Hopp til innhold

TdB 2023 - Haslumrennet

  • Når: 10.02.2023
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Skuiløkka
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.02.2023
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.02.2023 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2023 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2023 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2023 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2023 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2023 Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2023 Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2023 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2023 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2023 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2023 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2023 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2023 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2023 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2023 Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2023 Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2023 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2023 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2023 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2023 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2023 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 10.02.2023 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 10.02.2023 Klasse M 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 10.02.2023 Klasse M 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 10.02.2023 Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 10.02.2023 Klasse Menn senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Matheo Dypdahl Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Aasness, Jørgen Andersen Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bakken, Edvin Bjørnødegård Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bay, Jens August Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Blom-Martin, Håkon Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Christensen-Jensen, Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Christie, Oliver Vavik Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dybwad, Anton Kolrud Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Elvenes, Ulrik Herstad Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Favero-Storm, Matteo Lino Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Godal, Emil Isak Noori Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gullhaugen, Oskar Nerheim Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hauglin, Oliver Klubb Dikemark IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Helsem, Herman Aadland Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Isachsen, Niklas Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Landsgård, Brede Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Langelid, Adrian Gowers Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lerø, Markus Henriksen Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lind, Herman Øwre Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lofterød, Ola Hanevold Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lorntzsen, David Michael Klubb Fet Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lüttichau, Wilhelm Minothi Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Matheson, Erik Agner Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mossige, Arne Sølvberg Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nilsen, Olav Bjørseth Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ombustvedt, William Kolderup Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reitevold, Ole Klubb Jutul IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sagberg, Aksel Gunnar Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sejersted Bødtker, Fredrik Frølich Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Steinsvåg, Alvar Bø Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svindland, Jacob Lyche Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Torpe, Hans Eri Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Udnæseth, Kristian Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Winther, Johan Eiken Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asvall, Joar Leikvoll Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bagås, Marius Skarbø Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dahlsrud, Snorre Klubb Jutul IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dolven, Erik Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dypvik, Mikkel Skotvedt Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flynn, Oscar Johannes Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Frønsdal, Aleksander Pedersen Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjerding, Olav Prokosch Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haavik, Victor Bjerke Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hareide, Matias Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haverstad, Max Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heen, Ola Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hvattum, Jacob Anders Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Håvie, Thomas Bendik Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ifarness, Jonas Kolberg Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ihle-Hansen, Ludvig Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Larsgård, Magnus Norvoll Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lien-Vesterlid, Olai Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lille, Nilas Sæth Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lund, Petter Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mathiesen, Leo Barstad Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melbø, Johan Klubb Vingrom IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mikalsen, Aksel Kopperud Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myklatun, Ola Jacobsen Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nyheim, Håkon Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Raistrick, Tor Ocean Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Riddervold, Edvard Waagaard Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rossvoll, Ludvig Varsi Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sekkelsten, Eirik Flaatten Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sekkelsten, Ola Flaatten Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Semb, Magnus Bækkevar Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Smith, Johan Søvik Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steene-Johannessen, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stålem, Marius Skarprud Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Teigen, Halvor Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tøien, Kristian Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vårvik, Maximilian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wangensteen, Theo Fugelli Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wierli-Juvet, Mads Nicolay Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Oliver Bjørnødegård Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Belander, Iver Reimers Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berg-Lunder, Ulrik Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørkøy, Henrik Bjorvand Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Braaten, Mads Stavang Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christiansen, Storm Windju Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dybwad, Ludvig Kolrud Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dybwad, Tinius Klevan Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Elgesem, Eskil Svanes Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Falkenberg-Jensen, Marius Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fosshaug, Magnus Roald Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjerden, Matteo Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjertsen, Fredrik Aleksander Melling Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjetøy, Martin Baksaas Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gløersen, Lyder Horni Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Mathias