Hopp til innhold

SSF Cup Hodlekverennet

Sogndal IL inviterer til SSF Cup Hodlekverennet, klassisk, søndag 15. januar kl 12:00.

  • Når: 15.01.2023
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Sogndal skisenter - Hodlekve
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.01.2023

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.01.2023 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2023 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2023 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2023 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2023 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2023 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2023 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2023 Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2023 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 15.01.2023 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 15.01.2023 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2023 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2023 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2023 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2023 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2023 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2023 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2023 Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2023 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2023 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2023 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2023 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2023 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2023 Klasse K veteran Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 15.01.2023 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170
Start 15.01.2023 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2023 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2023 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2023 Klasse M veteran Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 15.01.2023 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugsbø, Tarjei Ryste Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristiansen, Ola Klubb Sogndal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lægreid, Heine Nes Klubb Sogndal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stedje, Fredrik Fauske Klubb Sogndal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tufte, Olve Klubb Sogndal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgund, Ari Petrus Prøven Klubb Eid IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunde-Ness, Henrik Klubb Sogndal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunde-Ness, Tobias Klubb Sogndal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nøstdal, Lavrans Bjelland Klubb Eid IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Riiser, Gunnar Klubb Sogndal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalbu, Eirik Klubb Sogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Almås, Trym Blom Klubb Sogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Degnepoll, August Furnes Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Djupvik, Markus Sægrov Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gunvordal, Ole Håkon Klubb Sogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Molland, Jøran Lien Klubb Sogndal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nes Hjelle, Severin Klubb Eid IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kusslid, Adam Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Meland, Peder Tafjord Klubb Eid IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Optun, Oskar Landøy Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pile, Trym Hovden Klubb Eid IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerland, Anders Brennset Klubb Sogndal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Husa, David Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tomasgard, Sivert Klubb Eid IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tufte, Eskil Klubb Sogndal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, David Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kusslid, Lars Ove Klubb Sogndal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mundal, Vebjørn Orheim Klubb Sogndal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helle, Steffen Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hjelle, Mats Dahlgren Klubb Eid IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Høyvik, Sivert Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk

G 7 år og yngre - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Mathias Lorentzen Klubb Sogndal IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Molland, Even Lien Klubb Sogndal IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Vårin Blom Klubb Sogndal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brenne, Ragne Klubb Sogndal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eikevik, Marie Klubb Sogndal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nes, Sigrid Valeberg Klubb Eid IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tjøstolvsen, Maja Elisabeth Stavø Klubb Sogndal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tomasgard, Jenny Klubb Eid IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Husa, Ada Kristine Amsrud Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isabel Klubb Sogndal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugsbø, Ella Ryste Klubb Gaular IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kusslid, Ann Kristin Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Tindra Evelina Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjelmhaug, Guro Bjelde Klubb Sogndal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Ingrid Klubb Sogndal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stedje, Marte Fauske Klubb Sogndal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rørvik, Amanda Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Degnepoll, Aurora Furnes Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lundekvam, Rebekka Otternes Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Supphellen, Ida Susanne Klubb Sogndal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 7 år og yngre - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenne, Synne Klubb Sogndal IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Lægreid, Hedda Nes Klubb Sogndal IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Nes, Anna Valeberg Klubb Eid IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk
Navn Riiser, Selma Klubb Sogndal IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kusslid, Maria Klubb Sogndal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tjøstolvsen, Oline Stavø Klubb Sogndal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tjøstolvsen, Wilma Stavø Klubb Sogndal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalbu, Sigrid Klubb Sogndal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bøthun, Lisa Klubb Sogndal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fardal, Maia Klubb Sogndal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gurvin, Eline Klubb Sogndal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Molland, Malene Lien Klubb Sogndal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sviggum, Ylva Lyngset Klubb Sogndal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Vanessa Lorentzen Klubb Sogndal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Gunvordal, Ada Bertine Klubb Sogndal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk

K 18 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sølvberg, Jenny Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mundal, Sigrid Orheim Klubb Sogndal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sønnesyn, Oda Klubb IL Bjørn - Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isak Klubb Sogndal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sønnesyn, Gard Klubb IL Bjørn - Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øvrebø, Martinius Årdal Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helle, Stian Vårdal Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espe, Martin Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Granheim, André Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Husa, Elias Amsrud Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Litsheim, Erik Alnes Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sandal, Mathias Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Tefre, Thomas Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Teigen, Lars Klubb Sogndal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blikra, Torstein Bolstad Klubb Gaular IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haugsbø, André Klubb Gaular IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kusslid, Jon Inge Klubb Sogndal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
NIF-EPI02, 02
Foto: Heiko Junge / NTB