Hopp til innhold

SBM 2

MOI inviterer til Sparebanken Møre Cup/ kretsrenn på Bjorli. Normal distanse, fri teknikk. M&R Skikrets følger presiseringer for avholdelse av skirenn gitt av NSF. Påmelding til skirenn arrangert av klubber i M&R Skikrets, er begrenset til deltakere fra klubber i M&R skikrets samt løpere som har sitt daglige oppholdssted innenfor fylket (for eksempel skoleelever og studenter)

  • Når: 19.12.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Bjorli
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 16.12.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.12.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Sigve Klubb Valldal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Søvik, Eriam Abelseth Klubb Stordal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrkorn, Mateo Fernando Klubb Stordal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ramsvik, Jørgen Gjerde Klubb Ørskog IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Femoen, Marius Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mork, Steffen Klubb Emblem IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sættem, Jacob Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeli, Brage Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Slørdahl, Victor Johannes Klubb Emblem IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørensen, Magnus Rødseth Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Unhjem, Bjørnar Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Unhjem, Kristian Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vartdal, Iver Klubb Emblem IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vassdal, Mons Emil Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Tord Mathias Hareland Klubb Dombås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Malme, Henrik Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Megård, Ola Gjøen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Myren, Jørn Marius Klubb Valldal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Søvik, Leander Abelseth Klubb Stordal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tokle Avanu, Lucas Klubb Åndalsnes IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjethammer, Mads Kirkreit Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hammerø, Isak Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Heinåli, Erlend Klubb Isfjorden IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lange, Ola Klubb Vistdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Roksvaag, Sander Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fylling, Sindre Klubb Stordal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Glomnes, Laurits Linge Klubb Valldal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gretland, Jørgen Klubb Hovdebygda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Reite, Tobias Lund Klubb Emblem IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Røstberg, Andreas Myklebust Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrkorn, Matias Felipe Klubb Stordal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeli, Vetle Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sættem, Elise Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haink, Janne Sophie Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hole, Ida Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Myren, Tiril Magrit Klubb Valldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Raaen, Ada Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergset, Elen Johanne Klubb Osmarka IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fuglem, Vilja Klubb Valldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hammerø, Trine Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røed, Ella Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidem, Amalie Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Femoen, Julie Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjerde, Caroline Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haink, Lene Mari Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Ingeborg Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergset, Ane Kirstine Klubb Osmarka IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Elida Klubb Valldal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nerli, Silje Klubb Valldal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernitz, Ronja Tokle Klubb Åndalsnes IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Røstberg, Ada Sofie Dalen Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Løvik, Johanne Aaram Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Madsen, Anna Bakke Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mundal, Sofie Aasgård Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Orset, Signe Brakstad Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandhaug, Ingrid Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Nathalie Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Myren, Eline Mathea Klubb Valldal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunan, Julie Strand Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hareland, Ane-Marie Berget Klubb Dombås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjos, Hanne Svanemyr Klubb Åndalsnes IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Øvrebust, Lone Lorgen Klubb Stordal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halås, Aud Øyen Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hole, Kristine Hjellbakk Klubb Sunnylven IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Stavnesli, Ane Hagset Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lange, Vilde Roysdatter Klubb Vistdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gautvik, Einar Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nakken, Tobias Risan Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sætre, Håvard Klubb Hovdebygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Iver Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Sander Klubb Torvikbukt IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Glomnes, Eskil Linge Klubb Valldal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kjerstad, Håkon Bakke Klubb NTNUI Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vartdal, Ludvig Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI03, 03
NTB