Hopp til innhold

Econpartner Hemingrennet 2023

OBS: Distansen for gutter-16 er endret til 7,5 km selv om det står 5 km i påmeldingen. Rennmodell: Distanserenn. Kretsrenn opp til og med 12 år. Landsrenn for 13 år og eldre. I henhold til gjeldene regler. Tidtakerbrikke: Fra klasse 11 år og oppover, ved behov for å leie av tidtakerbrikke velg alternativ 'med leiebrikke’ som inkluderer prisen for leie av brikken, ellers antas det at utøver stiller med egen brikke. For mer info: https://www.heming.no/Langrenn/Sidemeny/Heming-arrangementer/Hemingrennet.html.

  • Når: 07.02.2023
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: OSLO
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.02.2023
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.02.2023 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2023 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2023 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk med leiebrikke Startkontingent 180
Start 07.02.2023 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2023 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk med leiebrikke Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2023 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klas felles med leiebrikke Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2023 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2023 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klas felles med leiebrikke Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2023 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2023 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klas felles med leiebrikke Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2023 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2023 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klas felles med leiebrikke Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2023 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2023 Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2023 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2023 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2023 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk med leiebrikke Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2023 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2023 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk med leiebrikke Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2023 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klas felles med leiebrikke Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2023 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2023 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klas felles med leiebrikke Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2023 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2023 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klas felles med leiebrikke Startkontingent 180
Start 07.02.2023 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2023 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klas felles med leiebrikke Startkontingent 180
Start 07.02.2023 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2023 Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2023 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klas felles med leiebrikke Startkontingent 250
Start 07.02.2023 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2023 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klas felles med leiebrikke Startkontingent 250
Start 07.02.2023 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2023 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klas felles med leiebrikke Startkontingent 250
Start 07.02.2023 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 150
Start 07.02.2023 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klas felles med leiebrikke Startkontingent 270
Start 07.02.2023 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 170
Start 07.02.2023 Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klas felles med leiebrikke Startkontingent 250
Start 07.02.2023 Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2023 Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klas felles med leiebrikke Startkontingent 250
Start 07.02.2023 Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 150
Start 07.02.2023 Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km klas felles med leiebrikke Startkontingent 250
Start 07.02.2023 Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 150
Start 07.02.2023 Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km klas felles med leiebrikke Startkontingent 270
Start 07.02.2023 Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Henrik Brynildsen Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andreassen, Herman Aas Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Borgen, Edvard Slåttsveen Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bovim, Ferdinand August Måkestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bruksås, William Rømuld Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christensen-Jensen, Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Conradi-Tollefsen, Jens Peter Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finnson, Peter Strømskroken Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hasselberg, Anton Eivind Alrik Basmo Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haug-Hustad, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugnæss, Ville Johannes Lehto Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Havnen, Per Stephen Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heggeland-Sundby, Markus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hellerud, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hulsker, Filip Martijn Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Filip Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjenseth, Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjøsen, Viljar Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kreken, Henrik Grunt Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kåsine, Eilev Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nicolaysen, Eirik Davik Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nupen-Breivik, Jon Christian Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ringdal, Ola Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ringdal, Erik Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ruud-Sollie, Sigve Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skeid, Ole Smedsrud Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skinnes, Sebastian Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skrefsrud, Gustav Olsen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storrø, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Straith, Kristian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundby-Bredesen, Markus Klubb Skarnes IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tanderø, Felix Christensen Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Taugbøl-Hansen, Oskar Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Teigen, Jakob Herstad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Carl Henrik Sørensen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andersen, Isak Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bell, Vilmer Fritjof Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berg, Thorodd Klubb Idrettslaget Try Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berge, Ask Bergvatn Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjerke, Herman Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bos-Haugen, Sigurd Klubb Idrettslaget Try Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Braaten, Christian Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bull, Anders Nikolai Stangeland Klubb Idrettslaget Try Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Clement, Lucas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Corneliussen-Ramm, Adrian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Damsund, Casper Frisholm Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Deely, Liam Frøyen Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ellingsen, Johan Christian Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flo, Sebastian Gustumhaugen Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjermshus, Mikael Czimbalmos Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halvorsen, Jens Egge Klubb Idrettslaget Try Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hardeng, Sondre Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hassing, Haakon August Pladsen Klubb Idrettslaget Try Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haverstad, Max Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Henne-madsen, Georg Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hernæs, Petter Ræder Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hetlelid, Julian Merli Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hika-Jenssen, Aleksander Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hjarrand, Aleksander Nestvold Klubb Idrettslaget Try Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Husebø, Anton Emil Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kaarbø, Herman Bekkevik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kabbe, Petter Renbjør Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kamvissis, Nikolai Njøten Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langbakk, Jacob Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leite, Sebastian Storebø Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lexerød, Felix Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lied-Storstenvik, Wilhelm Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundh-Gazzotti, Marcel Serge Karl Klubb Idrettslaget Try Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Martinsen, Magnus Lohre Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Meedom, Jakob Moe Wolf Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Meum, Philip Cabrinetti Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Oma, Sebastian Hjortdahl Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Otterstad, Tristan Agledahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Phillips, Sondre Feiring Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ravnsborg, Sivert Malmberg Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rimol, Elias Leonard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rogstad, Martin Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rytter, Milo Emanuel Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røynås, Oskar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røynås, Viktor Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sammut, Johannes Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Småkasin, Birk Sæther Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solheim, Christian Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solheim, Knut Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Spilling, Edward Sebastian Dela Cruz Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stende, Alfred Lund Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Terekhov, Lukas Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorsrud, Åsmund Weum Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tveit, Aiken Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tøien, Kristian Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Utne, Lavrans Dahl Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vartdal, Magnus Lie Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Leopold Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Asmyhr-Øpstad, Ulrik Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bartnes, Hans Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berg, Kristoffer Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berge, Erlend Bråten Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Birkemoe, Ole Melhuus Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Camerer, Oscar Gram Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ege, Emrik Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Frostestad-Stenbrenden, Ulrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Glimme, Anders Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grossmann, Niclas Grundt Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halvorsrud, Emil Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kåsine, Tinus Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Larsen, Erik Finstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Longva, Halvor Johan Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lutnæs, Haakon Dalen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mehl-Bjørkli, Tobias Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Michelet, Paulus Alexander Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moli, Nicolai Havnegjerde Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nikolaisen, Nils Anders Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skaane, Julian Elind Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjærholt, Sigve Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solheim, Erik Mo Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vaa, Kasper Fosse Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk med leiebrikke

