Hopp til innhold

Tour de Reisa lørdag

  • Når: 03.12.2022
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Saga skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 30.11.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse FH og åpen klasse Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 03.12.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse K 17 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse K 18 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 3 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse Kvinner veteran Øvelse 3 km fri Startkontingent 170
Start 03.12.2022 Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse Menn veteran Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH og åpen klasse - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Solberg, Ragnhild Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse FH og åpen klasse Øvelse 2 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alba-Hansen, Liam-Alexander Bjørnsønn Klubb Skjervøy IK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Eriksen, Birch Olai Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Finjord, Johannes Gausdal Klubb Alta IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hallen, Johannes Mariussønn Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Isaksen, Even André Rasmussen Klubb Salangen IF Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Simonsen, Sander Nikolai Klubb Skjervøy IK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stabell, Magnus Simonsen Klubb Skjervøy IK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Bendic André Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gaup, Leander Klubb Bossekop UL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hallen, Johannes Mariussønn Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Isaksen, Ulrik Nikolai Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Håkon Johan Sandmo Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Leinan, Håkon Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Mikkel Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Finjord, Magnus Gausdal Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Isaksen, Magnus Klubb Skjervøy IK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kalstad-Bjørgård, Jåvva Mathias Lemet Klubb Kautokeino IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Midttun, Peder Jostein Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ravna, Per Eivind Vylka Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vassbotn, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wilhelmsen, David Klubb Skjervøy IK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benonisen, Sondre Olav Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Brokstad, Lowe Gulle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Nils Even Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Korneliussen-Eriksen, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Skildheim, Henrik Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Tovås, Sigve Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri

G 14 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørvik, Hermann Strøm Klubb Skjervøy IK Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Evensen, Julius Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Fiksen, Ante Utsi Klubb Bossekop UL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Martinsen, Henrik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Mathiassen, Aronn Johan Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Mathisen, Karl Fredrik Klubb Senja Ski Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Normark, Lukas Melkersen Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Olaussen, Georg Andreas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Magnus Somying Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagerup, Erling Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Strømsør-Bygdevoll, Adrian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri

G 15 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Jørgen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Helgeland, Birk Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjort-Larsen, Erlend Olai Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Ingvar Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Korneliussen-Eriksen, Philip Andre Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Pettersen, Vemund Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Romsaas, Håkon Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Sønvisen-Valnes, Viljar Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Wassbakk, Magnus Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Øverås, Jacob Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri

G 16 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Kristian Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Gulbrandsen, Noa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Christen Anders Klubb Ballangen Ski Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Hanssen, Henrik Westgaard Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Heimdal, Peder Kristian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Hellefossmo, Emil Aron Klubb Medkila Skilag Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Isaksen, Theo Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Aksel Oliver Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristiansen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Osdal, Steinar Klubb Medkila Skilag Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Reiersen, Johan Harila Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Wassbakk, Magnus Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skjørestad, Harald Klubb Bossekop UL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skogstad, Emil Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaup, Sander Klubb Bossekop UL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Li, Teodor Gulbrandsen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Oda Charlotte Klubb Alta IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Karlsen, Fride Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vars, Siren Lykke Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørvik, Vida Klubb Skjervøy IK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skallebø, Stella Andrea Klubb Skjervøy IK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjørestad, Marie Klubb Bossekop UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Soleng, Sara Kristine Klubb Skjervøy IK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stigelberg, June Anita Fredheim Klubb Skjervøy IK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Karlsen, Tilde Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Løvlund, Hedda Swan Klubb Bossekop UL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Aminda Kristine Rosete Klubb Skjervøy IK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Simensen, Lotta Klubb Bossekop UL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjørestad, Reidun Klubb Bossekop UL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kaasen, Margrethe Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Skallebø, Elina Marie Klubb Skjervøy IK Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Selma Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri

J 14 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Celina Kristin Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Haraldstad, Mari Sofie Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Kroken, Nathalie Elea Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Rydningen, Amine Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Skogstad, Vilde Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Svedin, Maria Elise Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Vars-Larsstuen, Siril Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri

J 15 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sigri Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Bianca Vanessa Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Kudasova, Sofiia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Mikkelsen, Maria Klubb Alta IF Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Louise Marie Aud Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandberg, Tiril Hansen Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Skildheim, Martine Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri

J 16 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Mari Othelie Boberg Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Birkely, Karmen Angermo Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Brox, Karoline Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Brustad-Olsen, Mia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Evensen, Jonette Celia Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Heim, Stella Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Olaussen, Anna Hennie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Svedin, Ida Linnéa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Tuoremaa, Hanna Mathea Hansen Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Vanem, Sigrid Berger Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pedersen, Angelica Klubb Skjervøy IK Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skallebø, Tiril Bertine Klubb Skjervøy IK Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Guttorm, Lilli Anne Weydahl Klubb Nordlys, IL Klasse K 17 år Øvelse 3 km fri
Navn Helgesen, Marina Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 3 km fri
Navn Holmer, Mona Danielsen Klubb Bjerkvik IF Klasse K 17 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Charlotte Marie Yvonne Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagerup-Nordkild, Erle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse 3 km fri
Navn Sara, Lea-Christine Henriksdatter Klubb Kautokeino IL Klasse K 17 år Øvelse 3 km fri
Navn Thomasjord, Anlaug Elise Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse 3 km fri
Navn Trosten, Julie Johansen Klubb Forsøk, IL Klasse K 17 år Øvelse 3 km fri

K 18 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Runa Myrslett Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 3 km fri
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 3 km fri
Navn Halvari, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse K 18 år Øvelse 3 km fri
Navn Haukebøe, Sunniva Maria Klubb Fjell Skilag Klasse K 18 år Øvelse 3 km fri
Navn Hildonen, Alida Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 3 km fri
Navn Ness, Ellinor Marie Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse K 18 år Øvelse 3 km fri

K 19/20 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km fri
Navn Mikkelsen, Nora Klubb Medkila Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km fri
Navn Nystu, Perle Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km fri
Navn Petterson, Elen Kristine Klubb Ilar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagerup-Nordkild, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km fri
Navn Solberg, Sigrid Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km fri
Navn Tovås, Katrine Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km fri

Kvinner senior - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 3 km fri
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 3 km fri

M 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Anton Nikolai Klubb Ballangen Ski Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Benonisen, Sigve Eirik Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Gulsrud, Ravn-Mathias Sara Klubb Nordlys, IL Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristensen, Johannes Dybwad Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kroken, Nikolai Carlos Ricardo Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordgård, Aleksander Klubb Medkila Skilag Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Noah Marius Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Skogstad, Jonas Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Stellmacher, Jakob Elia Klubb Senja Ski Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri

M 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bangstad, Hermod Ingemann Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bernhardsen, Marius Andre Klubb Polarstjernen, IL Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bråthen, Vegard Klubb Alsvåg IL Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Ims, Helge Klubb Fjell Skilag Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Negård, Endre Klubb Salangen IF Ski Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Nystu, Peter Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagerup, Ottar Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri

M 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundberg, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Mietinen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Mietinen, Magnus Klubb Polarstjernen, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordeng, Johan Lien Klubb Alsvåg IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Skildheim, Vetle Arder Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km fri

Menn senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri
Navn Følstad, Patrick Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri
Navn Hanssen, Jakob Fredrik Degerstrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri
Navn Henriksen, Ruben Tobias Klubb Storsteinnes Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri
Navn Mathisen, Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri

Menn veteran - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Stenvold, Bjørn Klubb Bossekop UL Klasse Menn veteran Øvelse 5 km fri
nif-epi04, 04
Foto: Heiko Junge / NTB