Thøgersen Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heiberg, William Widing Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heli-Haugestøl, Henrik Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hoff-sümer, Gustav Fredrik Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jacobsen, Aksel Høyer Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kilen, Marius Lindgren Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjølner, Caspian Daniel Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Knudsen, Sondre Mauroy Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kongerud, Storm Skåre Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristoffersen, Edvard Martin Stuland Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundgaard, Andreas Solland Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lødøen, Tinius Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mathisen, Oscar Befring Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordmark, Nathaniel Løwø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Paus, Erlend Emblem Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Trygve Skogly Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Plyhn, Eskil Rødland Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rist, Sindre Løvstad Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schultz, Isac Moe Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Seljevold, Romeo Hegre Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sexe, Frikk Vigleik Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svege, Mats Klubb Jutul IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thoresen, Haakon Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tjensvold, Adrian Weidemann Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Triseth, Aksel Husebye Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brudheim-Oll, Henrik Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Isachsen, Peder Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Melbø, Halvor Klubb Vingrom IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Molund, Elias Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nøst-Hegge, Mathias Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ringvold, Mathias Fernando Reed Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sanders, Theodor Aleksander Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steenstrup, Mathias Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stranden, Kristian Bache Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strømsholm, Olai Abrahamsen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svindseth, Herman Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Teigen, Andreas Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thøgersen, Nikolai Johnsrud Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austefjord, Lukas Gjerde Klubb IL Jardar Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ebbesen, Fredrik Myklebust Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flynn, Marcus William Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lefdahl, Marius Børsheim Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lien, Karl Markus Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lund, Marius Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunde, Edvard Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lødøen, Thorvald Klubb IL Jardar Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myrstad, Jonas Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nakstad, Eskil Klubb Jutul IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røkke, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skarstein, Martin Olai Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solberg-Watle, Erik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thormodsson, Thormodur Ari Klubb IL Jardar Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Falck-Øien, Håkon Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Karfjell, Karl Emil Fiskvik Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Matheson, Mads Agner Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mikalsen, Sindre Kopperud Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steenstrup, Johan Vestre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Støre, Lars Teigland Klubb Jutul IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wiig, Lauritz Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øiseth, Cody Nikolai Casey Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk

G 16 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lund, Ola Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sogstad-Tønnessen, Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svindseth, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Venbakken, Thomas Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarvik, Fredrik Johan Klubb IL Jardar Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ankarstrand, Christian Henrik Krogh Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bergseth, Erik Munkeby Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dypvik, Martin Skotvedt Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ellefsen, Kasper Lossius Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flynn, Isac Aiden Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Garrevoet, Lucas Klubb Fossum IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gundersen, Georg Wendt Klubb IL Jardar Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gundersen, Oskar Røine Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gyllensten, Haakon Sandvik Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Helgen, Emil Klubb Lommedalens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ihle-Hansen, Ulrik Klubb IL Jardar Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jacobsen, Marius Høyer Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kalbakken, Eirik Enghaug Klubb IL Jardar Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjæstad, Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristiansen, Magnus Wien Klubb Fossum IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lerø, Mathias Henriksen Klubb Fossum IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Michalsen, Even Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myklebust, Sondre Elias Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nevøy, Ole Klemetsrud Klubb Jutul IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordengen, Riga Elias Thargyal Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nyquist, Fredrik Bjertness Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Osheim, Jakob Jahr Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Paaske, Jonas Aleksander Klubb Fossum IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Petersen, Adrian Hognestad Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pettersen, Magnus Dyrstad Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pettersson, Mikkel Hald Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Raassum, Eirik Gjersdal Klubb IL Jardar Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Randgaard, Christian Hveding Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rolfsrud, Theodor Ellefsen Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sanders, Johannes Olsen Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Selmer, Jonas Kristensen Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sjöström, Erik Grøtting Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skogstad-Mellander, Gustav Erik Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strand-Udnæseth, Mathias Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Teigen, Fredrik Klubb IL Jardar Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thoresen, Fredrik Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thygesen, Ludvig Wilhelm Martinsen Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Toppe, Martin Klubb IL Jardar Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Trudvang, Helmer Hagvoll Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tufte-lyngdal, Max Martinius Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Utne, Ulrik Harris Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wierli-Juvet, Conrad Klubb IL Jardar Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Woldøen, Herman Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Østerhagen, Herman