Hopp til innhold

Ørnarstafetten

Ørnarstafetten 2023 i Voss Ski og Tursenter. (K-F-F) klassane 8-10 år går valfri stil. Andre klasser K-F-F. Ved brot på stilart vil laget bli rangert sist. Påmelding gjennom klubb administrator. Det er tillat med mikslag. For mix lag send mail til: nils.klette@biltunet.no Må inneholde kva idrettslag som skal stå for betaling, fullt navn på alle løparar med kva etapper den enkelte skal gå. Endring av lagoppsett seinast 1 time før start. Startlister blir publisert under rennet på terminlista - skiforbundet fredag kveld. Start: kl 12:00 J/G 8-10 * KL 12:40 J/G 11-12 * KL 13:30 J/G 13-16 * KL 14:15 junior og senior. Velkommen til Ørnarstafetten

  • Når: 15.01.2023
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Voss
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.01.2023

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.01.2023 Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2023 Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2023 Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2023 Klasse J 11 -12 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2023 Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2023 Klasse J 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2023 Klasse K 17 - 20 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2023 Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0
Start 15.01.2023 Klasse M 17 -20 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2023 Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 - 12 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Marius Vognstølen Klubb Fana IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aarvold, Magnus Klubb Fana IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bakka, Lars Dybing Klubb Idrettslaget Ny Von Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bruås, Georg Helle Klubb Fana IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bøe, Aksel Hugdahl Klubb Viking, TIF Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Giljarhus, Ingeborg Noreng Klubb Ørnar IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Guldbrandsen, Isolde Kahrs Klubb Viking, TIF Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Guldbrandsen, Julian Kahrs Klubb Viking, TIF Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Høysæter, Isak Jahnsen Klubb Fana IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johansen, Henrik Pletten Klubb Viking, TIF Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Knapstad, Synva Herheim Klubb Ørnar IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvamme, August Klubb Fana IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Larsen, Andreas Schwalenberg Klubb Fana IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løne, Olav Øvreeide Klubb Ørnar IL Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Melkeråen, Markus Klubb Viking, TIF Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Seim, Jonathan Klubb Idrettslaget Ny Von Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skaarer, Torgeir Fatnes Klubb Idrettslaget Ny Von Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wikander, Viljar Aasgaard Klubb Viking, TIF Klasse G 11 - 12 Øvelse Stafett 3 etapper

G 13 - 16 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarvold, Andreas Klubb Fana IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aasebø, Benjamin Andrade Klubb Samnanger IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Andersen, Håvard Klubb Fana IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bakka, Lars Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bakka, Simon Klubb Suldal IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bakka, Thomas Klubb Suldal IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bakka, Daniel Klubb Suldal IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bastlien, Iver Klubb Sauda IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berge, Nikolai Oppedal Klubb Fana IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brattabø, Eirik Klubb Osterøy IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brattebø, Emil Klubb Bulken IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bruås, Didrik Helle Klubb Fana IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Busch, Jesper Schøning Klubb Fana IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Daltveit, Svein Klubb Osterøy IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dybing, Elias Klubb Sauda IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Erstad, Olander Klubb Samnanger IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ferning, Olav Glesnes Klubb Fana IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjellskålnes, Emma Klubb Osterøy IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjellskålnes, Thomas Klubb Osterøy IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjerstad, Halle Klubb Bulken IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugen, Magnus Hennø Klubb Fana IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Høysæter, Tobias Jahnsen Klubb Fana IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lønnebakken, Noah Raae Klubb Samnanger IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myking, Jonas Klubb Osterøy IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ness, Laurits Klubb Sauda IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reinertsen, Anders Kvarme Klubb Fana IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjoldli, Håkon Nese Klubb Bulken IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Søfting, Jonar Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Søfting, Torben Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tysse-Røsland, Mari Klubb Osterøy IL Klasse G 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper

