Hopp til innhold

Onsdagsrenn 2023

Velkommen til Telenorkarusellen - onsdagsrenn i Bardu. Skigruppa i Bardu il arrangerer 7 onsdagsrenn med skicross fra den 1.februar. Påmeldingsfrist 30.januar. Påmelding er på Min idrett. Uttak startnummer og betaling på klubbhuset tirs. 31. jan. kl 18– 19 (her kan du også få støtte til etterpåmelding via min idrett). Pris: kr 300- Enkeltrenn koster kr 100, Betaling med kort eller Vipps. ? Info om arrangementet finner du her på www.barduil-ski.no eller facebook: Onsdagsrenn – Bardu IL ?

  • Når: 01.02.2023
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Bardu
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 30.01.2023

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 01.02.2023 Klasse 0-7 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2023 Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2023 Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2023 Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2023 Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross lang og kort løype Startkontingent 0
Start 01.02.2023 Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross lang og kort løype Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2023 Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross lang og kort løype Startkontingent 0
Start 01.02.2023 Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross lang og kort løype Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2023 Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2023 Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2023 Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2023 Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0
Start 01.02.2023 Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0
Start 01.02.2023 Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross lang og kort løype Startkontingent 0
Start 01.02.2023 Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross lang og kort løype Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2023 Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross lang og kort løype Startkontingent 0
Start 01.02.2023 Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross lang og kort løype Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2023 Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2023 Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2023 Klasse Junior og senior Øvelse 5 km Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

0-7 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakvik, Tiril Røisli Klubb Bardu Idrettslag Klasse 0-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Alstad, Jens Felipe Klubb Bardu Idrettslag Klasse 0-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Alvestad, Albert Gaaserud Klubb Bardu Idrettslag Klasse 0-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Bakkejord, Birk Klubb Bardu Idrettslag Klasse 0-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Balk, Edvard Åsheim Klubb Bardu Idrettslag Klasse 0-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Balk, Oda Josefine Åsheim Klubb Bardu Idrettslag Klasse 0-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Bekkevoll, Abigail Ped Klubb Bardu Idrettslag Klasse 0-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Bergholt, Didrik Hagensen Klubb Bardu Idrettslag Klasse 0-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Bergholt, Edvin Hagensen Klubb Bardu Idrettslag Klasse 0-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Birkelund, Ea Louise Engere Klubb Bardu Idrettslag Klasse 0-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjørkeng, Emma Sofie Sylte Klubb Bardu Idrettslag Klasse 0-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjørkli-Dahlberg, Olai Klubb Bardu Idrettslag Klasse 0-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjørkli-Dahlberg, Liv Klubb Bardu Idrettslag Klasse 0-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Blikstad, Iver Støvern Klubb Nedre Sigdal IF Klasse 0-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Blikstad, Ada Støvern Klubb Nedre Sigdal IF Klasse 0-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Bø-Wien, Emrik Klubb Bardu Idrettslag Klasse 0-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Dahlberg, Edvin Sundlisæter Klubb Bardu Idrettslag Klasse 0-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Eggen, Iben Marie Vesterhus Klubb Bardu Idrettslag Klasse 0-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Eggen, Vilja Nansine Vesterhus Klubb Bardu Idrettslag Klasse 0-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Endregaard, Henrik Klubb Bardu Idrettslag Klasse 0-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Hafnor, Isac Engen Klubb Bardu Idrettslag Klasse 0-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Hafnor, Sakarias Engen Klubb Bardu Idrettslag Klasse 0-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Haug, Ragnhild Magdalena Klubb Bardu Idrettslag Klasse 0-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Hetsch, Ludvik Elstad Klubb Bardu Idrettslag Klasse 0-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Hetsch, Runa Elstad Klubb Bardu Idrettslag Klasse 0-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Hol, Ragnhild Tomine Rødland Klubb Bardu Idrettslag Klasse 0-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Jenssen, Håkon Øvrebø Klubb Bardu Idrettslag Klasse 0-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Jenssen, Magnus Øvrebø Klubb Bardu Idrettslag Klasse 0-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Josefsen, Gustav Indal Klubb Bardu Idrettslag Klasse 0-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Lind, Kristian Olai Rydningen Klubb Bardu Idrettslag Klasse 0-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Lysén, Emilie Molund Klubb Bardu Idrettslag Klasse 0-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Malme, Helene Rødland Klubb Bardu Idrettslag Klasse 0-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Mangerud, Leah Victoria Klubb Bardu Idrettslag Klasse 0-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Martinsen, Julie Irene Klubb Bardu Idrettslag Klasse 0-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Mellemvik, Dina Poppe Klubb Bardu Idrettslag Klasse 0-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Midttun, Mari Klubb Bardu Idrettslag Klasse 0-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Moe, Alexander Fjellstad Klubb Bardu Idrettslag Klasse 0-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Nerum, Sigri Olsen Klubb Bardu Idrettslag Klasse 0-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Nerum, Richard Olsen Klubb Bardu Idrettslag Klasse 0-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Nordmo, Asmund Asplund Klubb Bardu Idrettslag Klasse 0-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Nydal, Olivie Kristofine Watton Klubb Bardu Idrettslag Klasse 0-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Nysted, Haakon Bjørnvåg Klubb Bardu Idrettslag Klasse 0-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Nysted, Ulrik Bjørnvåg Klubb Bardu Idrettslag Klasse 0-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Olsen, Henrik Klubb Bardu Idrettslag Klasse 0-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Paulsen, Elise Sofie Abrahamsen Klubb Bardu Idrettslag Klasse 0-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Pedersen, Våril Strømseth Klubb Bardu Idrettslag Klasse 0-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Pedersen, Emil Smines Klubb Bardu Idrettslag Klasse 0-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Rokstad, Pauline Berg Klubb Bardu Idrettslag Klasse 0-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Simonsen, Jan-Kristian Balami Klubb Bardu Idrettslag Klasse 0-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Solheim-Karlsen, Lucas Otelius Klubb Bardu Idrettslag Klasse 0-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Strømslid, Otelia Martinsdatter Klubb Bardu Idrettslag Klasse 0-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Strømslid, Alvilde Martinsdatter Klubb Bardu Idrettslag Klasse 0-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Sørlundsengen, Eiril Marie Klubb Bardu Idrettslag Klasse 0-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Sørlundsengen, Leonora Klubb Bardu Idrettslag Klasse 0-7 år Øvelse Langrennscross
Navn Vedal, Hanna Millerjord Klubb Bardu Idrettslag Klasse 0-7 år Øvelse Langrennscross

