Hopp til innhold

GIF-stafetten

Gjelleråsen IF Ski ønsker velkommen til stafettfest i Bjønndalen skianlegg lørdag 4. februar. Vi lover god stemning og mye skiglede. Det er 3 etapper, og stafetten går i fristil. Påmelding til stafett skjer via egen klubbs påmeldingsansvarlig. Startlister finner dere her: https://live.eqtiming.com/65659#Contestants

  • Når: 04.02.2023
  • Oppstart: 10:00
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 31.01.2023

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse G-J 7år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse G-J 8år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse Jenter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390
Start 04.02.2023 Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 450 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 450
Start 04.02.2023 Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 450 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 450

Påmeldte deltagere

G-J 7år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abdelmaguid, Beyoumi Johan Sigstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse G-J 7år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bakke, Alfred Bo Klubb Gjelleråsen IF Klasse G-J 7år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørnenak, Kristian Klubb Gjelleråsen IF Klasse G-J 7år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gullesen, Mie Asbjørnslett Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G-J 7år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holt, Julie Egeberg Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G-J 7år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordengen, Riga Elias Thargyal Klubb Haslum IL Klasse G-J 7år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pettersson, Mikkel Hald Klubb Haslum IL Klasse G-J 7år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Post, Cornelia Gromsrud Klubb Gjelleråsen IF Klasse G-J 7år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Randgaard, Christian Hveding Klubb Haslum IL Klasse G-J 7år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rosseland, Alexandra Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G-J 7år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Shah, Jayden Bhullar Klubb Gjelleråsen IF Klasse G-J 7år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Simonsen, Mathea Stensrud Klubb Gjelleråsen IF Klasse G-J 7år Øvelse Stafett 3 etapper

G-J 8år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkli, Alba Sigridur Bøe Klubb Nittedal IL Klasse G-J 8år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjerkli, Elise Steira Klubb Nittedal IL Klasse G-J 8år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørkøy, Vetle Wiel Klubb Nittedal IL Klasse G-J 8år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Borgen, Mathilde Kopperud Klubb Nittedal IL Klasse G-J 8år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Buck-Galåen, Markus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G-J 8år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bunger, Kaya Imogene Austrem Klubb Nittedal IL Klasse G-J 8år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dalen, Othilie Falleth Klubb Nittedal IL Klasse G-J 8år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ellefsen, Pia Skjerdal Klubb Nittedal IL Klasse G-J 8år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Engebakken, Joakim Bjerke Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G-J 8år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Engebakken, Tobias Bjerke Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G-J 8år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eriksson, Adele Klubb Nittedal IL Klasse G-J 8år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gran, Aksel Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G-J 8år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grønvold, Ingrid Haugen Klubb Nittedal IL Klasse G-J 8år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hafsås, Ole Wendt Klubb Nittedal IL Klasse G-J 8år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hammer, Emil Maurset Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G-J 8år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hauge, Trygve Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G-J 8år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugen, Emil Strandmann Klubb Nittedal IL Klasse G-J 8år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hoff, Leah Marie Bakk Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G-J 8år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holtmoen, Oscar Klubb Gjelleråsen IF Klasse G-J 8år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Khodadady, Benyamnin Klubb Nittedal IL Klasse G-J 8år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjerstad, Kasper Tuscano Klubb Nittedal IL Klasse G-J 8år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Knai, Julie Smerkerud Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G-J 8år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mjelde, Solveig Midtgård Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G-J 8år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rhodius, Linde Sophie Elisabeth Klubb Nittedal IL Klasse G-J 8år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rosseland, William Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G-J 8år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rustad, Markus Gussiås Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G-J 8år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røed, Elida Kittelsen Klubb Nittedal IL Klasse G-J 8år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skogby, Oliver Osmo Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G-J 8år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sporstøl, Ebba Hagberg Klubb Gjelleråsen IF Klasse G-J 8år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sørlie, Maria Haugen Klubb Nittedal IL Klasse G-J 8år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tangen-Sender, Rebecca Klubb Gjelleråsen IF Klasse G-J 8år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Telle, Lisa Klubb Gjelleråsen IF Klasse G-J 8år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Trøan, Anne Klubb Nittedal IL Klasse G-J 8år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wergeland, Sigrid Harbek Klubb Gjelleråsen IF Klasse G-J 8år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ødemark, Caspian Baltzer Klubb Nittedal IL Klasse G-J 8år Øvelse Stafett 3 etapper