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Tallak Bakken Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk med leiebrikke
Navn Bakke, Sander Fystro Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk med leiebrikke
Navn Bieker, Wilhelm Oppen Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk med leiebrikke
Navn Bratberg, Eivind Elboth Klubb Idrettslaget Try Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk med leiebrikke
Navn Breit, Sebastian Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk med leiebrikke
Navn Brækken, Tormod Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk med leiebrikke
Navn Bull, Oskar Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk med leiebrikke
Navn Ertsås, Sverre Reitan Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk med leiebrikke
Navn Figenbaum-Hansen, Henrik Gavoll Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk med leiebrikke
Navn Finnson, Patrik Strømskroken Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk med leiebrikke
Navn Hanevold, Zackary Keith Klubb Idrettslaget Try Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk med leiebrikke
Navn Haug, Tøger Emiil Klubb Moss Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk med leiebrikke
Navn Henne-Madsen, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk med leiebrikke
Navn Høiseth, Arne Jørgen Høidahl Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk med leiebrikke
Navn Jacobsen, Aksel Høyer Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk med leiebrikke
Navn Jørgenrud, Martin Lyngvær Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk med leiebrikke
Navn Nymark-Veum, Edvard Klubb Idrettslaget Try Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk med leiebrikke
Navn Røsland, Fredrik Berger Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk med leiebrikke
Navn Sinding, Edvard Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk med leiebrikke
Navn Vento-Bjørge, Vincent Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk med leiebrikke
Navn Wollik, Kristoffer Ruud Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk med leiebrikke

