Hopp til innhold

Bjorlirennet

Rauma alpin inviterer til GS renn på Bjorli. Rennet inngå i SBM-cup og er puljekvalifisering til LF/HL. Lørdag 6. Januar legger vi opp til rennpreget trening med timing i rennløype.

  • Når: 07.01.2018
  • Oppstart: 10:30
  • Hvor: Bjorli
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 07.01.2018 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 07.01.2018 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 07.01.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 07.01.2018 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 07.01.2018 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 07.01.2018 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 07.01.2018 Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 07.01.2018 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 140
Start 07.01.2018 Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 140

Påmeldte deltagere

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Niklas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggelund, Kristian Sverre Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Randen, Simon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Skjøtskift, Johannes Riise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Stranden, Anders Klubb Ørsta IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Vognild, Sondre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, John Alexander Solheimsnes Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Litlere, Mikkel Klubb Rival, Spkl Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Molvær, Aksel Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Oddane, Sondre Korsvold Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sunde, Markus Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylte, Michael Bayam Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Tørlen, Njål Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vindenes, Isak Fet Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Waagsbø, Mikal Olav Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Emil Andreas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Aandahl, Trym Dahle Klubb Rival, Spkl Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Digernes, Casper Meyer Klubb Spjelkavik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Farstadvoll, Kristian Brandal Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Flemmen, Trym Strand Klubb Rival, Spkl Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Garmannvik, Jakob Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Patrick Andrè Klubb Ørsta IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Heimen, Jonathan Kamsvåg Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mjøen, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nord, Henrik Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sjåholm, Iver Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Steffenssen, Christian Kibsgaard Klubb Spjelkavik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Storbråten, Philip August Pedersen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vindenes, Jakob Fet Klubb Spjelkavik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aashagen, Sondre Stedje Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Berthelsen, Qooqu A C Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Gunnarsson-Sletten, Magnus Klubb Spjelkavik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kaaresen, Hans Christian Klubb Spjelkavik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Karstad, Benjamin Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Staurset, Iver Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Storbråten, Oliver Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Tørlen, Snorre Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Åmbakk, Bendik Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aure, Leon Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Dumitru, Mathias Stephan Klubb Spjelkavik IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Heggelund, Markus Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Håkon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sperstad, Jonas Håvimb Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sperstad, Aksel Håvimb Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Standal Eliassen, Ola Amadeus Klubb Spjelkavik IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Strand, August Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattbakk, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Eliassen, Emil August Standal Klubb Spjelkavik IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Flå, Edvard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Benjamin Kvasnes Klubb Spjelkavik IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kirkeland Sættem, Kasper Løve Klubb Rival, Spkl Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Opshaug, Erik Kjerstad Klubb Stranda IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylte, Daniel Bayam Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Sofie Flemmen Klubb Rival, Spkl Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Litlere, Mari Klubb Rival, Spkl Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Norstrand, Helle Ryste Klubb Stranda IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Stavseng, Astrid Larsen Klubb Stordal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Tvergrov, Anne Sofie Klubb Ørsta IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Walseth, Oda Aarskog Klubb Ørsta IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albrigtsen, Ane Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Aure, Nicoline Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Aursand, Ylva Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakken, Charlotte Mordal Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Dalen, Ellen Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Lisa Maria Hole Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Heidarsdottir, Lilja Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jendem, Nora Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kaldhussæter, Frida Strandmann Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lie, Sigrid Dragset Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rebbestad, Anabelle Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Steffenssen, Astrid Marie Kibsgård Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Esther Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæth-Husøy, Mari Sofie Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Waagsbø, Vibeke Dina Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Øye, Tuva Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Synne Dahle Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Berthelsen, Inuuna Chemnitz Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Erlandsen-Sem, Cecilia Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Grønningsæter, Solveig Klubb Tomrefjord IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lingjerde, Selma Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Meland, Ragnhild Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Molvær, Marie Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Molvær, Anny V Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Møbius, Ingrid Selbæk Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rebbestad, Ariana Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stokkereit, Aurora Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Jacobia Nicoline Farstad Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stranden, Mathea Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Tvergrov, Jenny Kristin Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Walseth, Marthe Elise Aarskog Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, May Elise Steinshamn Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Brenne, Oda Klubb Ørsta IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Dalen, Ingvild Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Grønningsæter, Thea Klubb Tomrefjord IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Tørlen, Frøya Fjeldvig Klubb Spjelkavik IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Valde, Pia Søe Klubb Stordal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Valde, Maia Søe Klubb Stordal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Zwieten, Fien van Klubb Stordal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Ester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Norstrand, Live Ryste Klubb Stranda IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Rebbestad, Aleah Klubb Ørsta IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Steffenssen, Solveig Kibsgård Klubb Spjelkavik IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albrigtsen, Ingeborg Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Thea Emilie Klubb Ørsta IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Heidarsdottir, Iris Klubb Rival, Spkl Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Jendem, Kristin Klubb Rival, Spkl Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Kornelia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

Junior I K 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røst, Victoria Klubb Spjelkavik IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior II M 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Staurset, Olav Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix