Hopp til innhold

Kollmila 2023

Kollmila går fra Hemingseter til Holmenkollen med fokus på fart og nedoverkjøringer. Kollmila er fart, Kollmila er spenning og Kollmila er puljestart. Koll ski ønsker velkommen til fartsfest!

  • Når: 28.02.2023
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Hemingseter - Holmenkollen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.02.2023
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.02.2023 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2023 Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2023 Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2023 Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2023 Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2023 Klasse G 15 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2023 Klasse G 16 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2023 Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2023 Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2023 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2023 Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2023 Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2023 Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2023 Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2023 Klasse J 15 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2023 Klasse J 16 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2023 Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2023 Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2023 Klasse UH Kvinner Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2023 Klasse UH menn Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Herman Aas Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Bruksås, William Rømuld Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Havnen, Per Stephen Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Heggeland-Sundby, Markus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Hellerud, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Nicolaysen, Eirik Davik Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Nupen-Breivik, Jon Christian Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Ruud-Sollie, Sigve Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Samuelsen, Haakon Schwartz Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Storrø, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Taugbøl-Hansen, Oskar Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Vårvik, Maximilian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri felles

G 11 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Carl Henrik Sørensen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Aasebø, Lavrans Bakken Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Alm-edvardsen, Sindre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Andersen, Jeppe Gustav Oklum Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bachke, Fredrik Klubb Idrettslaget Try Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Braaten, Christian Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bruusgaard, Magnus Emil Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Clement, Lucas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ellingsen, Johan Christian Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Falch-Hennum, Syver Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hassing, Haakon August Pladsen Klubb Idrettslaget Try Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hasven, Oskar Martin Klubb Idrettslaget Try Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Henaug-Hansen, Alfred Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hetle, Oliver Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hetle, Sander Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Husebø, Anton Emil Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lexerød, Max Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lexerød, Felix Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ludvigsen, Ludvig Balchen Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lundh-Gazzotti, Marcel Serge Karl Klubb Idrettslaget Try Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Martinsen, Magnus Lohre Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Norum, Aksel Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Phillips, Sondre Feiring Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ringsby, Martinus Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rytter, Milo Emanuel Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Spilling, Edward Sebastian Dela Cruz Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Terekhov, Lukas Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Tveit, Aiken Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ugland, Magnus Ernst Rustad Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Vartdal, Magnus Lie Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Walther-jensen, Theodor Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri felles

G 12 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Tallak Bakken Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bakke, Sander Fystro Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Berg, Kristoffer Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bull, Oskar Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ege, Emrik Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Glimme, Anders Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kjølner, Caspian Daniel Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Larsen, Erik Finstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Longva, Halvor Johan Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Lutnæs, Haakon Dalen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Michelet, Paulus Alexander Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Tronsmo-Oraug, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri felles

G 13 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg-Knutsen, Wilfred Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Christoffersen, Axel Lervik Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Clement, Liam Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Gulseth, Karl Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Hellerud, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Johannessen, Marius Volldal Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Martinsen, Adam Holen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Nupen-Breivik, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Omsland, Hauk Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Riksfjord, Fredrik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Ruud-Sollie, Eskil Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Røstum, Jonas Solberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Schaanning, Alfred Haga Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Skar, Martin Aldrin Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles

G 14 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bachke, Ole Alexander Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Duvaas, Henrik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Eidissen, Oliver Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Engelvoorn, David Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Engløk-Lind, Vetle Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Finckenhagen, August Bo Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Gjellestad, Christian Berge Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Majak, Konrad Kornelius Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Owe, Theodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Rytter, Rafi Leonel Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Scheie, Harald Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Storrø, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Stray, Casper Borge Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Sweetman, Oliver Alexander Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Søreide, Jakob Andreas Sulheim Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Tronsmo-Oraug, Aleksander Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles

G 15 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sondre Oldervik Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Brendengen, Martin Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Bruland, August Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Høyerholt, Baste Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Nordklev, Elias Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Troye, Herman Eide Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 4 km fri felles

G 16 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Sandemose, Even Aunbu Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Sandemose, Even Aunbu Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Smith, Ethan Beaumont Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 4 km fri felles

G 8 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidslott, Matteo Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Mathisen, Sebastian Fjeld Klubb Koll, IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Ringsby, Jon Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Tveit, Ari Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Valmot, Ole Owren Klubb Koll, IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri felles