G 10 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evenmo, Sivert Lundberg Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Haugland, Tobias Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Lind, Even Alexander Rydningen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Pedersen, Haakon Smines Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Sollid-Jensen, Alexander Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Sollid-Sørgaard, Jon Ola Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Vesterhus-Nabizade, Jakob Nåros Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Wærum, William Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross

G 11 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Digre, Emanuel Alexander Jonathans Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross

G 12 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Mikkel Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Kristiansen, Tor-Even Fagertun Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Midttun, Peder Jostein Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross

G 14 år - Langrennscross lang og kort løype

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Julius Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross lang og kort løype
Navn Strømsør-Bygdevoll, Adrian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross lang og kort løype

G 16 år - Langrennscross lang og kort løype

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engen, Theodor Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross lang og kort løype
Navn Heimdal, Peder Kristian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross lang og kort løype

G 8 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asplund, Magnus Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Haugland, Amund Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Holmquist, Emil Klausen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Husø, Mikkel Djupvik Klubb Bardu Alpinklubb Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Josefsen, Lars Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Paulsen, Matheo Abrahamsen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Sandbakken, Leon Andrè Boberg Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Segtnan-Sivertsen, Olav Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Stenersen, Ulrik Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Strømsør, Niklas Dybdal Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross

G 9 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvestad, Eirik Gaaserud Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Bergholt, Odin Hagensen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Bolsøy, Benjamin Johan Bernhoft Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Endregaard, Jakob Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Midttun, Kristoffer Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Seloter, Sverre Eltoft Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross

J 10 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkevoll, Alea Gabrielle Ped Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Strømsør-Bygdevoll, Emilie Sofie Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross

J 14 år - Langrennscross lang og kort løype

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Ingrid Elvine Boberg Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross lang og kort løype

J 16 år - Langrennscross lang og kort løype

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Mari Othelie Boberg Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross lang og kort løype
Navn Evensen, Jonette Celia Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross lang og kort løype
Navn Heimdal, Tora Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross lang og kort løype

J 8 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahlberg, Pia Sundlisæter Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Evenmo, Tuva Lundberg Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Mikalsen, Emma Annie Sivertsen Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Olsen, Emilie Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Wærum, Ada Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross

J 9 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asplund, Ingrid Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjørkeng, Ingrid Elisabeth Sylte Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Kristiansen, Anna-Sofie Fagertun Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Mangerud, Emilie Agnete Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross

Junior og senior - 5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Berit Klubb Bardu Idrettslag Klasse Junior og senior Øvelse 5 km
Navn Fuglem, Jørgen Klubb Bardu Idrettslag Klasse Junior og senior Øvelse 5 km
Navn Fuglem, Jakob Klubb Bardu Idrettslag Klasse Junior og senior Øvelse 5 km
Navn Heimdal, Line Elise Klubb Bardu Idrettslag Klasse Junior og senior Øvelse 5 km
Navn Lassemo, Morten Klubb Bardu Idrettslag Klasse Junior og senior Øvelse 5 km
Navn Olsen, Erik Klubb Bardu Idrettslag Klasse Junior og senior Øvelse 5 km
Navn Semb, Lisbeth Anett Bårdsen Klubb Bardu Idrettslag Klasse Junior og senior Øvelse 5 km
NIF-EPI02, 02
Foto: Heiko Junge / NTB