Hopp til innhold

Martincrossen

Røa IL inviterer til langrennscross. Løypa utarbeides i samarbeid med ekspertisen på langrennscross i Norges Skiforbund og erfarne løypekjørere fra Røa IL. Martin Johnsrud Sundby bidrar til arrangementet og vil være til stede, og det blir flotte uttrekkspremier. Klasser fremkommer i påmeldingen. Distanser er noe kortere enn normalt, pga mye trøkk gjennom løypa. Vi benytter EQ Timing tidtagersystem, se mer informasjon på martincrossen.no. Rennet har en begrensning på antall deltagere.

  • Når: 06.03.2023
  • Oppstart: 17:00
  • Hvor: Oslo
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 28.02.2023
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.03.2023 Klasse G 10 år Øvelse 1,3 km Fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2023 Klasse G 11 år Øvelse 1,3 km Fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2023 Klasse G 12 år Øvelse 1,3 km Fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2023 Klasse G 13 år Øvelse 1,3 km Fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2023 Klasse G 14 år Øvelse 1,3 km Fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2023 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2023 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2023 Klasse J 10 år Øvelse 1,3 km Fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2023 Klasse J 11 år Øvelse 1,3 km Fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2023 Klasse J 12 år Øvelse 1,3 km Fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2023 Klasse J 13 år Øvelse 1,3 km Fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2023 Klasse J 14 år Øvelse 1,3 km Fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2023 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2023 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1,3 km Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Herman Aas Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Bartnes, Eirik Stenerud Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Braathen, William Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Favero-Storm, Matteo Lino Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Godal, Emil Isak Noori Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Haug-Hustad, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Haugnæss, Ville Johannes Lehto Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Hellerud, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Lerø, Markus Henriksen Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Nicolaysen, Eirik Davik Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Ouchterlony, Henrik Nikolai Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Rydning, Fredrik Alexander Sandven Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Røstum, Andreas Solberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Sejersted Bødtker, Fredrik Frølich Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Storrø, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Taugbøl-Hansen, Oskar Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1,3 km Fri

G 11 år - 1,3 km Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Jeppe Gustav Oklum Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Bretzeg, Peder Fritzner Klubb Vestre Akers SK Klasse G 11 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Bruusgaard, Magnus Emil Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Clement, Lucas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Hasle, Eldar Elias Klubb Idrettslaget Try Klasse G 11 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Hasven, Oskar Martin Klubb Idrettslaget Try Klasse G 11 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Husebø, Anton Emil Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Lexerød, Felix Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Lexerød, Max Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Otterstad, Tristan Agledahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Ouchterlony, Magnus Elias Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Riksfjord, Wilhelm Klubb Vestre Akers SK Klasse G 11 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Rytter, Milo Emanuel Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Terekhov, Lukas Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 1,3 km Fri

G 12 år - 1,3 km Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aannestad, Johannes Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Arnholdt-Doresius, Henrik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Astrup, Adam Kjeverud Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Bakke, Sander Fystro Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Bieker, Wilhelm Oppen Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Book, Gustav Thomsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Glimme, Anders Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Haugnæss, Kasper Kristian Lehto Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Larsen, Erik Finstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Nybak, Vegard Kristoffersen Klubb Vestre Akers SK Klasse G 12 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Skaane, Julian Elind Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Skaug, Erling Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Svege, Mats Klubb Jutul IL Klasse G 12 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Sætrom, Kristian Sjeggestad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Tronsmo-Oraug, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 1,3 km Fri

G 13 år - 1,3 km Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Clement, Liam Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Gulseth, Karl Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Hellerud, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Johannessen, Marius Volldal Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Riksfjord, Fredrik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Røstum, Jonas Solberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Schaanning, Alfred Haga Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Vestengen, Sebastian Anders Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Øyen, Benjamin Peter Wiklund Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 1,3 km Fri