G 9 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Axelsen, Jørgen Ivarson Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Ballot, Pål Haande Klubb Idrettslaget Try Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Bukholm, Henrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Ege, Wilmer Alexander Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Fossum-Hellstrøm, Alve Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Franklin, Nikolai Saunes Klubb Idrettslaget Try Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Gjernes, Ola Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Kaltenborn, Theodor With Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Lutnæs, Eirik Dalen Klubb Vestre Akers SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Mckenna, Johan Sebastian Kristiansen Klubb Idrettslaget Try Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Michelet, Herman Nicolai Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Mork, Trym Eikeland Klubb Idrettslaget Try Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Nordklev, Jakob Klubb Idrettslaget Try Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Samuelsen, Sigurd Schwartz Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Skjellerudsveen, Edvald Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Sverdrup, Livius Jarland Klubb Idrettslaget Try Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Søreide, Filip Johannes Sulheim Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Ugland, Håkon Waldemar Rustad Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri felles

J 10 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austgulen, Matilda Chammas Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Dahll, Helene Enderlé Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Følling, Linnea Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Glimme, Ingrid Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Henriksen, Eva Ly Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Ihlen-Ruud, Sarah Klubb Idrettslaget Try Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Johannessen, Martine Volldal Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Laizet, Alexandra Paus Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Larsen, Astrid Finstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Severinsen, Alma Kristine Bondal Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Toftdahl, Nora Slapgård Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri felles

J 11 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aardal, Ellinor Andrea Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Botnen, Ingrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Brendengen, Ane Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Frøyshov, Hannah Siljeholm Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Granum, Emma Hansen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hjelmstad, Marie Klubb Idrettslaget Try Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Jonhaugen, Martine Hellem Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ornum, Else Lilly Swensson Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rasmussen, Selma Huun Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sandvik, Sofie Nerigård Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Storvik, Sofie Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Søreide, Hanna Louise Sulheim Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri felles

J 12 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Emma Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Aasebø, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Andersen, Sigrid Oldervik Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Austgulen, Marikken Chammas Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Brende, Live Lund Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Færevaag, Hedda Kollen Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Gjellestad, Ida Berge Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ruud, Selma Bjerck Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Stray, Julie Borge Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sweetman, Ingrid Louise Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Watle, Hermine Margrete Viksmoen Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri felles

J 13 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aardal, Ingrid Alma Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Aas, Sara Kielland Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Andersen, Lotte Sofie Oklum Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Brendengen, Eirill Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Bye, Cornelia Helene Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Ellingsen, Ingrid Louise Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Esmann, Jorid Dale Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Giving, Tirill Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Granum, Mathea Hansen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Heiberg, Celine Smith Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Ihlen-Ruud, Anniken Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Jonhaugen, Selma Hellem Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Nordbø, Amalie Lilleheim Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Omsland, Synve Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Sejersted, Astrid Björk Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Sunde-Rønningen, Cornelia Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles

J 14 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Nicoline Louise Sørensen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Arntzen, Emma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Berg-Knutsen, Linde Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Bonnevie, Hedda Haug Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Meldalen, Ida Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Mo, Andrea Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Nordklev, Oda Klubb Idrettslaget Try Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Storvik, Emilie Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Syrrist, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Tollefsen, Emilie Grahl-Madsen Klubb Idrettslaget Try Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles

J 15 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs-Larsen, Eva Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Giving, Martine Klubb Idrettslaget Try Klasse J 15 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Ruud-Hansen, Erika Marie Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Skjerve-Hansen, Idun Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 4 km fri felles

J 16 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Henaug-Hansen, Anna Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 4 km fri felles

J 8 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austgulen, Hermine Chammas Klubb Heming, IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri felles

J 9 år - 2 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Ella Aas Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Axelsen, Maria Ivarson Klubb Koll, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Brørs-larsen, Mia Sophie Klubb Koll, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Engelvoorn, Penny Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Hassing, Henny Pauline Pladsen Klubb Idrettslaget Try Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Hasven, Mathilde Sofia Klubb Idrettslaget Try Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Hjelmstad, Ane Klubb Idrettslaget Try Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Valmot, Marie Owren Klubb Koll, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri felles
Navn Wille, Sofie Jaersen Klubb Idrettslaget Try Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri felles

UH Kvinner - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidslott, Marikken Klubb Lyn Ski Klasse UH Kvinner Øvelse 4 km fri felles
NIF-EPI02, 02
Foto: Heiko Junge / NTB