Paludan Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Åstebøl-Storaas, Eivind Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Eirik Krog Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Andresen, Nicolai Benjaminsen Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berg, Oscar Natland Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørnsgaard-Fotland, Espen Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eidsæther, Lars Ajaxson Klubb Fossum IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjetøy, Kristian Baksaas Klubb Fossum IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gottås, Even Søe Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Krohn-Iversen, Lars Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myrstad, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nørstebø, Syver Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Paus, Emrik Emblem Klubb Fossum IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rouhana, Edvard Salah Prangerød Klubb Fossum IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sagberg, Anton Sven Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schultz, Liam Moe Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sjöström, Sverre Grøtting Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stålem, Herman Skarprud Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Therkelsen, Jacob Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thøgersen, Henrik Johnsrud Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aass, Oda Plesner Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berntsen, Aurora Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Breili, Marie Engen Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Elgesem, Siren Svanes Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ellefsen, Kamille Lossius Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fagerli-Quaino, Rebekka Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Garrevoet, Hanne Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gussiås, Linde Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hallingstad, Hedda Falck Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Helgen, Sofie Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jæger-Heiberg, Sophia Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kalbakken, Ingrid Enghaug Klubb IL Jardar Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kinck, Ane Gulsvik Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristiansen, Mathilde Wien Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvarven, Alma Dirdal Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Madsen, Amalie Thøgersen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mathisen, Malena Befring Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Michalsen, Ida Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Müller, Eline Berg Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nystrøm, Linnea Klubb Lommedalens IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nytvedt, Eva Klæboe Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Paaske, Jenny Elisabeth Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røstad, Julie Moestue Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Staude, Agnes Filippa Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stenstvedt, Sofie Aanes Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Storm, Kajsa Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strand-Udnæseth, Hermine Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thoresen, Elisabeth Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tidemand-johannessen, Marthe Molstad Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tranby-Arnesen, Josefine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øpstad, Julie Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Marie Weber Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørnsgaard-Fotland, Eirin Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ekeberg, Elise Granskogen Klubb Jutul IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Elton, Stine Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Falck-Pedersen, Emily Isabelle Klubb IL Jardar Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fasting, Hedda Stavlund Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fonneløp, Maria Louise Kleven Klubb Dikemark IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fretheim, Ronja Woll Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heinrich-Olsen, Iben Klubb IL Jardar Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jarnæss, Milla Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Karfjell, Ella Kristine Fiskvik Klubb Dikemark IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løvaas, Johanna Jelstad Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lång-Gisholt, Elma Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myckland, Leah Emilie Nielsen Klubb IL Jardar Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nessa, Malin Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Norddal-Brarud, Agnes Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordengen, Sangmo Elise Thargyal Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Næss, Ada Liavaag Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Næss, Emma Storhaug Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rein, Solveig Burheim Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ringvold, Mari Reed Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rognebakke, Maren Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schou, Embla Sofie Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sekkelsten, Vilde Flaatten Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skogstad-Mellander, Lovisa Maria Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sneen, Hedda Knutsen Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stranden, Hedda Bache Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Utne, Klara Katrine Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Weedon-moe, Lotte Viktoria Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Welle-Smidt, Linea Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Westerheim-Larsen, Helene Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wikborg, Saga Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabel, Christine Elise Bye Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ankarstrand, Martine Krogh Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aune, Liv Andrea Bø Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bergman, Selma Emilie Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjonge, Ida Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørkevoll, Marie Lyng Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Blankholm-Vartdal, Oda Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bolstad, Alma Strand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gramstad, Alma Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hegstad, Louise Helene Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helland, Maiken Kaggerud Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kongsgaard, Kristine Rud Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvamme, Astrid Knoph Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langangen, Julia Robertson Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lucas, Philippa Alexandra Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Matheson, Maja Agner Klubb IL Jardar Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melhus, Erle Solbjørg Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myrstad, Mathea Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mølmen-Nertun, Lilje Klubb Dikemark IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nevøy, Åse Klemetsrud Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Njå, Vilde Linnea Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reichelt-Liestøl, Ella Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røstad, Nina Moestue Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sommerstad, Tilla Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stubbrud, Aurora Klubb Dikemark IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svindland, Julie Lyche Klubb IL Jardar Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thormodsdottir, Inga Dis Klubb Bærums Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thronsen, Elise