Hopp til innhold

Rulleski - Trollstigen Opp

M&R skikrets tradisjonelle og spektakulære rulleskirenn "Trollstigen Opp" arrangeres søndag 5 september. Mer informasjon kommer.

  • Når: 05.09.2021
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Trollstigen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.09.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 05.09.2021 Klasse G 11 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.09.2021 Klasse G 12 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130
Start 05.09.2021 Klasse G 13 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.09.2021 Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.09.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.09.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.09.2021 Klasse J 11 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130
Start 05.09.2021 Klasse J 12 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.09.2021 Klasse J 13 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.09.2021 Klasse J 14 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.09.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.09.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.09.2021 Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150
Start 05.09.2021 Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150
Start 05.09.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150
Start 05.09.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 170
Start 05.09.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.09.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.09.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.09.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Sigve Klubb Valldal IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 13 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeli, Brage Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Femoen, Marius Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Mork, Steffen Klubb Emblem IL Klasse G 13 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 14 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tokle Avanu, Lucas Klubb Åndalsnes IF Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Unhjem, Bjørnar Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Unhjem, Kristian Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Vartdal, Iver Klubb Emblem IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Vassdal, Mons Emil Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Fuglem, Heine Klubb Valldal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Megård, Ola Gjøen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Slørdahl, Victor Johannes Klubb Emblem IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjethammer, Mads Kirkreit Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hammerø, Isak Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Moen, Peter Førde Klubb Emblem IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Roksvaag, Sander Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 12 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ottestad-Dahlen, Kristin Klubb Osmarka IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 13 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergset, Elen Johanne Klubb Osmarka IL Klasse J 13 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Fuglem, Vilja Klubb Valldal IL Klasse J 13 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gjerde, Caroline Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 14 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidem, Amalie Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Femoen, Julie Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Ingeborg Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergset, Ane Kirstine Klubb Osmarka IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

M 17 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fylling, Sindre Klubb Stordal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Glomnes, Laurits Linge Klubb Valldal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Reite, Tobias Lund Klubb Emblem IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 18 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gautvik, Einar Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sætre, Håvard Klubb Hovdebygda IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 19/20 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Iver Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles

Menn senior - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Glomnes, Iver Matias Linge Klubb Valldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Hoem, Kjell Klubb Osmarka IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Hofset, Haldor Klubb Tingvoll IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Pedersen, Matti Klubb Åndalsnes IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sandhaug, Thomas Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Slørdahl, Tor-Johannes Stray Klubb Emblem IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sætre, Hans Olav Klubb Hovdebygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
NIF-EPI02, 02
NTB