Hopp til innhold

TdB 2023 - JutulCrossen

  • Når: 11.02.2023
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Skuiløkka
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.02.2023
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 11.02.2023 Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2023 Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2023 Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2023 Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2023 Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2023 Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2023 Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2023 Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2023 Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2023 Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2023 Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2023 Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2023 Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2023 Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2023 Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2023 Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2023 Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2023 Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2023 Klasse K 17 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2023 Klasse K 18 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 150
Start 11.02.2023 Klasse K 19/20 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 150
Start 11.02.2023 Klasse Kvinner senior Øvelse Langrennscross Startkontingent 170
Start 11.02.2023 Klasse M 17 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 150
Start 11.02.2023 Klasse M 18 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 150
Start 11.02.2023 Klasse M 19/20 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 150
Start 11.02.2023 Klasse Menn senior Øvelse Langrennscross Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 10 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Matheo Dypdahl Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Aasness, Jørgen Andersen Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Bakken, Edvin Bjørnødegård Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Bay, Jens August Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Blom-Martin, Håkon Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Bomann-Larsen, Erik Ramuz Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Chang, Ivar Yichen Klubb Jutul IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Christensen-Jensen, Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Christie, Oliver Vavik Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Dybwad, Anton Kolrud Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Elvenes, Ulrik Herstad Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Fardal, Sondre Liset Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Favero-Storm, Matteo Lino Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Førland, Henrik Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Godal, Emil Isak Noori Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Gullhaugen, Oskar Nerheim Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Hauglin, Oliver Klubb Dikemark IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Helsem, Herman Aadland Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Isachsen, Niklas Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Kvale, Lars Klubb Jutul IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Landsgård, Brede Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Langeland, Philip Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Langelid, Adrian Gowers Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Lerø, Markus Henriksen Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Lier, Peder Stedje Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Lind, Herman Øwre Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Lofterød, Ola Hanevold Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Lüttichau, Wilhelm Minothi Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Matheson, Erik Agner Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Mjærum, Johan Røyneberg Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Mossige, Arne Sølvberg Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Nilsen, Olav Bjørseth Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Nordahl, Mathias Nikolai Gaare Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Ombustvedt, William Kolderup Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Reitevold, Ole Klubb Jutul IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Rydning, Fredrik Alexander Sandven Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Sagberg, Aksel Gunnar Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Sejersted Bødtker, Fredrik Frølich Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Shao, Yidar Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Smith, Philip Olsen Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Steinsvåg, Alvar Bø Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Strømquist, Didrik Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Svindland, Jacob Lyche Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Tangen-Rake, Sverre Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Torpe, Hans Eri Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Udnæseth, Kristian Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Wegge, Sverre Hjortås Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Winther, Johan Eiken Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross

G 11 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asvall, Joar Leikvoll Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Bagås, Marius Skarbø Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Berg, Thorodd Klubb Idrettslaget Try Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Blådammen, Eivind Johan Vabø Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Brunsdon, Alexander Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Dahlsrud, Snorre Klubb Jutul IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Damstuen, Storm Thrane Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Dolven, Erik Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Flynn, Oscar Johannes Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Frønsdal, Aleksander Pedersen Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Gilså, Herman Reenaas Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjerding, Olav Prokosch Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Guerreiro, Torbjørn Rustad Klubb Jutul IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Haavik, Victor Bjerke Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Hareide, Matias Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Haverstad, Max Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Heen, Ola Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Henaug-Hansen, Alfred Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Hetlelid, Julian Merli Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Hvattum, Jacob Anders Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Håvie, Thomas Bendik Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Ifarness, Jonas Kolberg Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Ihle-Hansen, Ludvig Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Krohn, Petter Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Kråkenes, Oskar Solsvik Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Larsgård, Magnus Norvoll Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Lien-Vesterlid, Olai Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Lille, Nilas Sæth Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Lund, Petter Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Lunde, Sivert Gjermundshaug Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Mathiesen, Leo Barstad Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Melbø, Johan Klubb Vingrom IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Mikalsen, Aksel Kopperud Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Myklatun, Ola Jacobsen Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Nyheim, Håkon Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Puntervold, Gustav Heir Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Raistrick, Tor Ocean Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Riddervold, Edvard Waagaard Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Rimol, Elias Leonard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Rommen, Eirik Hinze Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Rossvoll, Ludvig Varsi Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Schybergson, Axel Tindre Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Sekkelsten, Eirik Flaatten Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Sekkelsten, Ola Flaatten Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Semb, Magnus Bækkevar Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Steene-Johannessen, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Stålem, Marius Skarprud Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Teigen, Halvor Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Thorseng, Mads Nygård Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Tøien, Kristian Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Vingerhagen, Simon Isak Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Vårvik, Maximilian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Wangensteen, Theo Fugelli Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Wierli-Juvet, Mads Nicolay Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Wik, Mikkel Soldal Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross

