Hopp til innhold

Skandinavisk Cup, Østersund

Alle norske løpere skal melde seg på til rennene i Østersund (SWE) her. (Online påmelding med betaling) Norges Skiforbund sender samlet påmelding til arrangørene. Mer informasjon på hjemmeside: https://www.ostersundssk.se/tavlingar/scandcup/

  • Når: 16.12 - 18.12.2022
  • Hvor: Østersund
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.12.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 210 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles Startkontingent 210 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 210 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 210 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles Startkontingent 210 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2022 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 210 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - 20 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles

Kvinner senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvale, Nils Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sendstad, Eirik Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sendstad, Øystein Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skadal, Joakim Klubb Utleira IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 20 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Morten Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Kvale, Nils Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Sendstad, Eirik Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Sendstad, Øystein Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Skadal, Joakim Klubb Utleira IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km fri felles

Menn senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvale, Nils Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skadal, Joakim Klubb Utleira IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI01, 01
Foto: Terje Pedersen / NTB