Hopp til innhold

SBM cup 6 -Valldal fristil

Valldals-Tour Valldal il ski innviterer til Valldals-Tour SBM cup 6 normaldistanse fristil enkeltstart SBM cup 7 KM langrennscross Barneskirenn 0-10 år langrennscross Start frå kl 11:30

  • Når: 29.01.2023
  • Oppstart: 12:30
  • Hvor: VALLDAL
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.01.2023

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 29.01.2023 Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0
Start 29.01.2023 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 29.01.2023 Klasse K 17 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0
Start 29.01.2023 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse K 18 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse K 19/20 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 29.01.2023 Klasse Kvinner senior Øvelse Langrennscross Startkontingent 0
Start 29.01.2023 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse M 17 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 130
Start 29.01.2023 Klasse M 18 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0
Start 29.01.2023 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse M 19/20 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130
Start 29.01.2023 Klasse Menn senior Øvelse Langrennscross Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeli, Vetle Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeli, Vetle Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjeldheim, Åsmund Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjeldheim, Åsmund Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Femoen, Marius Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mork, Steffen Klubb Emblem IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sættem, Jacob Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Femoen, Marius Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Mork, Steffen Klubb Emblem IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Sættem, Jacob Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeli, Brage Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sorthe, Markus Solli Klubb Hjelset-Fram IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Unhjem, Bjørnar Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Unhjem, Kristian Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vartdal, Iver Klubb Emblem IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vassdal, Mons Emil Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 15 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeli, Brage Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Sorthe, Markus Solli Klubb Hjelset-Fram IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Unhjem, Bjørnar Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Unhjem, Kristian Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Vartdal, Iver Klubb Emblem IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Vassdal, Mons Emil Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Heine Klubb Valldal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Megård, Ola Gjøen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Myren, Jørn Marius Klubb Valldal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Heine Klubb Valldal IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Megård, Ola Gjøen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Myren, Jørn Marius Klubb Valldal IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vestre, Helle Myklebust Klubb Valldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vestre, Helle Myklebust Klubb Valldal IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Madsen, Anna Bakke Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Orset, Signe Brakstad Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandhaug, Ingrid Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sættem, Elise Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ytredal, Elle Louise Klubb Skodje IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Madsen, Anna Bakke Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Orset, Signe Brakstad Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Sandhaug, Ingrid Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Sættem, Elise Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Ytredal, Elle Louise Klubb Skodje IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Myren, Tiril Magrit Klubb Valldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sorthe, Sofie Solli Klubb Hjelset-Fram IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vestre, Hedda Myklebust Klubb Valldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 13 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Myren, Tiril Magrit Klubb Valldal IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Sorthe, Sofie Solli Klubb Hjelset-Fram IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Vestre, Hedda Myklebust Klubb Valldal IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ottestad-Dahlen, Kristin Klubb Osmarka IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Roksvaag, Ane Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røed, Ella Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ottestad-Dahlen, Kristin Klubb Osmarka IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Roksvaag, Ane Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Røed, Ella Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidem, Amalie Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Femoen, Julie Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjerde, Caroline Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vikene, Jenny Klubb Valldal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 15 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidem, Amalie Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Femoen, Julie Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjerde, Caroline Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Vikene, Jenny Klubb Valldal IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Ingeborg Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Orset, Ida Brakstad Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Ingeborg Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Orset, Ida Brakstad Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Elida Klubb Valldal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Elida Klubb Valldal IL Klasse K 18 år Øvelse Langrennscross

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Myren, Eline Mathea Klubb Valldal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Myren, Eline Mathea Klubb Valldal IL Klasse K 19/20 år Øvelse Langrennscross

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hammerø, Isak Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Heinåli, Erlend Klubb Isfjorden IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kjellberg, Jakob Klubb Emblem IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Roksvaag, Sander Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 17 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hammerø, Isak Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 år Øvelse Langrennscross
Navn Heinåli, Erlend Klubb Isfjorden IL Klasse M 17 år Øvelse Langrennscross
Navn Kjellberg, Jakob Klubb Emblem IL Klasse M 17 år Øvelse Langrennscross
Navn Roksvaag, Sander Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 år Øvelse Langrennscross

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gautvik, Einar Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gautvik, Einar Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse Langrennscross
NIF-EPI02, 02
Foto: Heiko Junge / NTB