Hopp til innhold

SkiTour Molde

  • Når: 9.4 - 10.04.2016
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Molde
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.04.2016

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.04.2016 Klasse Felles 3 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100
Start 10.04.2016 Klasse Felles 3 år Øvelse Pursuit Startkontingent 0
Start 09.04.2016 Klasse Felles 4 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100
Start 10.04.2016 Klasse Felles 4 år Øvelse Pursuit Startkontingent 0
Start 09.04.2016 Klasse Felles 5 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100
Start 10.04.2016 Klasse Felles 5 år Øvelse Pursuit Startkontingent 0
Start 09.04.2016 Klasse Felles 6 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100
Start 10.04.2016 Klasse Felles 6 år Øvelse Pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2016 Klasse Felles 7 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100
Start 10.04.2016 Klasse Felles 7 år Øvelse Pursuit Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2016 Klasse G 10 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2016 Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2016 Klasse G 11 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2016 Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2016 Klasse G 12 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2016 Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2016 Klasse G 13 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2016 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2016 Klasse G 14 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2016 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2016 Klasse G 15 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2016 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2016 Klasse G 16 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2016 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2016 Klasse G 8 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2016 Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100
Start 10.04.2016 Klasse G 9 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2016 Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2016 Klasse J 10 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2016 Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2016 Klasse J 11 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2016 Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2016 Klasse J 12 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2016 Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2016 Klasse J 13 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2016 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2016 Klasse J 14 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2016 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2016 Klasse J 15 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2016 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2016 Klasse J 16 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2016 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2016 Klasse J 8 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0
Start 10.04.2016 Klasse J 8 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0
Start 09.04.2016 Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100
Start 10.04.2016 Klasse J 9 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2016 Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100
Start 10.04.2016 Klasse K 17 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2016 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2016 Klasse K 18 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2016 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2016 Klasse K 19/20 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2016 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2016 Klasse Kvinner senior Øvelse Klassisk Startkontingent 0
Start 10.04.2016 Klasse M 17 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2016 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2016 Klasse M 18 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2016 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2016 Klasse M 19/20 år Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2016 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2016 Klasse Menn senior Øvelse Klassisk Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

Felles 6 år - Pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bersås, Mari Alnes Klubb Åndalsnes IF Klasse Felles 6 år Øvelse Pursuit
Navn Hole, Ida Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse Felles 6 år Øvelse Pursuit

Felles 7 år - Pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bersås, Mari Alnes Klubb Åndalsnes IF Klasse Felles 7 år Øvelse Pursuit

G 10 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bersås, Eskil Alnes Klubb Åndalsnes IF Klasse G 10 år Øvelse Klassisk
Navn Orset, Ola Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse G 10 år Øvelse Klassisk
Navn Roksvaag, Sander Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 10 år Øvelse Klassisk
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 10 år Øvelse Klassisk
Navn Røkke, Even Olai Vestre Klubb Stordal IL Klasse G 10 år Øvelse Klassisk

G 10 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Orset, Ola Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Risan, Erik Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Roksvaag, Sander Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Røkke, Even Olai Vestre Klubb Stordal IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross

G 11 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fylling, Sindre Klubb Stordal IL Klasse G 11 år Øvelse Klassisk
Navn Glomnes, Laurits Linge Klubb Valldal IL Klasse G 11 år Øvelse Klassisk
Navn Indergård, Marius Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse Klassisk
Navn Lange, Ola Klubb Vistdal IL Klasse G 11 år Øvelse Klassisk
Navn Nygård, Lucas Oliver Kosberg Klubb Åndalsnes IF Klasse G 11 år Øvelse Klassisk

G 11 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fylling, Sindre Klubb Stordal IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Glomnes, Laurits Linge Klubb Valldal IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Indergård, Marius Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Lange, Ola Klubb Vistdal IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Nygård, Lucas Oliver Kosberg Klubb Åndalsnes IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross

G 12 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse G 12 år Øvelse Klassisk
Navn Hegstad, Lasse Klubb Osmarka IL Klasse G 12 år Øvelse Klassisk
Navn Hjelle, Jørgen Klubb Stordal IL Klasse G 12 år Øvelse Klassisk
Navn Kvam, Jesper Gåsø Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse Klassisk
Navn Lauridsen, Ingemar Kristian Aagaard Klubb Emblem IL Klasse G 12 år Øvelse Klassisk
Navn Nakken, Tobias Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse Klassisk
Navn Støren, Iben Johan Rødseth Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse Klassisk