G 13 år - 3 km klas felles med leiebrikke

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gulseth, Karl Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klas felles med leiebrikke
Navn Hellerud, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klas felles med leiebrikke
Navn Riksfjord, Fredrik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klas felles med leiebrikke
Navn Skar, Martin Aldrin Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klas felles med leiebrikke
Navn Tærud-Halvorsen, Brage Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klas felles med leiebrikke
Navn Utheim, Sigurd Ånestad Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klas felles med leiebrikke

G 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Oskar Gram Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ballangrud, Anders Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Berg-Knutsen, Wilfred Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bjerke, Lars Christian Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Botnen, Kristian Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bratberg, Even Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bringsjord, Martin Slåtsveen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Christoffersen, Axel Lervik Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Clement, Liam Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Dahle, Tord Funderud Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Engebretsen, Jørgen Smedsrud Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Franck-Sætervoll, Olav Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Følling, Jacob Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Garvik, Nicholas von Jakitsch Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gihle, Magnus Syversen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gullberg-Mathisen, Fredrik Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Henning, Håkon Bruksås Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jarning, Ola Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Johannessen, Marius Volldal Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Johannessen, Christian Schei Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Martinsen, Adam Holen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Mathiesen, Mogens Emil Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Mørk, Patrick Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nupen-Breivik, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Omsland, Hauk Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ravnsborg, Peder Malmberg Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ruud-Sollie, Eskil Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Røstum, Jonas Solberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Straith, Fredrik Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Stueflotten, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Svanæs, Vetle Røvik Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Undheim, Georg Granlund Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 14 år - 3 km klas felles med leiebrikke

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarlie, Daniel Dregelid Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km klas felles med leiebrikke
Navn Langmoen, Sondre Juel Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klas felles med leiebrikke
Navn Mathisen, Kasper Kjenner Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klas felles med leiebrikke
Navn Meedom, Henrik Moe Wolf Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klas felles med leiebrikke
Navn Wahed, Yad Shwan Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klas felles med leiebrikke

G 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benserud, Knut Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Berge, Brage Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Brenna, Martin Amlie Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Brækken, Mikkel Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Dalbye, Aksel Andreas Lorang Klubb Moss Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Deely, Aslak Richard Frøyen Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Duvaas, Henrik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Eidissen, Oliver Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Engelvoorn, David Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ennals, Thomas Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Finckenhagen, August Bo Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Fredriksen, Sverre Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gjellestad, Christian Berge Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Grossmann, Magnus Grundt Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Haukvik-Jensen, Jone Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Holmén, Sverre Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kristensen, Sivert Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kristensen, Erling Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kåsine, Halfdan Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lied-Storstenvik, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Majak, Konrad Kornelius Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Munch-Finne, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nybo, Christoffer Krogsgård Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nyborg, Gustav Bakke Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Otterstad, Eskil Agledahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Owe, Theodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rustad, Hans-Kristian Da Silva Klubb Fjelltun IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rygh, Karl Oraug Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rytter, Rafi Leonel Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sammut, Benjamin Olav Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sammut, Samuel Paul Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sandven, Markus Husby Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Scheie, Harald Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Solberg-Watle, Erik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Steinsvik, Jacob Clausen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Stoknes, Jacob Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Storrø, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Stray, Casper Borge Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sweetman, Oliver Alexander Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Søreide, Jakob Andreas Sulheim Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Tronsmo-Oraug, Aleksander Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Vislie, Ole Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Øksnes, Erik Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 15 år - 5 km klas felles med leiebrikke

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntzen, Sverre Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klas felles med leiebrikke
Navn Brendengen, Martin Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klas felles med leiebrikke
Navn Haug, Lars Hermund Klubb Moss Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klas felles med leiebrikke
Navn Keilman, Jesper Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klas felles med leiebrikke
Navn Ljønes, Kristoffer Vilberg Klubb Gjerdrum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klas felles med leiebrikke
Navn Troye, Herman Eide Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klas felles med leiebrikke

