Hopp til innhold

SSF KM Friteknikk Førde IL/ Gaular IL

Påmelding til SSF KM Friteknikk fredag 27. januar 2023.

  • Når: 27.01.2023
  • Oppstart: 18:30
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 25.01.2023

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.01.2023 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2023 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2023 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2023 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2023 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2023 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2023 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2023 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2023 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 27.01.2023 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2023 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2023 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2023 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2023 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2023 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2023 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 27.01.2023 Klasse Kvinner Veteran Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 27.01.2023 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2023 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2023 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2023 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2023 Klasse Menn Veteran Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgund, Ari Petrus Prøven Klubb Eid IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eikenes, Sverre Stadheim Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Henden-Pedersen, Nikolai Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Korsøen, Jørgen Daling Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nøstdal, Lavrans Bjelland Klubb Eid IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sande-Karlsen, Matias Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skilbrei, Storm Klubb Gaular IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sunde, Elias Karlsen Klubb Gaular IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Degnepoll, August Furnes Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gillestad, Edvart Sagmo Klubb Gaular IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nes Hjelle, Severin Klubb Eid IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rørvik, Nikolai Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøteide, Gaute Tonheim Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kusslid, Adam Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Meland, Peder Tafjord Klubb Eid IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pile, Trym Hovden Klubb Eid IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandal, Jørgen Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skilbrei, Sjur Klubb Gaular IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Even Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjerland, Anders Brennset Klubb Sogndal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Husa, David Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tomasgard, Sivert Klubb Eid IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tufte, Eskil Klubb Sogndal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, David Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kusslid, Lars Ove Klubb Sogndal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mundal, Vebjørn Orheim Klubb Sogndal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helle, Steffen Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørset-Hirth, Tuva Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Husa, Ada Kristine Amsrud Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kyrvestad, Margrethe Klubb Vik IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugsbø, Ella Ryste Klubb Gaular IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kusslid, Ann Kristin Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Ingrid Klubb Sogndal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stedje, Marte Fauske Klubb Sogndal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rørvik, Amanda Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Degnepoll, Aurora Furnes Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundekvam, Rebekka Otternes Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Supphellen, Ida Susanne Klubb Sogndal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Vanessa Lorentzen Klubb Sogndal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgund, Ada Johanne Klubb Eid IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sølvberg, Jenny Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Mundal, Sigrid Orheim Klubb Sogndal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sønnesyn, Oda Klubb IL Bjørn - Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sønnesyn, Gard Klubb IL Bjørn - Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helle, Stian Vårdal Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Horstad, Håvard Aarseth Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espe, Martin Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Granheim, André Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Husa, Elias Amsrud Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Litsheim, Erik Alnes Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sandal, Mathias Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tefre, Thomas Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Teigen, Lars Klubb Sogndal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugsbø, André Klubb Gaular IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kusslid, Jon Inge Klubb Sogndal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Nistad, Ivar Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri

Menn Veteran - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegrenes, Ola Klubb Førde IL Klasse Menn Veteran Øvelse 10 km fri
NIF-EPI02, 02
Foto: Heiko Junge / NTB