Ingeborg Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Waage-Nielsen, Ida Klubb Dikemark IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wee, Julie Behrentz Klubb Jutul IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wettergreen, Elise Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahlsrud, Nora Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ervasti, Ellen Alexandra Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gråberg, Julie Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gullhaugen, Maja Nerheim Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hallingstad, Eline Falck Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hellberg, Solveig Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jarnæss, Sofie Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Marstein, Synne Gaasø Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nervold, Martine Vestveit Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rossvoll, Selma Varsi Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skogstrøm, Ingrid Aas Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Welle-Smidt, Selma Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øien, Frida Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øpstad, Helene Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østengen, Kristin Finne Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østland, Mia Isabelle Seereeram Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fein, Amalie Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Ylva Hodneland Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heen, Hanna Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Helgheim, Marie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hvattum, Julie Anna Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lilledal-Fritzvold, Kaja Marie Klubb Jutul IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Melbø, Ane Klubb Vingrom IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myklatun, Tiril Jacobsen Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rasch-Olsen, Kira Cesilie Lannem Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandnes-Moger, Nora Linnea Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solberg, Maria Elise Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svege, Selma Klubb Jutul IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Syrrist-Leite, Mille Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Søderberg, Oline Klubb Jutul IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vannebo, Martine Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bertnes, Henrikke Oline Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Himle-Hopland, Ingrid Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Knoblauch, Emelin Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olden, Mathilde Fagervoll Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schomacker, Ella Mathea Bogerud Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjellestad, Anja Møgedal Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solli, Mina Daasvand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tøien, Ingrid Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Udnæseth, Mathea Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk

J 16 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lindvik, Ina Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Noordhof-Hansen, Mari Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Veiseth, Iselin Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bai, Elena Frydenberg Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Benkow, Rebekka Louise Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Breili, Ida Aurora Engen Klubb Fossum IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bøe, Johanne Halvorsen Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Christie, Hedda Vavik Klubb Bærums Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eika, Ida Klubb Bærums Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Elton, Martine Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ferrando-Svendsen, Charlotte Klubb Fossum IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fyrileiv, Julie Sandvik Klubb IL Jardar Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjerding, Live Prokosch Klubb IL Jardar Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heinrich-Olsen, Mila Klubb IL Jardar Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hvattum, Elsa Kristine Klubb IL Jardar Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kaupang, Iben Minothi Klubb Bærums Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kinck, Liv Gulsvik Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lille, Agnes Sæth Klubb IL Jardar Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lofterød, Anna Hanevold Klubb IL Jardar Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lystad, Hermine Elisabeth Sæter Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Meyer, Nicoline Aadne Klubb IL Jardar Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nesbakk, Aurora Qvist Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordmark, Bianca Løwø Klubb Asker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsvik, Else Nor Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reitevold, Maja Alice Klubb Jutul IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Resen-Fellie, Mathilde Helen Klubb IL Jardar Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sejersted Bødtker, Sophie Frølich Klubb Fossum IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skog, Pia Skageng Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Fanny Klubb IL Jardar Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Austefjord, Lydia Gjerde Klubb IL Jardar Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berg-Lunder, Marthe Klubb Fossum IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Breili, Ida Aurora Engen Klubb Fossum IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gløersen, Olava Horni Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gramstad, Olivia Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heinrich-Olsen, Mila Klubb IL Jardar Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hveding, Frida Khoshmanzar Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hveding, Emma Khoshmanzar Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Håland, Helle Elstad Klubb IL Jardar Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jahren, Celine Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jarnæss, Emily Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kaasa, Emilie Kaldheim Klubb Fossum IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kaupang, Iben Minothi Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Koren, Pernille Stålhane Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Langangen, Vilma Robertson Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lien-Vesterlid, Emine Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løvaas, Rebekka Jelstad Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myckland, Vilde Marie Nielsen Klubb IL Jardar Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pedersen, Emilie Langeland Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Plyhn, Anna Rødland Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ringvold, Mathilde Reed Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schou, Nora Tomine Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sejersted Bødtker, Sophie Frølich Klubb Fossum IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sexe, Ea Eline Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sogstad-Tønnessen, Anna Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stamsø, Sofie Danielsen Klubb IL Jardar Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strand, Saga Solum Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sæveraas, Solvej Johanna Guldborg Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wikborg, Ena Klubb Fossum IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elvenes, Ingvild Herstad Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Laukeland, Karen Haug Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wiig, Sophie Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andenæs, Mie Gundersen Klubb Holmen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
nif-epi04, 04
Foto: Heiko Junge / NTB