G 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Andersen, Sondre Oldervik Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bjørnbakken, Magnus Lia Klubb Oppstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Blackburne, Christopher Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Brendengen, Martin Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bruland, August Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Elle-Dietrichson, Tobias Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Eriksen, Morten Weber Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Foros, Henrik Mikkelsen Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gjethammer, Oliver Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Granås, Jesper Sande Klubb Hakadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Grønvold, Sigurd Storvik Klubb Hakadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hagbø, Håkon Tornås Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hagen, Ulrik Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Halvorsrud, Simen Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hansen, Mattis Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hansen, Edvin Sortvik Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hermansen, Christoffer Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Holmen, Emrik Heesch Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hvale, Albert Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Høyerholt, Baste Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ihler, Håvard Torsgard Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Johansen, Bjørnar Øhrn Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jøsendal, Eik Viljar Nertun Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Klouman, Peder Christian Gerhard Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kofoed-Steen, Albert Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kreken, Haakon Grunt Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Köhler-Olsen, Kilian Syver Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ljåstad, Andreas Klubb Hakadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Moe, Noah Nicolai Hartz Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Moen, Mads Nævdal Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Myran, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Møller, Axel Wold Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Mølmen-Nertun, Wilmer Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nordklev, Elias Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nupen-Breivik, Peder Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Olsen, Oliver Dahl Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Orholm-Lønseth, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rogne, Sebastian Leksund Klubb Åsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rogne, Alexander Leksund Klubb Åsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Røsåsen, Nikolai Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sagatun-Langleite, Mikal Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sanderud, Alfred Holtan Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sandøy, Nicolay Herlofson Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Støre, Lars Teigland Klubb Jutul IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sundnes, Birk Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Svanæs, Haakon Røvik Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Tenold, Emil Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Tjelle, Martin Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Torkildsen-Husvik, Sander Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Troye, Herman Eide Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Tømte, Tobias Klubb Hakadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ulsaker, Sondre Malecki Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ursin, Nils Erlend Soldal Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Wangensteen, Boye Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Wøllo, Magnus Klubb Gjerdrum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Øiseth, Cody Nikolai Casey Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Øwre-Johnsen, Tobias Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 16 år - 5 km klas felles med leiebrikke

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johnsen, Henrik Vea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klas felles med leiebrikke
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klas felles med leiebrikke

G 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Boge, Noah Rønningen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Drønnesund, Oliver Redigh Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Dyrberg, Niklas Gundhus Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ekern, Kristian Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ellingsdalen, Mathias Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Falkenberg-Jensen, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Finstad, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Fischer, Ola Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Greni, Sander Botness Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gullberg-Mathisen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gundersen, Kristoffer Hofseth Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Haug, Ludvik Kjos Klubb Dikemark IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hauger, Mathias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Haustreis, Magnus Christian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Holtet, Martin Klubb Granli IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hørgård, Aleksander Klubb IL Jardar Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jensen, William Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jevne, Kasper Høylo Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Klungland, Sverre Amundsen Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lund, Ola Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Mølmen-Nertun, Caspar Klubb Dikemark IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nakling, Mathias Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Røang, William Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sand, Simen Svehaug Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sandemose, Even Aunbu Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skjærholt, Sverre Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Smith, Ethan Beaumont Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Stangvik, Sigmund Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Stickler, Frederik Redigh Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Svindseth, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Thorseng, Even Nygård Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Tornes, Kasper Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Torp, Jonas Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Toussaint, Victor Åsrud Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Tveit, Haakon Robert Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ustad, Edvard Martinius Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Vangstein, Victor Aamot Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Venbakken, Thomas Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Wille, Herman Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Wisth, Petter Elias Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Woll, Kristoffer Hoslemo Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Østensen, Torstein Sirisønn Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Årdal, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Petter Gaarder Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bakken, Jacob Olav Kjær Klubb Idrettslaget Try Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bartnes, Lars Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Braaten, Aksel James Klubb Idrettslaget Try Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bukholm, Henrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ege, Wilmer Alexander Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Figenbaum-Hansen, Johannes Gavoll Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flæsen, Haakon Langemyhr Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Foss, Edvard Ovesen Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gharib-Alhaug, Philip Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Graff, Sondre Svanevik Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Green, Bjørn Ingemar Lund Klubb Idrettslaget Try Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grøneng, Olav Aas Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Henne-Madsen, Edvard Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Henne-Madsen, William Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lund, Marius Norman Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordklev, Jakob Klubb Idrettslaget Try Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rognes, Filip Henriksen Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sammut, David Andreas Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sinding, Nicolai Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Søreide, Filip Johannes Sulheim Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tellefsen, Jakob Seim Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tiltnes, Victor Ulrichsen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vasvåg-Snellingen, Birk Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wallberg, Knut Lars Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wangestad, Jens Thorsager Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnæs, Isabelle Christina Tyse Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aukland, Ella Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Austgulen, Matilda Chammas Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Breit, Hedda Emilie Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bøch, Hedvig Østmo Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dahll, Helene Enderlé Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksen, Anna Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Følling, Linnea Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Glimme, Ingrid Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gran-Nilsen, Frida Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Iversen, Selma Sand Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannessen, Martine Volldal Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kamvissis, Julie Njøten Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kongerud, Emily Aarnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Laizet, Alexandra Paus Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Larsen, Astrid Finstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pederstad, Sofie Sætre Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Severinsen, Alma Kristine Bondal Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sinding, Celin Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stensby, Amanda Bjorbæk Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stensby, Victoria Bjorbæk Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørfonden, Maria Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Taule, Hedda Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Toftdahl, Nora Slapgård Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tranby-Arnesen, Josefine Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Emily Køster Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bomann-Larsen, Caroline Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Botnen, Ingrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brendengen, Ane Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engebretsen, Josefine Smedsrud Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flæsen, Ida Langemyhr Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Frøyshov, Hannah Siljeholm Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grønvoll, Sofie Åsberg Klubb Årvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hjelmstad, Marie Klubb Idrettslaget Try Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jacobsen, Marlene Richter Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jarning, Erle Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jonhaugen, Martine Hellem Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ornum, Else Lilly Swensson Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Søreide, Hanna Louise Sulheim Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tellevik, Annie Sofie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Troye, Hedda Josephine Eide Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vislie, Anna Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk med leiebrikke