Gutter 11-12 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Samuel Berge Klubb Oppegård IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Artebrant-Pedersen, Emil Sigurd Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjonge, Signe Klubb Hakadal IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørkøy, Thomas Wiel Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bru, Amund Johannessen Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Degerstrøm, Markus Holsing Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Engebakken, Adrian Bjerke Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eriksson, Mats Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Frydenberg, Aksel Bak Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hammer, Sigurd Maurset Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugseth, Henrik Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Helbø, Edwin Ruud Klubb Nes Ski Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hermansen, Theo Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holtet-Lid, Sigurd Klubb Skimt - Ski Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holth, Arthur Støvern Klubb Skimt - Ski Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holtmoen, William Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ibenholt, Kasper Olesen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kilde, Even Belbo Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Knudsen, Sondre Mauroy Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kolstad, Hugo Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kårstad, Oliver Solberg Klubb Nes Ski Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lier, Peder Stedje Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lier-Hansen, Gustav Klubb Nes Ski Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lilleøien, Eskil Høie Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ljåstad, Martine Klubb Hakadal IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lynghammar, Viljar Klubb Hakadal IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mathisen, Oscar Befring Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Noer, Magnus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Oftedal, Falk Omsland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Onstad, Sander Haug Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Post, Sander Rognstad Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rhodius, Emiel Cornelis Alexander Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rutle, Nicolai Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ruud, Sigurd Olaussen Klubb Skimt - Ski Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skarbø, Sigurd Winsnes Klubb Oppegård IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skarbø, Åsmund Winsnes Klubb Oppegård IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stensby, Sigurd Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stødle, Eskil Syver Haukåen Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sæbø, Eirik Berg Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tollefsen, Gabriel André Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wiencke, Oscar Nicolai Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wilberg, Jacob Sundstrøm Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ødemark, Felix Baltzer Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper

Gutter 13-14 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holmsen, Emil Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Isnes, Martinius Aleksander Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jarsve, Oliver Hjertum Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jenssen, Håkon Petrus Weijer Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skånhaug, Leon Zia Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ørnes, Sondre Engdal Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Gutter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper

Gutter 15-16 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jøsendal, Eik Viljar Nertun Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundnes, Birk Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 15-16 Øvelse Stafett 3 etapper

Gutter 9-10 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abdelmaguid, Sofian Even Sigstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Abdelmaguid, Jakob Mamdouh Sigstad Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bakke, Samuel Alvar Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjerkli, Jakob Steira Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørnenak, Petra Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørnerud, Henrik Aslaksen Klubb Hakadal IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brenna-Lund, Markus Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bru, Alida Johannessen Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Coll, Marius Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Elnæs, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjeld, Sebastian Amador Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flatbye, Sondre Nygård Klubb Hakadal IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fleisje, Olav Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flyrel-Borgen, Adrian Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flækken, Jakob Klubb Hakadal IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Frydenberg, Niels Bak Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjengstø, Markus Nilsen Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gulbrandsen, Teo Nguyen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gworek, Denis Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hafsås, Aksel Wendt Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hagen, Vetle Myhre Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hallingstad, Sander Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hau, Mio Oliver Man Kit Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugen, Fredrik Wognild Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Henriksen, Max Emrik Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holmsen, Albert Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Høydahl, Oscar Henrik Undheim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ihlen, Nikolai Bruksås Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ishoel, Noel Hjorthaug Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Iversen, Kasper Hovdan Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jahren-Berg, Ludvik Klubb Hakadal IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jarsve, William Hjertum Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Karlshaugen, Just Bakken Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjos, Oscar Emilian Kristiansen Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lilleøien, Amund Høie Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lunde, Hallvard Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lyvad, Gustav Stavnås Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mamen, Liam Norddal Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Midtlin, Julian Dudygin Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myhre, Leo Sinkovic Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordli, Noah André Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nyseth, Brede Holund Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røysland, Oskar Solberg Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Saracco, Wilhelm Kjennvold Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Simensen, André Cirkovic Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Steihaug-Lysell, Herman Klubb Hakadal IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strandberg, Markus Gamst Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sætha, Herman Bjerknes Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Telle, Kristian Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tollefsen, Vilja Emine Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Trondsen, Henrik Aak Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Trøan, Simen Klubb Nittedal IL Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vesthagen, Birk Olav Larsen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Winkle, Alfred Nikolai Esbensen Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wold, Mikkel Faraasen Klubb Gjelleråsen IF Klasse Gutter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper

