Hopp til innhold

Innmelding (evt. utmelding) til FIS-listen langrenn for sesongen 2017-18.

Det er tid for inn- og utmelding på FIS-lista. Vær spesielt oppmerksom på de som skal opp i juniorklassen og konkurrere i norgescup og NM (årgang 2001). Frist: 30 sept.

Dette er en årlig oppdatering/ registrering inn til FIS. Alle som skal delta i FIS-renn (Norges Cup/ Norges Cup jr/ NM/ NM jr.)  må være registrert i FIS.

  • Nye løpere fyller ut Athletes Declaration, og scanner/ sender denne til Skikretskontoret. stig.aambo@skiforbundet.no  Frist: 30.09.
  • Løpere som er registrert i FIS, og som fortsatt skal stå der, trenger ikke melde inn noe.
  • Løpere som vil ut av FIS-listen, melder fra om dette - innen fristen 30.09. (Hvis ikke løper medlemskapet i FIS, og dere faktureres)

Årskontingenten for å være registrert på FIS-listen er kr. 300. (faktureres senere)

Navnene med hvordan dette skrives ligger på Fis sine sider under Biographies http://data.fis-ski.com/cross-country/biographies.html

 

Under ser dere oversikt over hvem som ble innmeldt sist sesong (2016-17) Faktura for den sesongen sendest ut nå snart. NSF har forskuddsbetalt for alle løpere inn til FIS.

FIScode Lastname Firstname Gender Nationcode Skiclub
3426624 DAHLE Rikke Gjeitnes L NOR Molde Og omegn if
3426959 EIK Marta L NOR Tomrefjord Il
3426760 GJELDVIK Pernille Iversen L NOR Molde Og omegn if
3426542 JAKOBSEN Sigrid Ertresvaag L NOR Emblem Il
3426995 KROKFOSS Helene L NOR Stordal Il
3426997 LANGE Vilde Roysdatter L NOR Stordal Il
3426621 LYKKE Vilde Aaroeen L NOR Emlblem Il
3426765 MYRSET Guro L NOR Molde Og omegn
3426543 NEREM Ingrid L NOR Emblem Il
1093093 OEDEGAARD Unni L NOR Molde og Omegne IL
3426423 OEVREBUST Martine Lorgen L NOR Stordal Il
3426996 OEVREBUST Vilde Lorgen L NOR Stordal Il
3426094 OEYE Ingvild L NOR Hovdebygda Il
3425843 PETTERSEN Fredrikke L NOR Molde Og ol
3426622 REITEN Martha Skogeng L NOR Emblem Il
3426410 RIISE Aase L NOR IL Varden Meraaker
3426685 SOLEMDAL Synnoeve L NOR Tingvoll Il
3424363 ENGDAHL Eskil M NOR Torvikbukt Il
3422880 FOLDE Hans Kristian M NOR Molde Og omegn if
3422716 GLOMNES Iver Mathias Linge M NOR Valldal Il
3423448 GLOMNES Kornelius Linge M NOR Valldal Il
3423213 GODEJORD Stein Olve M NOR Molde Og omegn if
3420987 GODOE Vegard M NOR Emblem Il
3423664 GUSSIAAS Haavard Stoeen M NOR Molde og Omegn if
3420110 HATLEN Knut Anders M NOR Stranda IL
3424358 HJELLE Andreas M NOR Stordal Il
3422051 HOELMO Simen M NOR Tomrefjord Il
3424359 JAKOBSEN Aasmund Ertresvaag M NOR Emblem Il
3423550 JORDAHL Trym M NOR Oppdal Il
3421010 KORSNES Runar M NOR Emblem Il
3424383 KROHN Kevin Bjerkeli  M NOR Molde Og omegn if
3423597 LANGSTEIN Bjoern Erik M NOR Tomrefjord Il- ski
3424360 LANGSTEIN Fredrik Nakken M NOR Tomrefjord Il
3423511 LERVIK Ole- Henrik  M NOR Molde Og omegn if
3422052 LID Ole-Martin M NOR Tomrefjord IL
3424381 LIED Matias  M NOR Liabygda Il
3421929 LUNDANES Bjoern M NOR Emblem Il
3422886 NYGAARD Arne Bjoernevik M NOR Molde Og omegn if
3422717 NYHEIM Alexander Loevik M NOR Tomrefjord Il
3420799 OEDEGAARD Rune Malo M NOR Molde og Omegn IF
3422053 OEVERAAS Henning M NOR Tomrefjord Il
3423663 OEYEHAUG Aasmund Brunstad M NOR Hovdebygda Il
3423893 ROEKKE Petter Elias M NOR Stordal Il langrenn
3423158 ROERSTAD Bernt Marius M NOR Volda Til
3423449 ROEYRHUS Vegard M NOR Hovdebygdail
3422570 ROLLAND Sigve Ness M NOR Tingvoll Il
3424361 SAURE Dan Boerge M NOR Bjoerke Il
3422714 SKAR Anders M NOR Ulvungen Il
3423981 SOLEM Albert M NOR Molde Og omegn if
3423200 SOLGAARD Tobias M NOR Vaagstranda Il
3423979 STOERDAL Olav Oterhals M NOR Molde Og omegn if
3424017 STORLI Erling M NOR Osmarka Il
3423842 TORNES Eirik Kjoel M NOR Eide Il
3422278 ULSET Nils Erik M NOR Tingvoll Il
3423750 VARTDAL Ludvig M NOR Emblem IL
3422875 VESTRE Hans Joergen M NOR Tomrefjord Il

 

 

nif-epi04, 04