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baardsgaard, Martine Jervell Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk med leiebrikke
Navn Fanebust, Sigrid Ulvin Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk med leiebrikke
Navn Gjethammer, Nora Klubb Idrettslaget Try Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk med leiebrikke
Navn Granum, Emma Hansen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk med leiebrikke
Navn Heyerdahl, Hedvig Martine Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk med leiebrikke
Navn Kolderup, Julie Puntervold Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk med leiebrikke
Navn Kristiansen, Helena Amélie Trentanove Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk med leiebrikke
Navn Langmoen, Aurora Juel Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk med leiebrikke
Navn Nedrevåg, Margrethe Winsnes Klubb Idrettslaget Try Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk med leiebrikke
Navn Norderud, Tilde Larsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk med leiebrikke
Navn Rasmussen, Selma Huun Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk med leiebrikke
Navn Storvik, Sofie Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk med leiebrikke
Navn Thaulow-Huun, Luna Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk med leiebrikke
Navn Troye, Hedda Josephine Eide Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk med leiebrikke
Navn Undheim, Agnes Granlund Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk med leiebrikke
Navn Undheim, Oda Fenne Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk med leiebrikke
Navn Zachariassen, Dagny Risa Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk med leiebrikke

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjelland, Celine Marie Nedberg Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjonviken, Alma Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brende, Live Lund Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brenna, Celine Amlie Klubb Idrettslaget Try Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eliassen, Erika Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjellestad, Ida Berge Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halvorsen, Emmy Katrine Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holberg, Anneken Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Ane Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Koller-Sato, Ingrid Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Martinsen, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melhus, Erle Solbjørg Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Opseth, Liv Bryhni Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Paulsen, Live Hermstad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ruud, Selma Bjerck Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rygh, Mari Oraug Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skarbøvik, Lisa Oline Borchgrevink Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solheim, Elisabeth Mo Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sommerstad, Tilla Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stray, Julie Borge Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stræth, Sofie Tunheim Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundin, Eline Timm Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundin, Johanna Kjelby Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sweetman, Ingrid Louise Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ursin, Anny Christiane Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Watle, Hermine Margrete Viksmoen Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øwre-Johnsen, Vilde Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk med leiebrikke

