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Øvrebust, Lone Lorgen Klubb Stordal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles

J 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Kristine Hjellbakk Klubb Sunnylven IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles

J 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halås, Aud Øyen Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Henden, Konstanse Klubb Eid IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hole, Ida Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kirkeeide, Ane Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Schreijer, Ea Nikoline Klubb Stranda IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hoem, Fride Andrea Domaas Klubb Tomrefjord IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Riise, Ingrid Elisabeth Saure Klubb Hovdebygda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Krokfoss, Helene Klubb Stordal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Øvrebust, Vilde Lorgen Klubb Stordal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri felles

K 18 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lykke, Vilde Årøen Klubb Emblem IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri felles

K 19/20 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nerem, Ingrid Klubb Emblem IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri felles

Kvinner senior - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Anniken Hjellbakk Klubb Sunnylven IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri felles

M 17 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjelle, Andreas Klubb Stordal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Jakobsen, Åsmund Ertresvåg Klubb Emblem IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Krohn, Kevin Bjerkeli Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Lied, Matias Klubb Liabygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Nesgård, Even Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles

M 18 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjelldal, Oskar Klubb Eid IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Meland, Aksel Mathias Klubb Markane IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Røkke, Petter Elias Vestre Klubb Stordal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Skrede, Vegard Klubb Hardbagg IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Vartdal, Ludvig Klubb Emblem IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles

M 19/20 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Glomnes, Kornelius Linge Klubb Valldal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hopland, Isak Nikolai Klubb Hardbagg IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Lervik, Ole-Henrik Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Røyrhus, Vegard Klubb Hovdebygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles

Menn senior - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sætre, Hans Olav Klubb Hovdebygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Tryggestad, Trygve Aaland Klubb Sunnylven IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles
NIF-EPI02, 02