G 12 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Hegstad, Lasse Klubb Osmarka IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Hjelle, Jørgen Klubb Stordal IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Kvam, Jesper Gåsø Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Lauridsen, Ingemar Kristian Aagaard Klubb Emblem IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Støren, Iben Johan Rødseth Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross

G 13 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Herskedal, Jon Arne Gimnes Klubb Eide IL Klasse G 13 år Øvelse Klassisk
Navn Hole, Iver Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse G 13 år Øvelse Klassisk
Navn Hollingsæter, Fredrik Rønnestad Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse Klassisk
Navn Indergård, Thomas Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse Klassisk
Navn Orset, Johan Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse G 13 år Øvelse Klassisk
Navn Pedersen, Fredrik Stiansson Klubb Vågstranda IL Klasse G 13 år Øvelse Klassisk

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Herskedal, Jon Arne Gimnes Klubb Eide IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hole, Iver Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hollingsæter, Fredrik Rønnestad Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Indergård, Thomas Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Orset, Johan Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Fredrik Stiansson Klubb Vågstranda IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Sander Klubb Torvikbukt IL Klasse G 14 år Øvelse Klassisk
Navn Glomnes, Eskil Linge Klubb Valldal IL Klasse G 14 år Øvelse Klassisk
Navn Lyngstad, Martin Klubb Lyngstad og Omegn IL Klasse G 14 år Øvelse Klassisk
Navn Nakken, Sebastian Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse Klassisk
Navn Svergja, Vemund Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse Klassisk
Navn Ulleland, Sigve Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse Klassisk

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Sander Klubb Torvikbukt IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Glomnes, Eskil Linge Klubb Valldal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lyngstad, Martin Klubb Lyngstad og Omegn IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Nakken, Sebastian Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Svergja, Vemund Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Ulleland, Sigve Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flote, Adrian Klubb Hovdebygda IL Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Kjerstad, Håkon Bakke Klubb Emblem IL Klasse G 15 år Øvelse Klassisk
Navn Skoglund, Andreas Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse Klassisk

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flote, Adrian Klubb Hovdebygda IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kjerstad, Håkon Bakke Klubb Emblem IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Skoglund, Andreas Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Eskil Klubb Torvikbukt IL Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Jakobsen, Åsmund Ertresvåg Klubb Emblem IL Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Krohn, Kevin Bjerkeli Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Nygård, John Magnus Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse Klassisk
Navn Spilling, Olav Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse Klassisk

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Eskil Klubb Torvikbukt IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Jakobsen, Åsmund Ertresvåg Klubb Emblem IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Krohn, Kevin Bjerkeli Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nygård, John Magnus Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Spilling, Olav Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bersås, Vegard Alnes Klubb Åndalsnes IF Klasse G 8 år Øvelse Klassisk
Navn Nakken, Daniel Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 8 år Øvelse Klassisk

G 9 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eik, Petter Kornelius Klubb Tomrefjord IL Klasse G 9 år Øvelse Klassisk

G 9 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eik, Petter Kornelius Klubb Tomrefjord IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross

J 10 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Klokset, Ingfrid Klubb Tomrefjord IL Klasse J 10 år Øvelse Klassisk
Navn Ulleland, Kamilla Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 10 år Øvelse Klassisk

J 10 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Klokset, Ingfrid Klubb Tomrefjord IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Ulleland, Kamilla Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross

J 11 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Indergård, Malin Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11 år Øvelse Klassisk

J 11 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaupset, Signe Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Indergård, Malin Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross

J 12 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Erle Klubb Isfjorden IL Klasse J 12 år Øvelse Klassisk
Navn Jørgensen, Andrea Løvik Klubb Moi IL Klasse J 12 år Øvelse Klassisk
Navn Vestre, Johanne Klubb Tomrefjord IL Klasse J 12 år Øvelse Klassisk

J 12 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Erle Klubb Isfjorden IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Jørgensen, Andrea Løvik Klubb Moi IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Vestre, Johanne Klubb Tomrefjord IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross

J 13 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunan, Julie Strand Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse Klassisk
Navn Jenset, Ingrid Marie Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse Klassisk
Navn Kjos, Hanne Svanemyr Klubb Åndalsnes IF Klasse J 13 år Øvelse Klassisk
Navn Klokset, Synne Klubb Tomrefjord IL Klasse J 13 år Øvelse Klassisk
Navn Øvrebust, Lone Lorgen Klubb Stordal IL Klasse J 13 år Øvelse Klassisk