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sigrid Oldervik Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk med leiebrikke
Navn Austgulen, Marikken Chammas Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk med leiebrikke
Navn Ertresvåg, Alva Witnes Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk med leiebrikke
Navn Ertsås, Marit Reitan Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk med leiebrikke
Navn Færevaag, Hedda Kollen Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk med leiebrikke
Navn Haug-Hustad, Henriette Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk med leiebrikke
Navn Holmen, Eira Heesch Klubb Idrettslaget Try Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk med leiebrikke
Navn Hvamstad, Ingrid Eikenes Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk med leiebrikke
Navn Høy, Margrethe Gillesen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk med leiebrikke
Navn Kirkerud, Sina Myhrvold Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk med leiebrikke
Navn Kjøsen, Vårin Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk med leiebrikke
Navn Lehovd, Ingrid Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk med leiebrikke
Navn Lorentzen, Julie Lehne Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk med leiebrikke
Navn Ohrvik, Ulrikke Surnflødt Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk med leiebrikke
Navn Rygh, Karoline Marie Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk med leiebrikke
Navn Schöldström-Fiala, Mathilde Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk med leiebrikke
Navn Teigen, Jennie Herstad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk med leiebrikke
Navn Thagaard, Selma Sem Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk med leiebrikke
Navn Westgaard, Iben Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk med leiebrikke

J 13 år - 3 km klas felles med leiebrikke

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baardsgaard, Amalie Jervell Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klas felles med leiebrikke
Navn Brendengen, Eirill Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klas felles med leiebrikke
Navn Bøhmer, Kristin Marie Kolle Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klas felles med leiebrikke
Navn Ellingsen, Ingrid Louise Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klas felles med leiebrikke
Navn Erichsen, Mathilde Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klas felles med leiebrikke
Navn Graff, Ada Svanevik Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klas felles med leiebrikke
Navn Heiberg, Celine Smith Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klas felles med leiebrikke
Navn Heyerdahl, Anna Charlotte Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klas felles med leiebrikke
Navn Hox-Meedom, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klas felles med leiebrikke
Navn Iversen, Sofie Sand Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klas felles med leiebrikke
Navn Leite, Filippa Storebø Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klas felles med leiebrikke
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klas felles med leiebrikke

J 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aardal, Ingrid Alma Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Aas, Sara Kielland Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Aas, Ulrikke Bjerkvold Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Almås, Ingrid Sofie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Alvær, Ada Benestad Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bakkehøi, Ingrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Balmforth, Live Kristine Onsrud Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bomann-Larsen, Linnéa Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Braaten, Johanne Løken Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Brendengen, Eirill Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bye, Cornelia Helene Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bøch, Ada Østmo Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Dybwad, Maja Larsen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ellingvåg, Hanna Kampen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Esmann, Jorid Dale Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gilje, Helle Eriksen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Giving, Tirill Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Granum, Mathea Hansen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Heiberg, Celine Smith Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jensen, Ebba Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jonhaugen, Selma Hellem Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Koren, Ingeborg Rekkertbø Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Molland-Gisvold, Ingeborg Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Måseide, Helena Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nordbø, Amalie Lilleheim Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Omsland, Synve Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sejersted, Astrid Björk Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skinnes, Vienna Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Stavnum, Martine Elise Hansen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Storm, Sara Tjønnås Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sunde-Rønningen, Cornelia Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Thorseth, Lotte Marie Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Wallberg, Sine Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ødegaard, Victoria Bjerketveit Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Østensen, Sigrid Siridatter Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 14 år - 3 km klas felles med leiebrikke

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntzen, Emma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klas felles med leiebrikke
Navn Brodin, Nora Falck Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klas felles med leiebrikke
Navn Falch-Koslung, Una Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klas felles med leiebrikke
Navn Thorsrud, Frøya Weum Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klas felles med leiebrikke