G 12 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Oliver Bjørnødegård Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Bartnes, Hans Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Belander, Iver Reimers Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Berg-Lunder, Ulrik Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjørkøy, Henrik Bjorvand Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Braaten, Mads Stavang Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Christiansen, Storm Windju Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Dybwad, Ludvig Kolrud Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Dybwad, Tinius Klevan Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Elgesem, Eskil Svanes Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Falkenberg-Jensen, Marius Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Figenbaum, Fredrik Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Figenbaum, Jørgen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Fosshaug, Magnus Roald Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Gagnum, Simen Graver Klubb Dikemark IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjerden, Matteo Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjertsen, Fredrik Aleksander Melling Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjetøy, Martin Baksaas Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Gløersen, Lyder Horni Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Grindstad, Felix Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Hansen, Mathias Thøgersen Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Haugnes, Ådne Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Heiberg, William Widing Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Heli-Haugestøl, Henrik Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Hoff-sümer, Gustav Fredrik Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Jacobsen, Aksel Høyer Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Kilen, Marius Lindgren Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Knudsen, Sondre Mauroy Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Kongerud, Storm Skåre Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Kristoffersen, Edvard Martin Stuland Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Lorentsen, Erik Klubb Dikemark IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Lundgaard, Andreas Solland Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Lødøen, Tinius Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Mathisen, Oscar Befring Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Nordmark, Nathaniel Løwø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Paus, Erlend Emblem Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Pedersen, Trygve Skogly Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Plyhn, Eskil Rødland Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Rist, Sindre Løvstad Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Rogstad, Ludvig Melan Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Schultz, Isac Moe Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Sexe, Frikk Vigleik Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Svege, Mats Klubb Jutul IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Thoresen, Haakon Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Tjensvold, Adrian Weidemann Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Triseth, Aksel Husebye Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross

G 13 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Auran, Erik William Hunsbedt Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Avice, Alexander Landsverk Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Brudheim-Oll, Henrik Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Haugen, Sigurd Hagelsteen Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Isachsen, Peder Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Kristensen, Alf Hattestad Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Kristoffersen, Andreas Hana Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Lier, Halvor Stedje Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Løberg, Olav Robøle Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Melbø, Halvor Klubb Vingrom IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Molund, Elias Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Myhrvold-Hanssen, Olander Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Nøst-Hegge, Mathias Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Ringvold, Mathias Fernando Reed Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Rommen, Sondre Hinze Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Sanders, Theodor Aleksander Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Steenstrup, Mathias Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Stenberg, William Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Strømsholm, Olai Abrahamsen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Stølen, Mika Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Svindseth, Herman Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Teigen, Andreas Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross

G 14 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Levi Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Austefjord, Lukas Gjerde Klubb IL Jardar Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Duvaas, Henrik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Ebbesen, Fredrik Myklebust Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Fredriksen, Erlend Lundsett Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Hov, Isak Göran Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Jacobsen, Felix Nygård Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Kongslie, Sondre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Lefdahl, Marius Børsheim Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Lien, Karl Markus Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Lund, Marius Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Lunde, Edvard Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Lødøen, Thorvald Klubb IL Jardar Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Myrstad, Jonas Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Nakstad, Eskil Klubb Jutul IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Røkke, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Skarstein, Martin Olai Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Thormodsson, Thormodur Ari Klubb IL Jardar Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross

