Hopp til innhold

Superski-Cup langrenn 13-14 år

Oslo skikrets inviterer til Superski-Cup i langrenn for klassene 13-14 år (født 2009 og 2010 og gjelder kun for utøvere i Oslo skikrets). Cupen er frivillig og består av 10 renn arrangert av skiklubber i Oslo skikrets. For å få premie må man delta på 5 renn, det går fint å delta på flere, men det er de fem beste resultatene som blir tellende i cupen. Resultater fra cupen blir publisert i Team Oslo app, på Facebook gruppe og på kretsens internettsider. Ytterligere informasjon om hvilke renn som inngår i cupen og cup-informasjon generelt finnes i Team Oslo appen. Det er også sendt invitasjon og informasjon om cupen til din skiklubb i Oslo.

  • Når: 1.1 - 01.04.2023
  • Hvor: Oslo
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 19.12.2022
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 01.01.2023 Klasse G 13 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.01.2023 Klasse G 14 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.01.2023 Klasse J 13 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.01.2023 Klasse J 14 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Oskar Gram Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Berge, Brage Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Bringsjord, Martin Slåtsveen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Clement, Liam Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Franck-Sætervoll, Olav Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Følling, Jacob Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Garvik, Nicholas von Jakitsch Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Gihle, Magnus Syversen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Haugen, Ola Bjørn Løberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Hellerud, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Johannessen, Marius Volldal Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Larstad, Eskil Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Melleby, Haakon Fantoft Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Mørk, Patrick Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Nupen-Breivik, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Omsland, Hauk Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Ovesen, Aksel Hendnes Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Ruud, Vetle Friis Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Røstum, Jonas Solberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Skar, Martin Aldrin Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Straith, Fredrik Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Stueflotten, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Svanæs, Vetle Røvik Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Søreide, Jakob Andreas Sulheim Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Thuen, Kristoffer Sandbu Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse annet

G 14 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albrecht-Holberg, Leon Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Andersen, Magnus Adelsten Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Benberg, Oliver Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Brækken, Ludvik Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Brækken, Mikkel Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Deely, Aslak Richard Frøyen Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Gjellestad, Christian Berge Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Grossmann, Magnus Grundt Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Haukvik-Jensen, Jone Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Mossin, Lars Gramshaug Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Nyhuus, Marcus Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Otterstad, Eskil Agledahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Rytter, Rafi Leonel Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Sandven, Markus Husby Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Skjærven, Taiyo Fuseya Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Storrø, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Sweetman, Oliver Alexander Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse annet

J 13 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Ingrid Sofie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Alvenes, Tora Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Andersen, Lotte Sofie Oklum Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Arntzen, Emma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Bomann-Larsen, Linnéa Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Brendengen, Eirill Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Bye, Cornelia Helene Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Bøch, Ada Østmo Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Bøhmer, Kristin Marie Kolle Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Dybwad, Maja Larsen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Edin, Julie Brastad Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Ellingvåg, Hanna Kampen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Gilje, Helle Eriksen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Granum, Mathea Hansen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Iversen, Sofie Sand Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Nordbø, Amalie Lilleheim Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Omsland, Synve Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Sejersted, Astrid Björk Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Silgjerd, Lilly Kvikne Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Sollie, Ingvild Vie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Stavnum, Martine Elise Hansen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Storvik, Emilie Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Wallberg, Sine Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Ødegaard, Victoria Bjerketveit Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse annet

J 14 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdalen, Maren Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Alvenes, Tora Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Andreassen, Maia Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Brodin, Nora Falck Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Eliassen, Fride Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Flo, Josefina Gustumhaugen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Gussiås, Thea Pladsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Halvorsen, Astrid Egge Klubb Idrettslaget Try Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Halvorsen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Hardeng, Audhild Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Meldalen, Ida Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Moen, Mille Ruud Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Silgjerd, Lilly Kvikne Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Skjærholt, Solveig Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Sundnes, Ane Risstad Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse annet
nif-epi04, 04
Foto: Heiko Junge / NTB