Hopp til innhold

KM Sprintstafett Moelven IL Ski

Moelven IL Skigruppa ønsker velkommen til KM-sprintstafett i fristil fra Sjusjøen Langrennsarena lørdag 14. januar 2023 med første start kl.11.00. Klubbvis påmelding via Min Idrett med påmeldingsfrist torsdag 12. januar kl. 23.59. Trekning av startlister skjer fredag 13/1 og vil bli lagt ut på Moelvens hjemmesider og på EQ-timing. Startnummer og evt. leiebrikker hentes lagvis på rennkontoret i plasthall på arena. Åpner kl. 09.00. Parkering ved Sjusjøen Caravanplass. Parkeringsavgift kr. 70.- Kun til Vipps-kode 13104 Moelven IL Ski

  • Når: 14.01.2023
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Sjusjøen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.01.2023

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.01.2023 Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2023 Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2023 Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2023 Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2023 Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2023 Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2023 Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2023 Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 340
Start 14.01.2023 Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2023 Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 340
Start 14.01.2023 Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Gutter 11-12 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid, Erling Wetterhall Klubb Hamar Skiklubb Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Andersen, Ingeborg Simensen Klubb MjøsSki Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Antonsen, Isak Klubb MjøsSki Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjerke, Jakob Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Boisen, William Lilleseth Klubb Fjelltun IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eggen, Oscar Mercer Klubb Moelven IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fosserud, Trym Eriksen Klubb Vang Skiløperforening Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Grønkilen, Thea Madelen Klubb Strandbygda IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Halvorsrud, Emil Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holmen-Storslett, Nils Klubb Hamar Skiklubb Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Huuse-Røneid, Sondre Klubb Hamar Skiklubb Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jerud, Emil Bertheussen Klubb Vaaler IF Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jevanord, Haakon Aksel Klubb Hamar Skiklubb Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jordheim, Eskil Malmo Klubb Ottestad IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Karlsen, Didrik Andersen Klubb Strandbygda IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Laforce, Vetle Bror Klubb Hamar Skiklubb Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Luseter-Fleischer, Emil Klubb Strandbygda IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Norderhaug, Trym Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Olsen, Axel Bekk Klubb Vang Skiløperforening Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Pedersen, Ola Sigvart Kirkelund Klubb Vaaler IF Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rexhepi, Leon Klubb Hamar Skiklubb Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Røe, Håkon Klubb Vang Skiløperforening Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Schjetne, Heine Klubb Moelven IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sinnes, Oliver Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sund, Sander Øverby Klubb Strandbygda IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tistel, Sverre Sandberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tollersrud, Ludvig Klubb Vang Skiløperforening Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tollersrud, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Urset, Kristian Klubb Vang Skiløperforening Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Walberg-Olstad, August Christian Hillestad Klubb Hamar Skiklubb Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri

Gutter 13-14 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Karsten Håkonssøn Klubb Fjelltun IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Alhaug, Ask Klubb Hamar Skiklubb Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bergaust, Birk Klubb MjøsSki Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bolstad, Pål Klubb MjøsSki Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Buer, Jørgen Bolstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dåsnes, Sivert Klubb Vang Skiløperforening Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Engebakken, Mikkel Klubb Vang Skiløperforening Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gjelten, Halvor Klubb Hamar Skiklubb Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Glomseth, Jarle Weium Klubb Vang Skiløperforening Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haave, Tiril Østby Klubb MjøsSki Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Halden, Eirik Laforce Klubb Hamar Skiklubb Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holum-Jakobsen, Linus Klubb Moelven IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ingvoldstad, Erik Klubb Vang Skiløperforening Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Johansen, Sverre Groven Klubb Hernes IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jørstad, Erik Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kjærnes, Vemund Klubb Hamar Skiklubb Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kjæstad, Alfred Nysted Klubb Hernes IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mengshoel, Eljar Wessel Klubb Moelven IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mykleset, Niklas Klubb Vang Skiløperforening Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Norderhaug, Emil Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Opsahl, Mikkel Skau Klubb Hamar Skiklubb Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Raknerud, Lars Holten Klubb Hamar Skiklubb Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rustad, Hans-Kristian Da Silva Klubb Fjelltun IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sanderlien, Sara Klubb Strandbygda IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Schjetne, Tinius Klubb Moelven IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sigstad, Ole Klubb Hernes IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Storsveen, Jakob Berget Klubb Hernes IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sætre, Ferdinand Lilleaas Klubb Strandbygda IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri

Gutter 15-16 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Kristian Håkonssønn Klubb Fjelltun IL Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Antonsen, Simen Klubb MjøsSki Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjørnbakken, Magnus Lia Klubb Oppstad IL Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bogsti, Erling Klubb Moelven IL Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brynjulvsrud, Erik Sundby Klubb Oppstad IL Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Halvorsrud, Simen Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holum-Jakobsen, Oliver Klubb Moelven IL Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Hamar Skiklubb Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Klingen, Emil Stabekk Klubb Strandbygda IL Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mengshoel, Arnt Wessel Klubb Moelven IL Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stramrud, Erik Klubb Moelven IL Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Utseth-Hauge, Sigurd Klubb MjøsSki Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri

Jenter 11-12 år - Sprint stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barli, Oda Solbakken Klubb Moelven IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Bergman, Lisa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Bjørnbakken, Andrea Lia Klubb Oppstad IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Brenna, Agnes Bakkestuen Klubb Vang Skiløperforening Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Busterud-Storvik, Marianne Klubb Vang Skiløperforening Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Finstad, Martine Klubb Strandbygda IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Fjøsne, Anna Klubb Vang Skiløperforening Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Jeistad, Celine Klubb Moelven IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Jensen, Tonelise Asskildt Klubb Moelven IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Johnsen, Tiril Henrikke Klubb Roterud IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Labée-Lund, Linnea Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Libak-Feiring, Elise Klubb Vang Skiløperforening Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Lilleøkseth-Kalbakken, Emilie Klubb Strandbygda IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Lunde, Ingrid Marie Klubb Strandbygda IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Luseter-Fleischer, Amalie Klubb Strandbygda IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Nylund, Matilde Klubb Vang Skiløperforening Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Orderløkken, Linnéa Isabell Klubb Roterud IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Otnes, Martine Klubb Vang Skiløperforening Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Rustad, Emilie Da Silva Klubb Oppstad IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Sandbakken, Oda Klubb Roterud IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Schjerpen, Astrid Håvimb Klubb Moelven IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Skjeset, Julie Gjessing Klubb Vang Skiløperforening Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Solheim, Erle Traaseth Klubb Roterud IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Stenberg, Mari Sørlien Klubb Vang Skiløperforening Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Strand, Ella Klubb Moelven IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Ulven, Mille Klubb Moelven IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett

Jenter 13-14 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Oppstad IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bogsti, Karoline Klubb Moelven IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Boisen, Serine Lilleseth Klubb Oppstad IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gaustad, Hanna Kristine Klubb Oppstad IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holmlund, Sigrid Haave Klubb MjøsSki Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Huuse, Lotta Ihrstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ingvoldstad, Amalie Gunstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jevanord, Ingrid Sofie Klubb Vang Skiløperforening Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jørstad, Nora Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kalbakken, Sanna Lilleøkseth Klubb Strandbygda IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Låte, Astrid Hedvig Viola Klubb Strandbygda IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Robstad, Ea Olava Klubb Moelven IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rotneberg, Helle Nordhagen Klubb Strandbygda IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Samuelsen, Emilie Herberg Klubb Strandbygda IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Saxegaard, Ida Klubb Moelven IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Strand, Alma Klubb Moelven IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sundby-Bredesen, Mia Klubb Oppstad IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Utseth-Hauge, Ane Klubb MjøsSki Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri

Jenter 15-16 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjerke, Kaja Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Borge, Julie Klubb Granli IL Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kvello, Ingunn Klubb Strandbygda IL Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lagmandsveen, Lilli-Kristine Klubb MjøsSki Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Malonæs-Skjæret, Charlotte Klubb Ottestad IL Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Verdenius, Maria Sæther Klubb Tolga IL Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Verdenius, Lisa Sæther Klubb Tolga IL Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Werven, Emilie Starheim Klubb MjøsSki Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wiken, Ella Klubb Vang Skiløperforening Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri

