Hopp til innhold

Røldalsrennet 2023

Røldal IL ynskjer velkomen til langrenn klassisk stil i Røldal, laurdag 7. januar. Start frå Røldal grendahus kl. 13.00. Rennkontor same stad. Klassisk stilart for alle klassar. Klasseinndeling : 8-10 år: 1 km 11-12 år: 2 km 13-14 år: 3 km 15-16 år: 5 km Junior og senior kvinner : 5 km Junior og senior menn : 10 km. Trim: 5 km Påmelding innan 5. januar på minidrett eller Hordaland Skikrets si heimesida. Startkontingent etter Norges Skiforbund sine satsar. Meir informasjon om rennet vert lagt ut på heimesida til Røldal Il og på Facebook når rennet nærmar seg. Kontaktadresse : andre.botnen@gmail.com Rennleiar : Odd Ivar Medhus tlf. 48 99 73 27. Velkomen til ein fin skidag i Røldal !

  • Når: 07.01.2023
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Røldal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.01.2023

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.01.2023 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 150
Start 07.01.2023 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 150
Start 07.01.2023 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 170
Start 07.01.2023 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 170
Start 07.01.2023 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 150
Start 07.01.2023 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 150
Start 07.01.2023 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 170
Start 07.01.2023 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 170
Start 07.01.2023 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2023 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2023 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2023 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2023 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2023 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2023 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2023 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2023 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2023 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2023 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2023 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2023 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2023 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2023 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2023 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2023 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2023 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2023 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 07.01.2023 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 07.01.2023 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 07.01.2023 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 07.01.2023 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 07.01.2023 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 07.01.2023 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 07.01.2023 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Aksel Klubb Vindafjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Askeland-Larsen, Jakob Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jacobsen, Aksel Rudi Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Laugaland, Brede Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Magnus Klubb Vindafjord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christiansen, Niklas Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christiansen, Fillip Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Handeland, Tarjei Moe Klubb Suldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lillegraven, Sverre Sollien Klubb Granvin IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lillegraven, Torkil Sollien Klubb Granvin IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tjøstheim, Svein Aksel Klubb Suldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruås, Georg Helle Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Føyen, Emil Austlid Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lindskog, Audun Klubb Rein, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mehus, Aksel Sukka Klubb Suldal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Mats Klubb Vindafjord IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Abrahamsson, Ludwig Gustaf Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Abrahamsson, Edwin Gustaf Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakka, Simon Klubb Suldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Michelsen, Vetle Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ness, Laurits Klubb Idrettslaget Ny Von Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjoldli, Håkon Nese Klubb Bulken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Søfting, Jonar Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Trym Vatne Klubb Sauda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakka, Daniel Klubb Suldal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bruås, Didrik Helle Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Busch, Jesper Schøning Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hoftun, Magnus Lunde Klubb Suldal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bastlien, Iver Klubb Sauda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brattabø, Eirik Klubb Osterøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dybing, Elias Klubb Sauda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindskog, Petter Klubb Rein, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Søfting, Torben Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Thomas Klubb Suldal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brattebø, Emil Klubb Bulken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Børsheim, Johan Berge Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Guldbrandsen, Tristan Kahrs Klubb Viking, TIF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ringheim-Helgaset, Skage Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsson, Winston Carl Johan Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Handeland, Vegard Moe Klubb Suldal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hustoft, Aslak Thrane Klubb Stordal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lindskog, Ludvik Klubb Rein, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hustoft, Viljar Thrane Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjetilstad, Harald Litlehamar Klubb Suldal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Laugaland, Andreas Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Leonhardsen, Marie Josefine Tjelmeland Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunde, Amalie Klubb Suldal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Erle Vatne Klubb Sauda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Juvet, Sanna Elin Ekkje Klubb Røldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Kristin Klubb Osterøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjelldalselv, Linea Helgevold Klubb Vindafjord IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hoftun, Hanna Lunde Klubb Suldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjetilstad, Serina Litlehamar Klubb Suldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løyning, Anna Opedal Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løyning, Mari Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Medhus, Fride Hildegard Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askeland-Larsen, Mathilde Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hammer, Mari Klubb Osterøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunde, Agathe Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Medhus, Ingrid Marie Næsheim Klubb Røldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flem, Malin Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hetlelid, Johanne Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kili, Ingebjørg Klubb Rein, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mehus, Ingrid Sukka Klubb Suldal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Reinsviki, Kristine Klubb Rein, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tjøstheim, Vilde Klubb Suldal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kolbeinsvik, Frida Klubb Sauda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Krogh, Marte Klubb Suldal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ommundsen, Thea Hia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Fareth Klubb Voss IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Busch, Maria Schøning Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haukaas, Mina Berge Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klette, Julie Klubb Ørnar IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Michelsen, Vilma Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nedkvitne, Emma Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vik, Mathea Klubb Suldal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjelldalselv, Lilly Helgevold Klubb Vindafjord IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagen, Åsne Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagen, Tiril Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hansen, Tuva Sofie Avali Klubb Røldal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schaathun, Maria Jordal Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Medhus, Selma Næsheim Klubb Røldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ness, Tindra Klubb Idrettslaget Ny Von Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vik, Cecilia Klubb Suldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Øyvind Gaute Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørheim, Simon Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Botnen, Andre Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Føyen, Morten Lyngås Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Handegard, Olav Hetlevik Klubb Jondal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugland, Stian Klubb Vindafjord IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Heien, Magne Klubb Ternen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hellesøy, Åsmund Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hennig, Erlend Widerøe Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hustoft, Håvard Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Igeltjørn, Vidar Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Røgenes, Øyvind Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjeldal, Kristian Klubb Bulken IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Turtveit, Vebjørn Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Vikingstad, Einar Bertrand Klubb Avaldsnes IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Øvregård, Jan Klubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI02, 02
Foto: Heiko Junge / NTB