G 8 -10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Martin Løtveit Klubb Osterøy IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berge, Noa Oppedal Klubb Fana IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjånesøy, Johan Troland Klubb Fana IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dyrkolbotnen, Olai Klubb Bjørgum IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dyrkolbotnen, Ovidia Klubb Bjørgum IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grindedal, Magnus Berge Klubb Bjørgum IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klæbo, Haakon Orlando Bardaji Klubb Fana IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Larsen, Fredrik Schwalenberg Klubb Fana IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Larsen, Markus Schwalenberg Klubb Fana IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nedkvitne, Henrik Klubb Bjørgum IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sandal, Cassandra Borgstein Klubb Osterøy IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skudal, Konstantin Konrad Klubb Fana IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Steine, Sindre Klubb Bjørgum IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Steine, Silje Klubb Bjørgum IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vik, Oline Hestnes Klubb Osterøy IL Klasse G 8 -10 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 11 -12 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Noa Oppedal Klubb Fana IL Klasse J 11 -12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brattabø, Kristin Klubb Osterøy IL Klasse J 11 -12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjellskålnes, Vilde Klubb Osterøy IL Klasse J 11 -12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Larsen, Fredrik Schwalenberg Klubb Fana IL Klasse J 11 -12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mastrup, Lea Våge Klubb Fana IL Klasse J 11 -12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ohnstad, Sunniva Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 11 -12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sandal, Kasper Borgstein Klubb Osterøy IL Klasse J 11 -12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solstad, Lilli Aasheim Klubb Osterøy IL Klasse J 11 -12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Staveland, Silja Olea Herre Klubb Fana IL Klasse J 11 -12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Styve, Anna Halse Klubb Ørnar IL Klasse J 11 -12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Styve, Olava Halse Klubb Ørnar IL Klasse J 11 -12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tangen, Signe Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 11 -12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vik, Emina Hestnes Klubb Osterøy IL Klasse J 11 -12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vrålstad-Hole, Veni Malena Klubb Osterøy IL Klasse J 11 -12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Østervold, Sofie Klubb Fana IL Klasse J 11 -12 Øvelse Stafett 3 etapper

J 13 - 16 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Fareth Klubb Voss IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berre, Astrid Klubb Fana IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Busch, Maria Schøning Klubb Fana IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Daltveit, Heidi Klubb Osterøy IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Døssland, Sigrid Klubb Voss IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eek-Reme, Kamilla Klubb Fana IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjellskålnes, Magrethe Klubb Osterøy IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Galleberg, Mathea Berget Klubb Fana IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gildestad, Matilde Tveit Klubb Fana IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Halvorsen, Sigrid Vatshelle Klubb Fana IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hammer, Mari Klubb Osterøy IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haukaas, Mina Berge Klubb Fana IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klette, Julie Klubb Ørnar IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Michelsen, Vilma Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nedkvitne, Emma Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ohnstad, Maria Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ohnstad, Amalie Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Osa, Emilia Totland Klubb Fana IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ree, Tora Lirhus Klubb Ørnar IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ringheim-Helgaset, Synva Klubb Voss IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rognebakke, Ane Klubb Voss IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Seim, Anna Lunde Klubb Voss IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sørvig, Sofie Kvammen Klubb Fana IL Klasse J 13 - 16 Øvelse Stafett 3 etapper

J 8 - 10 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarvold, Celine Klubb Fana IL Klasse J 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Austevoll, Ellinor Klubb Fana IL Klasse J 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Austevoll, Ingrid Klubb Fana IL Klasse J 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Drivenes, Aslaug Kalve Klubb Fana IL Klasse J 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Døssland, Astrid Klubb Voss IL Klasse J 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjerdingren, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hjortland, Vårin Soldal Klubb Ørnar IL Klasse J 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hole, Anny Økland Klubb Fana IL Klasse J 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klæbo, Carla Gurine Bardaji Klubb Fana IL Klasse J 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løne, Anna Øvreeide Klubb Ørnar IL Klasse J 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lønning, Elise Christine Klubb Fana IL Klasse J 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Låstad, Sofie Vaksdal Klubb Voss IL Klasse J 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ringheim-Helgaset, Anna Klubb Voss IL Klasse J 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solhaug, Sondre Løvby Klubb Fana IL Klasse J 8 - 10 Øvelse Stafett 3 etapper

K 17 - 20 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse K 17 - 20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse K 17 - 20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reinertsen, Anja Kvarme Klubb Fana IL Klasse K 17 - 20 Øvelse Stafett 3 etapper

M 17 -20 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Olav Dybing Klubb Sauda IL Klasse M 17 -20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Busch, Carl Henrik Klubb Fana IL Klasse M 17 -20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dybing, Elias Klubb Sauda IL Klasse M 17 -20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nedreås, Henrik Moe-Nilssen Klubb Fana IL Klasse M 17 -20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Steen, Kristian Klubb Fana IL Klasse M 17 -20 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Søfting, Torben Djuv Klubb Sauda IL Klasse M 17 -20 Øvelse Stafett 3 etapper

Menn senior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Mons Svendal Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Andersen, Ørjan Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjøstein, Stian Klubb Viljar, IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hestad, Simon Søgnesand Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hydle, Sindre Klubb Viljar, IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jordal, Bjarte Henry Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klette, Kolbein Olavson Klubb Viljar, IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Leikvoll, Morten Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ness, Geir Magne Klubb Idrettslaget Ny Von Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olsen, Ørjan Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Oppedal, Matias Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reigstad, Lars Braathen Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Seim, Vidar Klubb Idrettslaget Ny Von Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skaarer, Anders Martin Klubb Idrettslaget Ny Von Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
NIF-EPI02, 02
Foto: Heiko Junge / NTB