Kvinner junior - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frysjøenden, Victoria Klubb Granli IL Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nilssen, Henriette Klubb Gjelleråsen IF Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rosager, Ingeborg Klubb Granli IL Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri

Menn junior - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fjeld, Eirik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Galgum, Bastian Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haugli, Sverre Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Opsahl, Mathias Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stramrud, Martin Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri

Mix 8-10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvik, Jonathan Rennemo Klubb Strandbygda IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Almlid, Edvard Wetterhall Klubb Hamar Skiklubb Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Almlid, Jakob Wetterhall Klubb Hamar Skiklubb Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Andersen, Åsa Skutbergsveen Klubb MjøsSki Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Antonsen, Peder Klubb MjøsSki Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Barli, Ole Chonnatan Klubb Moelven IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bergman, Ida Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørsland, Mathias Midtsveen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bogsti, Ingvild Karene Klubb Moelven IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bolstad, Aune Klubb MjøsSki Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Buer, Sivert Bolstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dalbu, Christoffer Klubb Hamar Skiklubb Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ellevold, Ingeborg Klubb Oppstad IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Engebakken, Mats Klubb Vang Skiløperforening Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjeldstad, Alexander Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gaustad, Johan Kristian Klubb Oppstad IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjelten, Herman Klubb Hamar Skiklubb Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjermundshaug, Georg Fjellberg Klubb Strandbygda IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjermundshaug, Håkon Fjellberg Klubb Strandbygda IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holmen-Storslett, Pia Klubb Hamar Skiklubb Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holmestad, Ada Vikin Klubb Moelven IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holmestad, Storm Vikin Klubb Moelven IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Huserbråten, Isabell Næss Klubb Vang Skiløperforening Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Huuse-Røneid, Magnus Klubb Hamar Skiklubb Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ingvoldstad, Ole Morten Finborud Klubb Vang Skiløperforening Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jensen, Øyvind Asskildt Klubb Moelven IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jevanord, Karen Marie Klubb Hamar Skiklubb Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Joramo-Forsberg, Kevin Klubb Strandbygda IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjendlie, Mikkel Rustadbakken Klubb Hamar Skiklubb Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjæstad, Asbjørn Nysted Klubb Strandbygda IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klock, Hedda Sterud Klubb Hamar Skiklubb Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvello, Sondre Klubb Strandbygda IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kyllingstad, Cedrik Nygaard Klubb Moelven IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lillemo-Thorud, Eirik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lunde, Ludvig Nicolai Klubb Strandbygda IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mausethagen, Peder Søberg Klubb Hamar Skiklubb Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Melbøe, Altan Storm Klubb Moelven IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mengshoel, Eugen Wessel Klubb Moelven IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Møllerløkken, Aleksander Sjaastad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Møllerløkken, Andrea Sjaastad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Norderhaug, Ylva Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nystuen, Mali Odlo Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olsen, Sebastian Klubb Strandbygda IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Raknerud, Torstein Holten Klubb Hamar Skiklubb Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reisvaag, Lerke Kvasnes Klubb Moelven IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Schjerpen, Johannes Håvimb Klubb Moelven IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sinnes, Sondre Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skaaren-Fystro, Theo Lee Klubb Moelven IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjellestad, Mikkel Thørud Klubb Moelven IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjeset, Håkon Gjessing Klubb Vang Skiløperforening Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stenberg, Esther Sørlien Klubb Vang Skiløperforening Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Storlien, Mina Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundby-Bredesen, Markus Klubb Oppstad IL Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tistel, Syver Sandberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tollersrud, Signe Klubb Vang Skiløperforening Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Urset, Karen Klubb Vang Skiløperforening Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vognild, Emelie Høva Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wingdahl, Hedvig Heggeland Klubb Hamar Skiklubb Klasse Mix 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
NIF-EPI02, 02
Foto: Heiko Junge / NTB