Hopp til innhold

Nordåsenrennet 2023

Fristil fra 8 år t.o.m. senior. Puljestart 8-12år. Fellesstart 13 år og eldre. Rennet er finale i Akershus Cup, Akershus skikrets 13-14år og finale Toyota Cup 15-16år for Akershus, Oslo og Østfold. Detaljert informasjon og oppdateringer om arrangementet på https://www.bjerke-il.no/p/68254/nordasenrennet-2023 .

  • Når: 25.03.2023
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Maura
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 20.03.2023
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 25.03.2023 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2023 Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2023 Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2023 Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2023 Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2023 Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2023 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2023 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 25.03.2023 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 25.03.2023 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2023 Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 25.03.2023 Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2023 Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2023 Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2023 Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2023 Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.03.2023 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 25.03.2023 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 25.03.2023 Klasse Kvinner junior Øvelse 6 km fri felles Startkontingent 150
Start 25.03.2023 Klasse Kvinner senior Øvelse 6 km fri felles Startkontingent 170
Start 25.03.2023 Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150
Start 25.03.2023 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christensen-Jensen, Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hallingstad, Sander Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Auring, Ludvig Riisøen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Clement, Lucas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Jægtvik, Sverre August Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri

G 12 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ness, Kristoffer Gerhard Moberg Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Svege, Mats Klubb Jutul IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri

G 13 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Clement, Liam Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Myhr, Marco Ly Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Øyen, Benjamin Peter Wiklund Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles

G 14 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, Iven Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Holstrøm, Ulrik Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles

G 15 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hansen, Mattis Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Høyerholt, Baste Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Jøsendal, Eik Viljar Nertun Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Nordklev, Elias Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Olsen, Oliver Dahl Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Troye, Herman Eide Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Øwre-Johnsen, Tobias Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles

G 16 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Klungland, Sverre Amundsen Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Mølmen-Nertun, Caspar Klubb Dikemark IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sandemose, Even Aunbu Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Tveit, Haakon Robert Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skjolden, Sofie Noomi Klubb Nes Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 12 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Moldestad, Ingeborg Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Øwre-Johnsen, Vilde Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri

J 13 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegdahl, Vilja Schjølberg Klubb Nesodden IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Karlsen, Lotte Solli Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Moldestad, Amalie Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Møller-Rokstad, Cecilia Andresen Klubb Oppegård IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Onstad, Nora Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Rogstad, Josefine Waal Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles

J 14 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hallingstad, Sanna Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Heen, Hanna Klubb IL Jardar Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Skaar, Ingrid Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Skjolden, Siri Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Svege, Selma Klubb Jutul IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles

J 15 år - 6 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bartnes, Nora Catharina Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Giving, Martine Klubb Idrettslaget Try Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Raabe-Ødegaard, Lisa Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Ruud-Hansen, Erika Marie Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Skjerve-Hansen, Idun Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Willoch, Agathe Dorthea Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri felles

J 16 år - 6 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christensen, Mie Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Heen, Maren Klubb IL Jardar Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri felles
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri felles
nif-epi04, 04
Foto: Heiko Junge / NTB