Hopp til innhold

Drøbaksrennet 2023

DFI Langrenn arrangerer det tradisjonsrike Drøbaksrennet søndag 5. februar 2023 Vi kan love supre forhold i vår kunstsnøtrase, mye godt i kiosken og herlig stemning :) Vårt ønske er å se mange ivrige utøvere stille til start - både små og store, så meld dere på her innen 3. februar. Det er fristil normaldistanse hvor de yngste klassene starter først. Premie til alle som deltar. Kort vei fra parkering til start. Vi kommer ikke til å benytte brikke ifm tidtagning. Løypelengder: J/G 8-10: 1,5 km J/G 11-12: 2,5 km J/G 13-14: 2,5 km + 750 m J/G 15-16 og K 17/18/19-20/senior: 2 x 2,5 km M 17/18/19-20/senior: 4 x 2,5 km Parkering kr 100 til Vippsnr 112940

  • Når: 05.02.2023
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: DRØBAK
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.02.2023

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 05.02.2023 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 05.02.2023 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 05.02.2023 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 05.02.2023 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 05.02.2023 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 05.02.2023 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2023 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hov, Herman Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Joranger, Oliver Stauning Klubb Moss Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lie, Torgeir Gunnes Klubb Oppegård IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunde, Oliver Magelie Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nitteberg, Christian Hammersmark Klubb Nesodden IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordby, Oscar Casillas Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rudi-Pedersen, Andreas Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Thorsby-Bjerknes, Elias Klubb Nesodden IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vårvik, Maximilian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Auring, Ludvig Riisøen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerva, Jørgen Klubb Ås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nes, Nikolai Kringen Klubb Vestby IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Toftøy-Lohne, Jacob Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wermskog, Linus Granlund Klubb Mjøndalen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Østbø, Nicolai Halvorsen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Endresen-Graneng, Casper Klubb Nesodden IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjellstad, Sigurd Bakkebø Klubb Ås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gaustad, Johannes Klubb Ås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Knudsen, Sondre Mauroy Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mathisen, Oscar Befring Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Melsom-Johansen, Teodor Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skaug, Oscar Løfshus Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Årtun, Martin Jean Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Cortsen, Oliver Johansen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaustad, Vegard Klubb Ås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lunde, Natanael Arn Østvig Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Melsom-Johansen, Mathias Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh, Christian Iversen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Casby, Lughaidh Lochlann Langer Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lundby, Philip Joel Tjugen Klubb Kråkstad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Moe, Håkon Bye Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rongved, Dexter Bjørndahl Klubb Oppegård IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Strøm, Lucas Hammarstrøm Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Kasper Tveten Klubb Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Digerud, Olai Klubb Nesodden IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Melsom-Johansen, Julius Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordtveit-Refsdal, Mathias Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Reite, Arthur Paludan Klubb Nesodden IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundsdal, Ola Klubb Oppegård IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Årtun, Eric Gustav Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benserud, Mie Fornes Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Dreyer, Eva Juve Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Eilertsen, Julie Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Engebretsen, Marthe Klubb Nesodden IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fylling, Milla Esthelle Klubb Moss Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Løfshus-Skaug, Hedda Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mjøen, Tuva Josefine Danino Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aardal, Ellinor Andrea Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Berntsen, Indine Kristine Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fasting, Hedda Stavlund Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grøndalen, Oline Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gulbrandsen, Liv Dorenbos Klubb Skimt - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gylseth-Glavin, Silje Marie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haug, Maja Klubb Driv Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsen, Marte Sibbern Klubb Ås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsen, Karen Sibbern Klubb Ås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundby, Hannah Chelsea Tjugen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skårvin, Victoria Klubb Nesodden IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundelin, Eirin Amalie Klubb Nesodden IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundelin, Julie Marie Klubb Nesodden IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæterbø, Ingrid Brustad Klubb Nesodden IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Torseth, Mille-Marie Klubb Moss Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wagner, Eira Kristin Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Welle-Smidt, Linea Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Ingeborg Tokerud Klubb Moss Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergh, Henriette Iversen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bolstad, Alma Strand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannesen, Emma Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannesen, Milla Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Nina Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Landsværk, Anne Olivia Klubb Nesodden IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mork, Nora Marie Brunvoll Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aardal, Ingrid Alma Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Engebretsen, Louise Klubb Nesodden IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haug, Mie Klubb Driv Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wold, Ida Eriksen Klubb Trøsken IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøndalen, Maren Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Opjordsmoen, Øyvor Berge Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wagner, Hedda Uta Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benserud, Mathilde Fornes Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haglund, Maja Katarina Djudurovic Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sæterbø, Oline Brustad Klubb Nesodden IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Endsjø, Johanne Klubb Skimt - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hage-Plötz, Alva Olu Viola Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hegdahl, Ella Schjølberg Klubb Nesodden IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Filippa Berg Klubb Moss Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mork, Hermine Brunvoll Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Torseth, Ingrid-Milea Klubb Moss Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Marcussen, Tara Nicoline Klubb Nesodden IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kollien, Runa Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Norum, Sondre Klubb Moss Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kristoffersen, Aleksander Hana Klubb Bærums Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Fredrick Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bergmann, Håvard Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nytrøen, Sander Stumo Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Simen Aleksander Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hellenes, Nils Martin Anvik Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
nif-epi04, 04
Foto: Heiko Junge / NTB