Hopp til innhold

Try-sprinten 2023

Idrettslaget TRY arrangerer TRY-sprinten torsdag 2. februar 2023 i Holmenkollen! Dette er et sprintrenn i fristil for 15- og 16-årsklassene i den samme traséen som ble benyttet i Hovedlandsrennet sist sesong. Start kl 18:00. Rennet inngår i Toyota-cup. Det blir arrangert prolog i hver klasse og deretter får alle deltagere gå ett heat basert på resultat fra prologen (6 i hvert heat og vi begynner med de seks beste fra prologen og deretter nr. 7-12 osv.). Noen heat kan bli litt mindre eller litt større i forhold til antall deltagere. Løpere fra klubber som ikke inngår i Toyota-cup starter i egne heat bak hver enkelt årsklasse.

  • Når: 02.02.2023
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Holmenkollen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 30.01.2023

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 02.02.2023 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2023 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2023 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2023 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Blackburne, Christopher Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Brendengen, Martin Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Brenna, Oskar Jørgensen Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Eikrem, Herman Sylte Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Elle-Dietrichson, Tobias Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Engeseth, Herman Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Engeseth, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Eriksen, Morten Weber Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Falck-Øien, Håkon Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Foros, Henrik Mikkelsen Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Gilje, Oskar Eriksen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Gjethammer, Oliver Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Granås, Jesper Sande Klubb Hakadal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Grønvold, Sigurd Storvik Klubb Hakadal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hagbø, Håkon Tornås Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hansen, Edvin Sortvik Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hansen, Mattis Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Haug, Lars Hermund Klubb Moss Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Holmen, Emrik Heesch Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Høy, Fredrik Gillesen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Høyerholt, Baste Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Idsøe, Herman Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ihler, Håvard Torsgard Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Isaksen, Vegard Solhaug Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Bjørnar Øhrn Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Jokstad, Endre Klethagen Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Jøsendal, Eik Viljar Nertun Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Karfjell, Karl Emil Fiskvik Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Keilman, Jesper Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Klouman, Peder Christian Gerhard Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kofoed-Steen, Albert Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kreken, Haakon Grunt Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Köhler-Olsen, Kilian Syver Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lindheim, Olav Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ljåstad, Andreas Klubb Hakadal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Løkken, Kornelius Brendjord Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Moe, Noah Nicolai Hartz Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Moen, Mads Nævdal Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Moslet, Andreas Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Myhre, Mathias Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Mølmen-Nertun, Wilmer Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Nordklev, Elias Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Nordlie, Kasper Aasvangen Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Nupen-Breivik, Peder Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Nysted, Tobias Emblem Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Oliver Dahl Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Røsåsen, Nikolai Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sandøy, Nicolay Herlofson Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Steenstrup, Johan Vestre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Strande, Eirik Kaas Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Støre, Lars Teigland Klubb Jutul IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sundnes, Birk Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Tenold, Emil Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Tjelle, Martin Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Torgersen, Magnus Kaixiao Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Torkildsen-Husvik, Sander Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Troye, Herman Eide Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Tømte, Tobias Klubb Hakadal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ulsaker, Sondre Malecki Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ursin, Nils Erlend Soldal Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Wahl, Peter Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Witczak, Viktor Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Wøllo, Magnus Klubb Gjerdrum IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Øiseth, Cody Nikolai Casey Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Øwre-Johnsen, Tobias Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Dahl, Kristian Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Drønnesund, Oliver Redigh Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Dyrberg, Niklas Gundhus Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Ekern, Kristian Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Falkenberg-Jensen, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fischer, Ola Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fyksen, Sebastian Sander Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Gjefsen, Johan Borge Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Gullberg-Mathisen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Gundersen, Kristoffer Hofseth Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Haug, Ludvik Kjos Klubb Dikemark IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Haustreis, Magnus Christian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hørgård, Aleksander Klubb IL Jardar Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Jacobsen, Noah Nygård Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Jevne, Kasper Høylo Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Johnsen, Phillip Christian Joys Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Klungland, Sverre Amundsen Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Larstad, Aleksander Asbjørn Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Henrik Krohn Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Ola Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Mæland, Borgar Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Mølmen-Nertun, Caspar Klubb Dikemark IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Røang, William Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sand, Simen Svehaug Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sandemose, Even Aunbu Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Skjærholt, Sverre Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Smith, Ethan