Hopp til innhold

SSF Cup Førjulsrennet Ullsheim

SSF cup-rennet som var terminfesta i Hodlekve vert gjennomført på Ullsheim laurdag 17. desember. OBS! Ein melder seg på i den årsklassen ein fyller år i 2023, dvs. f. 2012 melder på i 11års klassen. FØRSTE START KL 12.00 STARTLISTE PÅ: https://live.eqtiming.com/64580#contestants

  • Når: 17.12.2022
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Ullsheim
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 15.12.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 150
Start 17.12.2022 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 170
Start 17.12.2022 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 150
Start 17.12.2022 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 170
Start 17.12.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 17.12.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugarvoll, Andreas Klubb Haugen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugsbø, Tarjei Ryste Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stedje, Fredrik Fauske Klubb Sogndal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgund, Ari Petrus Prøven Klubb Eid IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugland, Jakob Klubb Haugen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nøstdal, Lavrans Bjelland Klubb Eid IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Djupvik, Markus Sægrov Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Espe, Syver Melheim Klubb Markane IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nes Hjelle, Severin Klubb Eid IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerland, Anders Brennset Klubb Sogndal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugland, Hans Erik Klubb Haugen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Meland, Peder Tafjord Klubb Eid IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandal, Jørgen Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Even Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tomasgard, Sivert Klubb Eid IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tvinnereim, Elias Storevik Klubb Hardbagg IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, David Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mundal, Vebjørn Orheim Klubb Sogndal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helle, Steffen Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjelle, Mats Dahlgren Klubb Eid IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Høyvik, Sivert Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 7 år og yngre - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heimlid, Håkon Klubb Markane IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Heimlid, Henrik Klubb Markane IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Hjelle, Magnus Smørdal Klubb Haugen IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Hjelle, Sondre Smørdal Klubb Haugen IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Svarstad, Johan Sebastian Grodås Klubb Markane IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flore, Andris Klubb Markane IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lødøen, Aksel Dalset Klubb Haugen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mikalsen, Markus Hegrenes Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Svarstad, Noah Seljeset Klubb Markane IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjelle, Marie Smørdal Klubb Haugen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tomasgard, Jenny Klubb Eid IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heimlid, Sofie Klubb Markane IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøthun, Isabel Klubb Sogndal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hatledal, Ronja Sveen Klubb Markane IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugsbø, Ella Ryste Klubb Gaular IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kusslid, Ann Kristin Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjelle, Ingeborg Smørdal Klubb Haugen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kirkeeide, Ane Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mikalsen, Elisa Hegrenes Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøysland, Ida Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stedje, Marte Fauske Klubb Sogndal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nøstdal, Agnes Bjelland Klubb Eid IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rørvik, Amanda Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brenden, Vanessa Lorentzen Klubb Sogndal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Degnepoll, Aurora Furnes Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rørvik, Ingeborg Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 7 år og yngre - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hatledal, Ylva Sveen Klubb Markane IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Haugland, Klara Marie Klubb Haugen IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Svarstad, Alida Seljeset Klubb Markane IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hatledal, Eira Sveen Klubb Markane IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugarvoll, Camilla Klubb Haugen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Svarstad, Nora Grodås Klubb Markane IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggdal, Katrine Svarstad Klubb Markane IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sølvberg, Jenny Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Ann Kristin Klubb Hardbagg IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Mundal, Sigrid Orheim Klubb Sogndal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Stavik, Emilie Flo Klubb Markane IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sønnesyn, Oda Klubb IL Bjørn - Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjelle, Reidun Smørdal Klubb Haugen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Ryste, Bodil Vartdal Klubb Gaular IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Litsheim, Tor Alnes Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sønnesyn, Gard Klubb IL Bjørn - Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Øvrebø, Martinius Årdal Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helle, Stian Vårdal Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Teigen, Lars Klubb Sogndal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espe, Martin Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Granheim, André Aske Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Litsheim, Erik Alnes Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mundal, Olaus Orheim Klubb Sogndal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Roset, Sondre Klubb Veten IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sandal, Mathias Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugsbø, André Klubb Gaular IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI02, 02
Foto: Heiko Junge / NTB