Hopp til innhold

Burfjordrennet 2023

  • Når: 04.02.2023
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: BURFJORD
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 01.02.2023

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 04.02.2023 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 04.02.2023 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 04.02.2023 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 04.02.2023 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 04.02.2023 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse Åpen 3 km fri Øvelse 3 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse Åpen 5 km fri Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finjord, Johannes Gausdal Klubb Alta IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kaasen, Jørend Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stabell, Magnus Simonsen Klubb Skjervøy IK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Ole Jørgen Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bless, Brynjar Skallebø Klubb Skjervøy IK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eliassen, Sondre Aas Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hallen, Johannes Mariussønn Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Helgesen, Casper Emiil Klubb Alta IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Isaksen, Ulrik Nikolai Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Håkon Johan Sandmo Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mathiassen, Axel Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Simonsen, Sander Nikolai Klubb Skjervøy IK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stabell, Magnus Simonsen Klubb Skjervøy IK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finjord, Magnus Gausdal Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Isaksen, Magnus Klubb Skjervøy IK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Åsland, Kristian Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benonisen, Sondre Olav Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Boberg, Andreas Hansen Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mortensen, Magnus Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vassbotn, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håkenrud, Sveinung Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mathiassen, Aronn Johan Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olaussen, Georg Andreas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Salo-Larsen, Emilian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gulbrandsen, Noa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Isaksen, Theo Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Aksel Oliver Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Sivert Hallen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Larsen, Brage Solheim Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Li, Teodor Gulbrandsen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Paulsen, Marcus Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Thomassen, Tom Einar Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eilertsen-Wassnes, Ingrid-Marie Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Karlsen, Fride Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mathiassen, Maikenn Zofia Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angell, Amalie Johanne Pedersen Klubb Skjervøy IK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørvik, Vida Klubb Skjervøy IK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skallebø, Stella Andrea Klubb Skjervøy IK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Soleng, Sara Kristine Klubb Skjervøy IK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stigelberg, June Anita Fredheim Klubb Skjervøy IK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blixgård, Anna Marie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Karlsen, Tilde Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kaasen, Margrethe Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skallebø, Elina Marie Klubb Skjervøy IK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helgesen, Kaja Henriette Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rydningen, Amine Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Svedin, Maria Elise Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mikkelsen, Maria Klubb Alta IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Romsdal, Aurora Hagerupsen Klubb Alta IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olaussen, Anna Hennie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Strand, Johanna Tau Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eilertsen-Wassnes, Mina-Sofie Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mathiassen, Rubi Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aardal, Ally Evelina Klubb Skjervøy IK Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Pedersen, Angelica Klubb Skjervøy IK Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Pedersen, Ilayda Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Pedersen, Vilde Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Samuelsen, Malin Elea Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skallebø, Tiril Bertine Klubb Skjervøy IK Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Svisdal, Astrid Olina Klubb Skjervøy IK Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Halvari, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Petterson, Elen Kristine Klubb Ilar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Silje Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Åsland, Charlotte Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benonisen, Sigve Eirik Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bang, Henrik Eiliv Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nystu, Peter Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mietinen, Magnus Klubb Polarstjernen, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jarl Erik Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri

Åpen 3 km fri - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boberg, Bjørnar Klubb Burfjord Idrettslag Klasse Åpen 3 km fri Øvelse 3 km fri

Åpen 5 km fri - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enoksen, Anders Oxlund Klubb Burfjord Idrettslag Klasse Åpen 5 km fri Øvelse 5 km fri
Navn Frantzen, Hallgeir Klubb Burfjord Idrettslag Klasse Åpen 5 km fri Øvelse 5 km fri
Navn Helgesen, Kaj Helge Klubb Alta IF Klasse Åpen 5 km fri Øvelse 5 km fri
Navn Isaksen, Linda Klubb Alta IF Klasse Åpen 5 km fri Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Marius Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Åpen 5 km fri Øvelse 5 km fri
Navn Kaasen, Ørjan Frantzen Klubb Burfjord Idrettslag Klasse Åpen 5 km fri Øvelse 5 km fri
Navn Mathiassen, Tonny Klubb Burfjord Idrettslag Klasse Åpen 5 km fri Øvelse 5 km fri
Navn Mortensen, Arne Klubb Alta IF Klasse Åpen 5 km fri Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Sven Tore Klubb Alta IF Klasse Åpen 5 km fri Øvelse 5 km fri
NIF-EPI02, 02
Foto: Heiko Junge / NTB