G 15 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Oskar Jørgensen Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Bruland, August Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Dønåsen, Jakob Ramse Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Eriksen, Morten Weber Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Falck-Øien, Håkon Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Foros, Henrik Mikkelsen Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Gilje, Oskar Eriksen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjethammer, Oliver Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Grønvold, Sigurd Storvik Klubb Hakadal IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Hansen, Mattis Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Høyerholt, Baste Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Johansen, Bjørnar Øhrn Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Jokstad, Endre Klethagen Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Jøsendal, Eik Viljar Nertun Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Karfjell, Karl Emil Fiskvik Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Klouman, Peder Christian Gerhard Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Kofoed-Steen, Albert Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Köhler-Olsen, Kilian Syver Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Ljåstad, Andreas Klubb Hakadal IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Løkken, Kornelius Brendjord Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Matheson, Mads Agner Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Mikalsen, Sindre Kopperud Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Moe, Noah Nicolai Hartz Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Moen, Mads Nævdal Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Myran, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Mølmen-Nertun, Wilmer Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Nordklev, Elias Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Nordlie, Kasper Aasvangen Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Nupen-Breivik, Peder Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Steenstrup, Johan Vestre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Støre, Lars Teigland Klubb Jutul IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Sundnes, Birk Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Tjelle, Martin Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Torgersen, Magnus Kaixiao Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Troye, Herman Eide Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Ulsaker, Sondre Malecki Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Ursin, Nils Erlend Soldal Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Wahl, Peter Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Wiig, Lauritz Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Øiseth, Cody Nikolai Casey Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Øwre-Johnsen, Tobias Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross

G 16 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arfvedahl, Sondre Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Arfvedahl, Markus Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Dyrberg, Niklas Gundhus Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Falkenberg-Jensen, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Fischer, Ola Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Haustreis, Magnus Christian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Hørgård, Aleksander Klubb IL Jardar Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Jacobsen, Noah Nygård Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Jevne, Kasper Høylo Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Klungland, Sverre Amundsen Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Lund, Ola Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Mølmen-Nertun, Caspar Klubb Dikemark IF Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Skjærholt, Sverre Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Sogstad-Tønnessen, Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Stangvik, Sigmund Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Svindseth, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Thorseng, Even Nygård Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Thronsen, Erik Clark Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Tornes, Kasper Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Torp, Jonas Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Tveit, Haakon Robert Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Vangstein, Victor Aamot Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Venbakken, Thomas Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Årdal, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross

G 8 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarvik, Fredrik Johan Klubb IL Jardar Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Ankarstrand, Christian Henrik Krogh Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Ellefsen, Kasper Lossius Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Falck-Haug, Brage Klubb IL Jardar Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Falck-Haug, Vetle Klubb Jutul IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Fonneløp, Haakon Kleven Klubb Dikemark IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Førland, Mads Klubb IL Jardar Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Garrevoet, Lucas Klubb Fossum IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjerde, Eirik Skauen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Gundersen, Georg Wendt Klubb IL Jardar Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Hauge, Frikk Klubb Jutul IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Hopsnes, Sebastian Klubb Fossum IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Høibak-Nissen, Olav Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Ihle-Hansen, Ulrik Klubb IL Jardar Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Ingeberg, Philip Klubb IL Jardar Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Jacobsen, Marius Høyer Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Jensen, Linus Løvlie Klubb IL Jardar Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Johansen, Axel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Kalbakken, Eirik Enghaug Klubb IL Jardar Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Kjæstad, Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Kongslie, Even Klubb Dikemark IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Kristiansen, Magnus Wien Klubb Fossum IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Leknesund, Erik Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Leknesund, Isak Skagestad Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Lerø, Mathias Henriksen Klubb Fossum IF Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Lindemann, Magnus Lurås Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Lunde, Brage Gjermundshaug Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Michalsen, Even Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Nevøy, Ole Klemetsrud Klubb Jutul IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Nordengen, Riga Elias Thargyal Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Nyquist, Fredrik Bjertness Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Osheim, Jakob Jahr Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Pettersson, Mikkel Hald Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Raassum, Eirik Gjersdal Klubb IL Jardar Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Randgaard, Christian Hveding Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Remmen, Aleksander Linstad Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Rostrup, Amund Nygård Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Rustand, Marcus With Klubb IL Jardar Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Røe-Indregård, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Selmer, Jonas Kristensen Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Sjöström, Erik Grøtting Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Slettebø, Stian Morch Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Storkaas, Markus Komulainen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Strand-Udnæseth, Mathias Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Teigen, Fredrik Klubb IL Jardar Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Thoresen, Fredrik Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Toft, Kristoffer Bull Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Toppe, Martin Klubb IL Jardar Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Utne, Ulrik Harris Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Werdenhoff, Jakob Klubb IL Jardar Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Wierli-Juvet, Conrad Klubb IL Jardar Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Åstebøl-Storaas, Eivind Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross