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunan, Julie Strand Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Jenset, Ingrid Marie Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kjos, Hanne Svanemyr Klubb Åndalsnes IF Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Klokset, Synne Klubb Tomrefjord IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Øvrebust, Lone Lorgen Klubb Stordal IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Kristine Hjellbakk Klubb Sunnylven IL Klasse J 14 år Øvelse Klassisk
Navn Vollan, Guro Eline Klubb Tomrefjord IL Klasse J 14 år Øvelse Klassisk

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Kristine Hjellbakk Klubb Sunnylven IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Vollan, Guro Eline Klubb Tomrefjord IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halås, Aud Øyen Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 15 år Øvelse Klassisk
Navn Indergård, Heidi Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 15 år Øvelse Klassisk
Navn Røkke, Live Johanne Vestre Klubb Stordal IL Klasse J 15 år Øvelse Klassisk
Navn Stavnesli, Ane Hagset Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 15 år Øvelse Klassisk

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halås, Aud Øyen Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Indergård, Heidi Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Røkke, Live Johanne Vestre Klubb Stordal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Stavnesli, Ane Hagset Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eik, Marta Klubb Tomrefjord IL Klasse J 16 år Øvelse Klassisk
Navn Klokset, Sofie Klubb Tomrefjord IL Klasse J 16 år Øvelse Klassisk
Navn Lange, Vilde Roysdatter Klubb Vistdal IL Klasse J 16 år Øvelse Klassisk
Navn Øvrebust, Vilde Lorgen Klubb Stordal IL Klasse J 16 år Øvelse Klassisk

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eik, Marta Klubb Tomrefjord IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Klokset, Sofie Klubb Tomrefjord IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lange, Vilde Roysdatter Klubb Vistdal IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Øvrebust, Vilde Lorgen Klubb Stordal IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 9 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Ingeborg Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 9 år Øvelse Klassisk
Navn Nygård, Maria Isabel Kosberg Klubb Åndalsnes IF Klasse J 9 år Øvelse Klassisk

K 17 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahle, Rikke Gjeitnes Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 17 år Øvelse Klassisk
Navn Gjeldvik, Pernille Iversen Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 17 år Øvelse Klassisk
Navn Husøy, Ingrid Stølan Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 17 år Øvelse Klassisk
Navn Myrset, Guro Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 17 år Øvelse Klassisk

K 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahle, Rikke Gjeitnes Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Gjeldvik, Pernille Iversen Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Husøy, Ingrid Stølan Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Myrset, Guro Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 17 år Øvelse sprint fri

K 18 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jakobsen, Sigrid Ertresvåg Klubb Emblem IL Klasse K 18 år Øvelse Klassisk
Navn Nerem, Ingrid Klubb Emblem IL Klasse K 18 år Øvelse Klassisk

K 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jakobsen, Sigrid Ertresvåg Klubb Emblem IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Nerem, Ingrid Klubb Emblem IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri

K 19/20 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øvrebust, Martine Lorgen Klubb Stordal IL Klasse K 19/20 år Øvelse Klassisk

K 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øvrebust, Martine Lorgen Klubb Stordal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri

M 17 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gussiås, Håvard Støen Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 år Øvelse Klassisk
Navn Langstein, Fredrik Nakken Klubb Tomrefjord IL Klasse M 17 år Øvelse Klassisk
Navn Solem, Albert Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 år Øvelse Klassisk
Navn Storli, Erling Fransplass Klubb Osmarka IL Klasse M 17 år Øvelse Klassisk

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gussiås, Håvard Støen Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Langstein, Fredrik Nakken Klubb Tomrefjord IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Solem, Albert Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Storli, Erling Fransplass Klubb Osmarka IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

M 18 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Glomnes, Kornelius Linge Klubb Valldal IL Klasse M 18 år Øvelse Klassisk
Navn Langstein, Bjørn Erik Klubb Tomrefjord IL Klasse M 18 år Øvelse Klassisk
Navn Lervik, Ole-Henrik Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 18 år Øvelse Klassisk
Navn Røyrhus, Vegard Klubb Hovdebygda IL Klasse M 18 år Øvelse Klassisk

M 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Glomnes, Kornelius Linge Klubb Valldal IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Langstein, Bjørn Erik Klubb Tomrefjord IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Lervik, Ole-Henrik Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Røyrhus, Vegard Klubb Hovdebygda IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri

M 19/20 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Tomrefjord IL Klasse M 19/20 år Øvelse Klassisk
Navn Pedersen, Isak Stianson Klubb Vågstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse Klassisk

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Folde, Hans Kristian Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Tomrefjord IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Isak Stianson Klubb Vågstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
NIF-EPI03, 03