Beaumont Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Stangvik, Sigmund Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Svindseth, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Thorseng, Even Nygård Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Tornes, Kasper Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Torp, Jonas Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Toussaint, Victor Åsrud Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Tuguldur, Sanjay Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Tveit, Haakon Robert Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Vangstein, Victor Aamot Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Venbakken, Thomas Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Westad-Davidsen, Jo Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Westberg, Hans Kumar Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Woll, Kristoffer Hoslemo Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Årdal, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alsgaard, Maria Schei Klubb Åsen IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bartnes, Nora Catharina Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bekkedal, Elle Klubb Hakadal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bergh, Maren Klubb Idrettslaget Try Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bertnes, Henrikke Oline Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Borander, Marlin Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bratberg, Ågot Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Dankworth, Sienna Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Eriksen, Ada Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Fjellheim, Synne Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Franck-Sætervoll, Leah Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Giving, Martine Klubb Idrettslaget Try Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Grimsmo, Selma Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Haugen, Silje Hagelsteen Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Himle-Hopland, Ingrid Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hodt-Billington, Mai Louise Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Holland-Tuvsjøen, Caroline Klubb Dikemark IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hotvedt, Mathilde Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hovda, Gabriella Louise Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Jebsen, Ingrid Merete Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Frida Jakobsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Signe Øhrn Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Julsrud, Anna Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Knoblauch, Emelin Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Koren, Mathilde Rekkertbø Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kristensen, Henni Hattestad Klubb Idrettslaget Try Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Langstedalen, Aurora Nathalie Klubb Nes Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ljosland, Maja Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lofterød, Eline Torp Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lorentzen, Elise Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Løberg, Live Robøle Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lønstad, Anniken Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Marcussen, Charlotte Weyergang Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Mccarthy, Hannah Katharina Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Munkelien, Hannah Sophie Liland Klubb Nes Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Nesse, Anniken Schioldborg Klubb Idrettslaget Try Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Olden, Mathilde Fagervoll Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Opjordsmoen, Øyvor Berge Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Raabe-Ødegaard, Lisa Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Reikvam, Helle Marie Moen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Reusch, Astrid Marianne Jøranlid Klubb Idrettslaget Try Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ruud-Hansen, Erika Marie Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Saint-Amand, Mathilde Jeanne Ines Roelly Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Scheele, Helene Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Schomacker, Ella Mathea Bogerud Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sivertsen, Andrine Låge Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Skjellestad, Anja Møgedal Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Skjerve-Hansen, Idun Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Skjerven, Hennie Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Solli, Mina Daasvand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Steensen, Linea Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Strengelsrud, Isa Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sølland, Tilde Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Thuv, Kaja Nordhus Klubb Nesodden IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Tøien, Ingrid Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Udnæseth, Mathea Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Valio, Ava Viktoria Sætnan Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Welle, Sofie Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Willoch, Agathe Dorthea Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Årnes, Mille Sophie Sveinhaug Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Dyvéke Klubb Fet Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Allum, Solveig Michaelsen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bergersen, Ea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bruarøy, Silje Nilsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Brurok-Söderström, Mathilde Lisa Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Christensen, Mie Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Dolven, Marte Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Dunham, Mia Klubb Nes Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Eide, Rebecca Stusvik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Eide, Julia Stusvik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Engelstad, Madicken Bjerke Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Gihle, Synne Syversen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Grindstad, Lilly Præsttun Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Grøthe, Emilie Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Henaug-Hansen, Anna Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Krogh, Juni Fang Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kvamme, Helena Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Mina Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Mikkonen, Ida Karoline Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Noordhof-Hansen, Mari Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Odden, Maren Berg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Rystad, Ingeborg Marvik Dahl Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Rønning, Petra Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sjaaeng, June Isell Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Stavå-Ringdal, Tuva Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Torkildsen, Martine Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Ursin, Erle Henriette Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Veiseth, Iselin Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Ørbeck-Nilssen, Thelma Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
nif-epi04, 04
Foto: Heiko Junge / NTB