J 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Nicoline Louise Sørensen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Alvenes, Tora Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Andreassen, Maia Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Arntzen, Emma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Berg-Knutsen, Linde Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Birkemoe, Inger Melhuus Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Boisen, Serine Lilleseth Klubb Oppstad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bonnevie, Hedda Haug Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Claudi, Clara Skatvedt Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Eliassen, Fride Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Fiskå, Signe Kismul Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Flo, Josefina Gustumhaugen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gjermshus, Helene Czimbalmos Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Halvorsen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Halvorsen, Astrid Egge Klubb Idrettslaget Try Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hardeng, Audhild Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Meldalen, Ida Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Mo, Andrea Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Moen, Mille Ruud Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nikolaisen, Ylva Smidt Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nordklev, Oda Klubb Idrettslaget Try Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Silgjerd, Lilly Kvikne Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sjaastad, Helene Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skjærholt, Solveig Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Solheim, Ingrid Sanne Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Storhaug-Blom, Lisa Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sundby-Bredesen, Mia Klubb Oppstad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sundnes, Ane Risstad Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Syrrist, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Tollefsen, Emilie Grahl-Madsen Klubb Idrettslaget Try Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alsgaard, Maria Schei Klubb Åsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Aukland, Anna Klubb Oseberg Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bartnes, Nora Catharina Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bekkedal, Elle Klubb Hakadal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bertnes, Henrikke Oline Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Borander, Marlin Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Dankworth, Sienna Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Eriksen, Ada Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Franck-Sætervoll, Leah Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Giving, Martine Klubb Idrettslaget Try Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gjerde, Josefine Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gjone, Hanna Paalerud Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Haugen, Silje Hagelsteen Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Himle-Hopland, Ingrid Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hodt-Billington, Mai Louise Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jebsen, Ingrid Merete Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jensen, Frida Jakobsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jernberg, Tuva Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Johansen, Signe Øhrn Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Julsrud, Anna Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Knoblauch, Emelin Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Koren, Mathilde Rekkertbø Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lofterød, Eline Torp Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lorentzen, Ada Hagli Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Mccarthy, Hannah Katharina Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Olden, Mathilde Fagervoll Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Posaasen, Pernille Dønnum Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Raabe-Ødegaard, Lisa Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Reikvam, Helle Marie Moen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Reusch, Astrid Marianne Jøranlid Klubb Idrettslaget Try Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ruud-Hansen, Erika Marie Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Scheele, Helene Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Schomacker, Ella Mathea Bogerud Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sivertsen, Andrine Låge Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skjellestad, Anja Møgedal Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skjerve-Hansen, Idun Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Solli, Mina Daasvand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Steensen, Linea Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Tøien, Ingrid Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Udnæseth, Mathea Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Welle, Sofie Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Willoch, Agathe Dorthea Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Allum, Solveig Michaelsen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Borge, Julie Klubb Granli IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Brakestad, Lotte Kruge Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Christensen, Mie Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Dolven, Marte Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Eide, Julia Stusvik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Eide, Rebecca Stusvik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gihle, Synne Syversen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Grindstad, Lilly Præsttun Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hagen, Mali Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kvamme, Helena Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lillebekk, Dorthe Klubb Magnor UL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Mikkonen, Ida Karoline Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Pedersen, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rystad, Ingeborg Marvik Dahl Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sjaaeng, June Isell Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skogedal, Selma Aure Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ursin, Erle Henriette Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Veiseth, Iselin Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ørbeck-Nilssen, Thelma Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnæs, Filippa Cecilie Tyse Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Alvheim, Mari Solstad Klubb Idrettslaget Try Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andreassen, Ella Aas Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berg, Nora Klubb Idrettslaget Try Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brudvik, Julie Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Elde, Sunniva Realfsen Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engelvoorn, Penny Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksen, Anna Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Furuholt, Ingrid Nordby Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gundersen, Frida Thoner Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hassing, Henny Pauline Pladsen Klubb Idrettslaget Try Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heiberg, Ingrid Marthea Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hjelmstad, Ane Klubb Idrettslaget Try Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Iversen, Selma Sand Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kongerud, Emily Aarnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lorentzen, Emilie Lehne Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nedrevåg, Anna Winsnes Klubb Idrettslaget Try Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stende, Ella Lund Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stræth, Maja Tunheim Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vento-Bjørge, Elsa Sofia Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wille, Sofie Jaersen Klubb Idrettslaget Try Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wollik, Camilla Ruud Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles

K 18 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles

M 17 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Falch-Koslung, Brage Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
nif-epi04, 04
Foto: Heiko Junge / NTB