G 14 år - 1,3 km Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Andreas Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Duvaas, Henrik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Eidissen, Oliver Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Finckenhagen, August Bo Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Gjellestad, Christian Berge Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Rytter, Rafi Leonel Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Storrø, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Stray, Casper Borge Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Sweetman, Oliver Alexander Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Tronsmo-Oraug, Aleksander Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Vislie, Ole Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 1,3 km Fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Max Fystro Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bartnes, Sindre Stenerud Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørneboe, Emil Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Eidslott, Matteo Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hals, Christoffer Klubb Vestre Akers SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Paulsen, Heine Hermstad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vestgård, Christopher Aaen Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Øvreseth, Viktor Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnholdt-Doresius, Aksel Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Astrup, Wilmer Kjeverud Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ballot, Pål Haande Klubb Idrettslaget Try Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørneboe, Oscar Nikolai Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bukholm, Henrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Christiansen-Bruland, Bertin Klubb Fossum IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gillebo-Watt, Michael Kristian Klubb Fossum IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hals, Nicolai Klubb Vestre Akers SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Holte, Mikkel Rasmussen Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Holt-Sagstuen, Leander August Klubb Fossum IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kure, Liam Klubb Fossum IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Reutz, Jakob Tysseng Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skaane, Felix Elind Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sverdrup, Livius Jarland Klubb Idrettslaget Try Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sætrom, Jakob Sjeggestad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1,3 km Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Glimme, Ingrid Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Henriksen, Eva Ly Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Ihlen-Ruud, Sarah Klubb Idrettslaget Try Klasse J 10 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Johannessen, Martine Volldal Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Larsen, Astrid Finstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Lundegaard, Thea Louise Klubb Idrettslaget Try Klasse J 10 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Müller, Eline Berg Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Røstad, Julie Moestue Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse 1,3 km Fri

J 11 år - 1,3 km Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgo, Sigrid Klubb Idrettslaget Try Klasse J 11 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Botnen, Ingrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Frøyshov, Hannah Siljeholm Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Granum, Emma Hansen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Holt-Sagstuen, Linnea Isabelle Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Jonhaugen, Martine Hellem Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Løken, Eda Marie Pedersen Klubb Vestre Akers SK Klasse J 11 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Norderud, Tilde Larsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Rasmussen, Selma Huun Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Storvik, Tomine Alexandra Klubb Vestre Akers SK Klasse J 11 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Vislie, Anna Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Weedon-moe, Lotte Viktoria Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 1,3 km Fri

J 12 år - 1,3 km Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Emma Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Aasebø, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Bjerke, Eline Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Brende, Live Lund Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Eikheim, Mia Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Færevaag, Hedda Kollen Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Gjellestad, Ida Berge Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Haarstad, Live Melbø Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Haug-Hustad, Henriette Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Holmen, Eira Heesch Klubb Idrettslaget Try Klasse J 12 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Krokvik, Emely Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Paulsen, Live Hermstad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Ruud, Selma Bjerck Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Røstad, Nina Moestue Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Sandstø, Malene Vindegg Underhaug Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Stray, Julie Borge Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Sweetman, Ingrid Louise Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Thommessen, Ellinor Klubb Idrettslaget Try Klasse J 12 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Watle, Hermine Margrete Viksmoen Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Westgaard, Iben Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 1,3 km Fri

J 13 år - 1,3 km Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Ingrid Sofie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Andersen, Lotte Sofie Oklum Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Bye, Cornelia Helene Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Esmann, Jorid Dale Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Gilje, Helle Eriksen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Giving, Tirill Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Granum, Mathea Hansen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Haagensen, Leah Sophie Johnsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Heiberg, Celine Smith Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Jonhaugen, Selma Hellem Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Nordbø, Amalie Lilleheim Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Sejersted, Astrid Björk Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 1,3 km Fri

J 14 år - 1,3 km Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Margrethe Engenes Klubb Driv Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Bonnevie, Hedda Haug Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Hvatum, Ida Louise Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Mo, Andrea Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Norderud, Hennie Larsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Svege, Selma Klubb Jutul IL Klasse J 14 år Øvelse 1,3 km Fri
Navn Syrrist, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 1,3 km Fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bretzeg, Ada Fritzner Klubb Vestre Akers SK Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Eckbo, Nola Lucie Klubb Njård Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Krokvik, Amanda Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Schaanning, Kaia Olava Haga Klubb Bækkelagets SK Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Ella Aas Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjerke, Marte Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørgo, Johanne Klubb Idrettslaget Try Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Frantzen, Mathilde Berg Klubb Vestre Akers SK Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Færevaag, Emma Kollen Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hasven, Mathilde Sofia Klubb Idrettslaget Try Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Løken, Saga Andrea Pedersen Klubb Vestre Akers SK Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Riksfjord, Marie Klubb Vestre Akers SK Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Wille, Sofie Jaersen Klubb Idrettslaget Try Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
NIF-EPI02, 02
Foto: Heiko Junge / NTB