Hopp til innhold

Trollstigen Opp

Trollstigen Opp er allerede blitt et Rulleskirenn med tradisjoner! Rulleskirennet går opp de "fryktede" og kjente svingene, opp til Trollstigen-platået. De eldste starter fra Trollstigen Camping (9 km), og de yngste har start ved foten av fjellet (5 km). Rennet inngår både i Midt Norsk Rullskicup, og i Sparebanken Møre Cup. Innbydelse/ informasjon vedlagt.

  • Når: 18.09.2016
  • Oppstart: 11:30
  • Hvor: Åndalsnes
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 16.09.2016

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.09.2016 Klasse G 11 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.09.2016 Klasse G 12 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.09.2016 Klasse G 13 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.09.2016 Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.09.2016 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.09.2016 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.09.2016 Klasse J 11 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.09.2016 Klasse J 12 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.09.2016 Klasse J 13 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.09.2016 Klasse J 14 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.09.2016 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.09.2016 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.09.2016 Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.09.2016 Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.09.2016 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.09.2016 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 130
Start 18.09.2016 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.09.2016 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.09.2016 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.09.2016 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.09.2016 Klasse Veteran 36-45 Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.09.2016 Klasse Veteran 36-45 Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.09.2016 Klasse Veteran 46-55 Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.09.2016 Klasse Veteran 46-55 Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.09.2016 Klasse Veteran 56-66 Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 130
Start 18.09.2016 Klasse Veteran 56-66 Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

G 11 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Indergård, Marius Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 12 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fylling, Sindre Klubb Stordal IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lauridsen, Ingemar Kristian Aagaard Klubb Emblem IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nakken, Tobias Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Støren, Iben Johan Rødseth Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 13 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse G 13 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gautvik, Einar Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hjelle, Jørgen Klubb Stordal IL Klasse G 13 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sætre, Håvard Klubb Hovdebygda IL Klasse G 13 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 14 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Iver Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Indergård, Thomas Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Sander Klubb Torvikbukt IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Glomnes, Eskil Linge Klubb Valldal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gravdal, Ingebrigt Vaagan Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lillehagen, Mathias Klubb Aure IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Owren, Fredrik Hammerdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sagli, Kristoffer Klubb Aure IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Solaas, Hermann Andreas Klubb Utleira IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Strømøy, Martin Riseth Klubb Børsa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Wulff, Sivert Tjelle Klubb Børsa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørset, Heike Aas Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gautvik, Mikkel Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kjerstad, Håkon Bakke Klubb Emblem IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rognes, Bernt Emil Finserås Klubb Utleira IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Solligård, Sivert Garberg Klubb Orkdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Wingan, Jonas Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 11 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Klokset, Ingfrid Klubb Tomrefjord IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 12 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Indergård, Malin Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 12 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 13 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Åse Glomstad Klubb Kyrksæterøra IL Klasse J 13 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jenset, Ingrid Marie Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kjos, Hanne Svanemyr Klubb Åndalsnes IF Klasse J 13 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 14 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunan, Julie Strand Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Klokset, Synne Klubb Tomrefjord IL Klasse J 14 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Knutzen, Marie Klubb Utleira IL Klasse J 14 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Tveit, Hedda Fevang Klubb Utleira IL Klasse J 14 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Øvrebust, Lone Lorgen Klubb Stordal IL Klasse J 14 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattreit, Ida Larsen Klubb Utleira IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hole, Kristine Hjellbakk Klubb Sunnylven IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nilsen, Anette Klubb Utleira IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Vollan, Guro Eline Klubb Tomrefjord IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halås, Aud Øyen Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Knutzen, Tonje Klubb Utleira IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Røkke, Live Johanne Vestre Klubb Stordal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

K 17 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahle, Rikke Gjeitnes Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Eik, Marta Klubb Tomrefjord IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Klokset, Sofie Klubb Tomrefjord IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Krokfoss, Helene Klubb Stordal IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Kvernvik, Thea Helen Klubb Utleira IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Nilsen, Elise Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Standal, Mia Kristin Dyrhaug Klubb Utleira IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Øvrebust, Vilde Lorgen Klubb Stordal IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles

K 18 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Garberg, Hanne Sæther Klubb Orkdal IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Husøy, Ingrid Stølan Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles

K 19/20 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Forren, Pauline Klubb Ytre Snillfjord IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Nerem, Ingrid Klubb Emblem IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Wingan, Ragnhild Klubb Kyrksæterøra IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 17 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Einangshaug, Henrik Klubb IL Aasguten Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Hjelle, Andreas Klubb Stordal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Jakobsen, Åsmund Ertresvåg Klubb Emblem IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Krohn, Kevin Bjerkeli Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Lied, Matias Klubb Liabygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Mo, Håvard Klubb Orkdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Nygård, John Magnus Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Spilling, Olav Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 18 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grut, Jon Vegard Klubb Nor, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Gussiås, Håvard Støen Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Hammer, Johan Tøndel Klubb Børsa IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Langstein, Fredrik Nakken Klubb Tomrefjord IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Solem, Albert Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Størdal, Olav Oterhals Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Vartdal, Ludvig Klubb Emblem IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 19/20 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Langstein, Bjørn Erik Klubb Tomrefjord IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Lervik, Ole-Henrik Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Pedersen, Isak Stianson Klubb Henning Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles

Menn senior - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Falk, Helmut Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Lid, Ole-Martin Klubb Tomrefjord IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Nybo, Jan Olav Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Tomrefjord IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Rasmussen, Sten Aagaard Klubb Emblem IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Solligård, Knut Ole Klubb Orkdal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Tomren, Geir Tony Klubb Tomrefjord IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles

Veteran 36-45 - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Digernes-Westby, Harald Andreas Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Veteran 36-45 Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Einangshaug, Vigdis Klubb IL Aasguten Klasse Veteran 36-45 Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Nedrebø, Aslaug Aardalsbakke Klubb Åndalsnes IF Klasse Veteran 36-45 Øvelse 10 km klassisk felles

Veteran 36-45 - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bollandsås, Ole Martin Klubb Rustad IL Klasse Veteran 36-45 Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Einangshaug, Per Ove Klubb IL Aasguten Klasse Veteran 36-45 Øvelse 10 km klassisk felles

Veteran 46-55 - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Geir Klubb Kyrksæterøra IL Klasse Veteran 46-55 Øvelse 10 km klassisk felles

Veteran 46-55 - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen, Stig Klubb Utleira IL Klasse Veteran 46-55 Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Spilker, Hendrik Ernst Andreas Storstein Klubb Byåsen IL Klasse Veteran 46-55 Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sætre, Hans Olav Klubb Hovdebygda IL Klasse Veteran 46-55 Øvelse 10 km klassisk felles
NIF-EPI02, 02