Jenter 11-12 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ankarstrand, Martine Krogh Klubb Haslum IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berge, Anna Antonia Sbertoli Klubb Oppegård IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørnenak, Nikoline Klubb Gjelleråsen IF Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørseth, Emma Ingeborg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bolstad, Alma Strand Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Esbensen Winkle, Olea Marika Klubb Gjelleråsen IF Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fasting, Hedda Stavlund Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Feet, Oda Emilie Klubb Gjelleråsen IF Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grøthe, Solveig Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jacobsen, Amalie Høye Klubb Gjelleråsen IF Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kaspersen, Ellen Haugmo Klubb Gjelleråsen IF Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvamme, Astrid Knoph Klubb Haslum IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lucas, Philippa Alexandra Klubb Haslum IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lunde, Ingvild Klubb Gjelleråsen IF Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mortensen, Emma Hølås Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordengen, Sangmo Elise Thargyal Klubb Haslum IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordset, Tomine Weibell Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Næss, Ada Liavaag Klubb Haslum IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn O'Farrell, Ella Ekelund Klubb Gjelleråsen IF Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Schou, Embla Sofie Klubb Haslum IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skarbø, Vilde Winsnes Klubb Oppegård IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solberg, Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sporstøl, Alva Hagberg Klubb Gjelleråsen IF Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strand, Celine Korsell Klubb Oppegård IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Svendsrud, Lykke Sofie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Trondsen, Hanne Aak Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wagner, Eira Kristin Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Welle-Smidt, Linea Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wergeland, Vilja Harbek Klubb Gjelleråsen IF Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn You, Lisa Airui Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 11-12 Øvelse Stafett 3 etapper

Jenter 13-14 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gonzalez, Maria Mortensen Klubb Hakadal IL Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Refsdal-Karlsen, Helene Klubb Hakadal IL Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solberg, Victoria Lorena Braga Klubb Hakadal IL Klasse Jenter 13-14 Øvelse Stafett 3 etapper

Jenter 9-10 - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratland, Emma Klubb Nes Ski Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bruninx, Emma Pedersen Klubb Gjelleråsen IF Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Clason, Julia Madsen Klubb Nes Ski Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Clason, Ida Madsen Klubb Nes Ski Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Cornelissen, Sanne Hesselink Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eide, Ella Vold Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eriksson, Leona Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grue, Emilie Marie Hagelsteen Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Helland, Lotte Sem Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holt, Silje Egeberg Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Husmo, Veslemøy Klubb Nes Ski Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ingvaldsen, Ellinor Bogstrand Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jacobsen, Bethine Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jacobsen, Hermine Høye Klubb Gjelleråsen IF Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løvseth, Frida Platou Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mikkonen, Ingrid Kristiina Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Møkkelgjerd, Lilly Nova Hagelsteen Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Møller, Mie Tanem Klubb Gjelleråsen IF Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nilsen, Julie Krey Klubb Gjelleråsen IF Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rustad, Mathea Gussiås Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjolden, Sofie Noomi Klubb Nes Ski Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skånhaug, Adelia Zia Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Staff, Nikolai Kleven Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strandberg, Ingrid Gamst Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stray-Svenningsen, Helene Klubb Gjelleråsen IF Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sørlie, Tilde Haugen Klubb Nittedal IL Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thesen, Marie Istad Klubb Nes Ski Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wefring, Christiane Bjørke Klubb Gjelleråsen IF Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wennevold, Astrid Johansen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Jenter 9-10 Øvelse Stafett 3 etapper

Kvinner junior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanensen, Anja Thomasgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grøthe, Emilie Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nilssen, Henriette Klubb Gjelleråsen IF Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pedersen, Tuva Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper

Menn junior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
nif-epi04, 04
Foto: Heiko Junge / NTB