Hopp til innhold

KM fristil Ørsta skisenter

KM-fristil med innlagt langrenn for klasse 5-12år utanom KM.

  • Når: 23.01.2016
  • Oppstart: 12:30
  • Hvor: Ørsta Skisenter, Bondalseidet
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 20.01.2016

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 23.01.2016 Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 23.01.2016 Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2016 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 23.01.2016 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2016 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2016 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2016 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2016 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2016 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2016 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2016 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2016 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2016 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2016 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2016 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2016 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2016 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2016 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2016 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2016 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2016 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2016 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2016 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2016 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 23.01.2016 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2016 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2016 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2016 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2016 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 6 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gretland, Karl Daniel Klubb Hovdebygda IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Øyehaug, Ragne Klubb Hovdebygda IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fremmerlid, Vetle Klubb Volda T og IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hovden, Emil Dyb Klubb Hovdebygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fylling, Sindre Klubb Skodje IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gretland, Jørgen Klubb Hovdebygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haram, Simen Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lange, Ola Klubb Vistdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nærø, Håvard Klubb Emblem IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Selbervik, Luckas Loe Klubb Hovdebygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sigdestad, Kevin Jinnaphat Tongsamer Klubb Volda T og IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hegstad, Lasse Klubb Osmarka IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjelle, Jørgen Klubb Stordal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nakken, Tobias Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sætre, Håvard Klubb Hovdebygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Magnus Skeide Klubb Eid IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haug, Snorre Klubb Eide IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Herskedal, Jon Arne Gimnes Klubb Eide IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hole, Iver Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Indergård, Thomas Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nås, Iver Klubb Eide IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Fredrik Stiansson Klubb Vågstranda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Topphol, Hans Mork Klubb Volda T og IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wold, Fredrik Nærum Klubb Volda T og IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Sander Klubb Torvikbukt IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Glomnes, Eskil Linge Klubb Valldal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lyngstad, Martin Klubb Lyngstad og Omegn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Svergja, Vemund Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ulleland, Sigve Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flote, Adrian Klubb Hovdebygda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hauge, Jens Sune Fuierer Klubb Volda T og IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjerstad, Håkon Bakke Klubb Emblem IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ringdal, Kasper Klubb Sunnylven IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Woldsund, Torjus Engeset Klubb Volda T og IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Eskil Klubb Torvikbukt IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hatløy, John Olav Hofseth Klubb Hovdebygda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjelle, Andreas Klubb Stordal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jakobsen, Åsmund Ertresvåg Klubb Emblem IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Spilling, Olav Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Svergja, Erlend Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hoggen, Sander Klubb Volda T og IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hovden, Mathias Dyb Klubb Hovdebygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ryste, Mads Rebbestad Klubb Hovdebygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Schreijer, Joen Ytredal Klubb Stranda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sigdestad, Eirik Jonathan Tongsamer Klubb Volda T og IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eik, Petter Kornelius Klubb Tomrefjord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haram, Sondre Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Myren, Jørn Marius Klubb Valldal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vågsholm, Johan Klubb Hovdebygda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Klokset, Ingfrid Klubb Tomrefjord IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Wold, Helene Nærum Klubb Volda T og IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaslid, Signe Meek Klubb Volda T og IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ringdal, Lone Høgalmen Klubb Sunnylven IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ryste, Agnes Rebbestad Klubb Hovdebygda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Totland, Johanne Hoggen Klubb Volda T og IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Nathalie Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Flote, Emilie Klubb Hovdebygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myren, Eline Mathea Klubb Valldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Reitan, Anna Klubb Volda T og IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Schreijer, Hedda Johanne Klubb Stranda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjos, Hanne Svanemyr Klubb Åndalsnes IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Klokset, Synne Klubb Tomrefjord IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sæter, Johanne Ringdal Klubb Sunnylven IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Totland, Turi Lise Klubb Volda T og IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øvrebust, Lone Lorgen Klubb Stordal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjærset, Hanna Hoggen Klubb Volda T og IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hole, Kristine Hjellbakk Klubb Sunnylven IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gretland, Svea Klubb Hovdebygda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røkke, Live Johanne Vestre Klubb Stordal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sætre, Maria Klubb Hovdebygda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eik, Marta Klubb Tomrefjord IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Klokset, Sofie Klubb Tomrefjord IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lange, Vilde Roysdatter Klubb Vistdal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sæter, Inger Ringdal Klubb Sunnylven IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Øvrebust, Vilde Lorgen Klubb Stordal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Emma Klubb Hovdebygda IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjethammer, Johanne Ramsli Klubb Volda T og IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Mia Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Berge, Eva Klubb Hovdebygda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gretland, Dorthea Klubb Hovdebygda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hegstad, Mathilde Endresen Klubb Osmarka IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lundberg, Synne Melle Klubb Volda T og IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ryste, Mathilde Rebbestad Klubb Hovdebygda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Schreijer, Sine Willemijn Klubb Stranda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Selbervik, Mathea Loe Klubb Hovdebygda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjeldvik, Pernille Iversen Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Myrset, Guro Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jakobsen, Sigrid Ertresvåg Klubb Emblem IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Nerem, Ingrid Klubb Emblem IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Anniken Hjellbakk Klubb Sunnylven IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gussiås, Håvard Støen Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Langstein, Fredrik Nakken Klubb Tomrefjord IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Størdal, Olav Oterhals Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Glomnes, Kornelius Linge Klubb Valldal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Langstein, Bjørn Erik Klubb Tomrefjord IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lervik, Ole-Henrik Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Røyrhus, Vegard Klubb Hovdebygda IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pedersen, Isak Stianson Klubb Vågstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Øyehaug, Åsmund Brunstad Klubb Hovdebygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berteig, Håvard Sætevik Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Gretland, Runar Klubb Hovdebygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hauge, Ola Andreas Klubb Volda T og IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Høydahl, Sigve Fredrik Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Saure, Dan Børge Klubb Bjørke IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Strømmen, Kjetil Husevåg Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Øye, Bjørnar Klubb Hovdebygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI03, 03