G 9 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Eirik Krog Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Andresen, Nicolai Benjaminsen Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Bartnes, Lars Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Berg, Oscar Natland Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjørnsgaard-Fotland, Espen Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Chang, Ivar Yichen Klubb Jutul IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Eide-fredriksen, August Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Eidsæther, Lars Ajaxson Klubb Fossum IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Fuglem, Herman Helling Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjedrem, Petter Horghagen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjetøy, Kristian Baksaas Klubb Fossum IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Gottås, Even Søe Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Jakobsen, Mikkel Andersen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Kristensen, Einar Hattestad Klubb Idrettslaget Try Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Krohn, Oskar Klubb Fossum IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Krohn-Iversen, Lars Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Kure, Liam Klubb Fossum IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Langeland, Eirik Singsaas Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Lima, Sondre Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Myrstad, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Nørstebø, Syver Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Paus, Emrik Emblem Klubb Fossum IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Rouhana, Edvard Salah Prangerød Klubb Fossum IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Sagberg, Anton Sven Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Schultz, Liam Moe Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Semb, Didrik Bækkevar Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Sjöström, Sverre Grøtting Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Sollie, Birk Marker Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Strømsheim, Viljar Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Therkelsen, Jacob Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Thøgersen, Henrik Johnsrud Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross

J 10 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Aurora Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Breili, Marie Engen Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Bremer, Oline Fjerdingren Klubb Dikemark IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Elgesem, Siren Svanes Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Ellefsen, Kamille Lossius Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Fagerli-Quaino, Rebekka Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Fosshaug, Marie Roald Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Garrevoet, Hanne Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Gussiås, Linde Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Hallingstad, Hedda Falck Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Helgen, Sofie Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Hoel, Oda Knetter Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Jevne, Sunniva Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Jæger-Heiberg, Sophia Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Kalbakken, Ingrid Enghaug Klubb IL Jardar Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Kinck, Ane Gulsvik Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Kristiansen, Mathilde Wien Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Kvarven, Alma Dirdal Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Låstad, Iselin Hulbekkmo Klubb IL Jardar Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Madsen, Amalie Thøgersen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Mathisen, Malena Befring Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Michalsen, Ida Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Myhre, Agnes Leren Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Müller, Eline Berg Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Nystrøm, Linnea Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Nytvedt, Eva Klæboe Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Paaske, Jenny Elisabeth Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Rogstad, Olivia Josefine Melan Klubb IL Jardar Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Røstad, Julie Moestue Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Skjolden, Sofie Noomi Klubb Nes Ski Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Snedal, Sofie Grindvold Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Stenstvedt, Sofie Aanes Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Storm, Kajsa Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Sørngård, Emilie Rundhovde Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Thoresen, Elisabeth Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Tidemand-johannessen, Marthe Molstad Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Wee, Sanna Behrentz Klubb Jutul IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Widén, Reidun Alexandra Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Øpstad, Julie Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross

J 11 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Marie Weber Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjartnes, Helene Klubb IL Jardar Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjørnsgaard-Fotland, Eirin Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Brekke, Iben Sofia Sønderland Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Ebbesen, Celine Sofie Myklebust Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Ekeberg, Elise Granskogen Klubb Jutul IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Ellingsen, Hermine Malou Skrent Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Elton, Stine Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Falck-Pedersen, Emily Isabelle Klubb IL Jardar Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Fasting, Hedda Stavlund Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Fonneløp, Maria Louise Kleven Klubb Dikemark IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Fretheim, Ronja Woll Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Grönvall, Ida Marie Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Grønvoll, Sofie Åsberg Klubb Årvoll IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Hauge, Vilde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Heinrich-Olsen, Iben Klubb IL Jardar Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Jarnæss, Milla Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Jaspal, Tara Christiansen Klubb IL Jardar Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Karfjell, Ella Kristine Fiskvik Klubb Dikemark IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Kongslie, Oda Klubb Dikemark IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Løvaas, Johanna Jelstad Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Lång-Gisholt, Elma Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Mikkelsen, Mathea Aune Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Myckland, Leah Emilie Nielsen Klubb IL Jardar Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Nessa, Malin Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Nordengen, Sangmo Elise Thargyal Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Næss, Ada Liavaag Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Rein, Solveig Burheim Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Ringvold, Mari Reed Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Rognebakke, Maren Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Schou, Embla Sofie Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Sekkelsten, Vilde Flaatten Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Simonsen, Tiril Tallulah Bølstad Klubb Årvoll IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Skogstad-Mellander, Lovisa Maria Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Solberg, Sina Faye-Lund Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Stranden, Hedda Bache Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Stubbrud, Iris Klubb Dikemark IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Troye, Hedda Josephine Eide Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Utne, Klara Katrine Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Wagner, Eira Kristin Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Weedon-moe, Lotte Viktoria Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Welle-Smidt, Linea Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Werdenhoff, Stella Klubb IL Jardar Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Westerheim-Larsen, Helene Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Wikborg, Saga Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross

J 12 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabel, Christine Elise Bye Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Andresen, Ida Benjaminsen Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Ankarstrand, Martine Krogh Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Aune, Liv Andrea Bø Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Berg, Thea Dalsøren Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Bergman, Selma Emilie Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjonge, Ida Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjørkevoll, Marie Lyng Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Blankholm-Vartdal, Oda Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Bolstad, Alma Strand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Brekke, Emilie Marie Holmsen Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Brekke, Iben Sofia Sønderland Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Bremer, Ameli Fjerdingren Klubb Dikemark IF Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Ellingsen, Hermine Malou Skrent Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Fisknes, Ine Johnsen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Fossum, Maria Forfang Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Gramstad, Alma Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Hauglin, Isabelle Klubb Dikemark IF Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Hegstad, Louise Helene Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Helland, Maiken Kaggerud Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Johansen, Hermine Sophie Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Klepsland, Josefine Aaheim Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Kongsgaard, Kristine Rud Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Kvale, Live Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Kvamme, Astrid Knoph Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Kvia-Midthaugen, Ingrid Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Langangen, Julia Robertson Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Lefdahl, Ida Børsheim Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Lucas, Philippa Alexandra Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Matheson, Maja Agner Klubb IL Jardar Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Melhus, Erle Solbjørg Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Myrstad, Mathea Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Mølmen-Nertun, Lilje Klubb Dikemark IF Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Nevøy, Åse Klemetsrud Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Njå, Vilde Linnea Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Obel, Marie Leirvik Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Reichelt-Liestøl, Ella Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Resaland-Kaas, Erle Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Røstad, Nina Moestue Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Senstad, Simona Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Sommerstad, Tilla Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Stubbrud, Aurora Klubb Dikemark IF Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Svindland, Julie Lyche Klubb IL Jardar Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Thormodsdottir, Inga Dis Klubb Bærums Skiklub Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Thronsen, Elise Ingeborg Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Waage-Nielsen, Ida Klubb Dikemark IF Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Wee, Julie Behrentz Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Wettergreen, Elise Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross

J 13 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahlsrud, Nora Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Gråberg, Julie Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Hellberg, Solveig Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Jarnæss, Sofie Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Marstein, Synne Gaasø Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Nervold, Martine Vestveit Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Raistrick, Sky Elizabeth Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Rossvoll, Selma Varsi Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Skogstrøm, Ingrid Aas Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Welle-Smidt, Selma Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Øien, Frida Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Øpstad, Helene Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Østengen, Kristin Finne Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Østland, Mia Isabelle Seereeram Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross

J 14 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Margrethe Engenes Klubb Driv Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Fein, Amalie Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Gulbrandsen, Emilie Sofie Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Hansen, Ylva Hodneland Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Hauge, Tuva Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Heen, Hanna Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Helgheim, Marie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Hvattum, Julie Anna Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Jean-Hansen, Erle Kristiane Wiede Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Kildahl, Ingrid Lykke Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Lilledal-Fritzvold, Kaja Marie Klubb Jutul IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Melbø, Ane Klubb Vingrom IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Myklatun, Tiril Jacobsen Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Rasch-Olsen, Kira Cesilie Lannem Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Sandnes-Moger, Nora Linnea Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Skjolden, Siri Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Solberg, Maria Elise Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Svege, Selma Klubb Jutul IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Syrrist, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Syrrist-Leite, Mille Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Søderberg, Oline Klubb Jutul IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Vannebo, Martine Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross

J 15 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bartnes, Nora Catharina Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Bekkedal, Elle Klubb Hakadal IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Bertnes, Henrikke Oline Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Borander, Marlin Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Dankworth, Sienna Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Eriksen, Ada Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Giving, Martine Klubb Idrettslaget Try Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Grimsmo, Selma Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Haugen, Silje Hagelsteen Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Heggen, Kari Klubb Harestua IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Himle-Hopland, Ingrid Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Hodt-Billington, Mai Louise Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Jebsen, Ingrid Merete Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Jensen, Frida Jakobsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Jernberg, Tuva Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Johansen, Signe Øhrn Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Koren, Mathilde Rekkertbø Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Kristensen, Henni Hattestad Klubb Idrettslaget Try Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Lofterød, Eline Torp Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Munkelien, Hannah Sophie Liland Klubb Nes Ski Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Olden, Mathilde Fagervoll Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Opjordsmoen, Øyvor Berge Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Raabe-Ødegaard, Lisa Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Reikvam, Helle Marie Moen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Ruud-Hansen, Erika Marie Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Saint-Amand, Mathilde Jeanne Ines Roelly Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Schomacker, Ella Mathea Bogerud Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Skari, Selma Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Skjellestad, Anja Møgedal Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Skjerve-Hansen, Idun Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Solli, Mina Daasvand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Steensen, Linea Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Thuv, Kaja Nordhus Klubb Nesodden IF Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Tøien, Ingrid Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Udnæseth, Mathea Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Wagner, Hedda Uta Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Willoch, Agathe Dorthea Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross

J 16 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Allum, Solveig Michaelsen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Bergersen, Ea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Christensen, Mie Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Dolven, Marte Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Eide, Julia Stusvik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Eide, Rebecca Stusvik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Gihle, Synne Syversen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Grindstad, Lilly Præsttun Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Henaug-Hansen, Anna Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Jacobsen-Sjue, Mina Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Krogh, Juni Fang Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Kvamme, Helena Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Lindvik, Ina Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Lorentsen, Sarah Klubb Dikemark IF Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Mikkonen, Ida Karoline Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Noordhof-Hansen, Mari Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Rystad, Ingeborg Marvik Dahl Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Rønning, Petra Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Sjaaeng, June Isell Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Skogedal, Selma Aure Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Ursin, Erle Henriette Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Veiseth, Iselin Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Ørbeck-Nilssen, Thelma Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross

J 8 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berentzen, Lise-Mette Strand Klubb IL Jardar Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Berentzen, Josefine Louise Klubb IL Jardar Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjartnes, Kristine Klubb IL Jardar Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Breili, Ida Aurora Engen Klubb Fossum IF Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Bueng, Sofie Klubb Jutul IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Christie, Hedda Vavik Klubb Bærums Skiklub Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Eika, Ida Klubb Bærums Skiklub Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Elton, Martine Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Engan, Eline Martinsen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Ferrando-Svendsen, Charlotte Klubb Fossum IF Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Furuheim, Elsa Engen Klubb IL Jardar Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjerding, Live Prokosch Klubb IL Jardar Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Heinrich-Olsen, Mila Klubb IL Jardar Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Kaupang, Iben Minothi Klubb Bærums Skiklub Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Kinck, Liv Gulsvik Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Klepsland, Olivia Aaheim Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Lille, Agnes Sæth Klubb IL Jardar Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Lofthus, Aurora Aass Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Lofthus, Liv Aass Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Lunde, Anne Gjermundshaug Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Låstad, Julie Hulbekkmo Klubb IL Jardar Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Madsen, Alexandra Thøgersen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Meyer, Nicoline Aadne Klubb IL Jardar Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Mikkelsen, Olive Aune Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Nordmark, Bianca Løwø Klubb Asker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Nystrøm, Helene Klubb Lommedalens IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Ohren, Selma Bentsen Klubb Jutul IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Reitevold, Maja Alice Klubb Jutul IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Resaland-Kaas, Iben Klubb Fossum IF Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Resen-Fellie, Mathilde Helen Klubb IL Jardar Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Ringvold, Mathilde Reed Klubb Bærums Skiklub Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Skaflestad, Ellinor Tabuk Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Solheim, Victoria Kampesveen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Stenstvedt, Mille Aanes Klubb Asker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Strand-Helgesen, Hermine Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Strømquist, Hedvig Klubb IL Jardar Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Søderberg, Louise Klubb Jutul IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Tangen-Rake, Erika Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Vingerhagen, Astrid Eilidh Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Wee, Ane Behrentz Klubb Jutul IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Wien, Elisa Adriaensen Klubb Fossum IF Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Yang, Jenny Klubb Jutul IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Øvrebø, Solveig Treseng Klubb IL Jardar Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross

J 9 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Fanny Klubb IL Jardar Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Austefjord, Lydia Gjerde Klubb IL Jardar Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Berg, Nora Klubb Idrettslaget Try Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Bergman, Ellinor Elvira Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjartnes, Kristine Klubb IL Jardar Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Breili, Ida Aurora Engen Klubb Fossum IF Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Brekke, Julie Holmsen Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Eriksen, Anna Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Førland, Cecilia Kampesæter Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Gløersen, Olava Horni Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Gulbrandsen, Julie Elise Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Hagge, Janne Runa Klubb Holeværingen IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Haraldsen, Celina Boon Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Heinrich-Olsen, Mila Klubb IL Jardar Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Inderberg, Tuva Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Jahren, Celine Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Jarnæss, Emily Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Klepsland, Olivia Aaheim Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Koren, Pernille Stålhane Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Langangen, Vilma Robertson Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Lefdahl, Nora Børsheim Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Lien-Vesterlid, Emine Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Lindborg, Julie Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Lofthus, Agnes Aass Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Lunde, Anne Gjermundshaug Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Løvaas, Rebekka Jelstad Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Madsen, Alexandra Thøgersen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Michelsen, Hedda Olsvik Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Michelsen, Mathilde Olsvik Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Myckland, Vilde Marie Nielsen Klubb IL Jardar Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Pedersen, Emilie Langeland Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Pedersen, Sofie Skogly Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Plyhn, Anna Rødland Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Ringvold, Mathilde Reed Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Roslin, Aurora Støen Klubb IL Jardar Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Schou, Nora Tomine Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Sejersted Bødtker, Sophie Frølich Klubb Fossum IF Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Sexe, Ea Eline Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Sogstad-Tønnessen, Anna Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Stamsø, Sofie Danielsen Klubb IL Jardar Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Steenstrup, Helene Vestre Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Steenstrup, Maja Vestre Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Strand, Saga Solum Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Svingen, Sia Lønne Klubb IL Jardar Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Søderberg, Louise Klubb Jutul IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Vingerhagen, Astrid Eilidh Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Wikborg, Ena Klubb Fossum IF Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross

K 17 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elvenes, Ingvild Herstad Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse Langrennscross
nif-epi04, 04
Foto: Heiko Junge / NTB