Hopp til innhold

Sjusjørennet 2022 - TC1

  • Når: 11.12.2022
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Sjusjøen Idrettsanlegg
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 09.12.2022
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 150
Start 11.12.2022 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 170
Start 11.12.2022 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 150
Start 11.12.2022 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 170
Start 11.12.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 11.12.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 11.12.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 11.12.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 11.12.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130
Start 11.12.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 11.12.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 11.12.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 11.12.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 11.12.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hallingstad, Sander Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Figenbaum-Hansen, Henrik Gavoll Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Støen, Martin Lien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Lukas Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Norderhaug, Trym Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alhaug, Ask Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bergersen, Iven Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Glomseth, Jarle Weium Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Sverre Groven Klubb Hernes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Norderhaug, Emil Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storsveen, Jakob Berget Klubb Hernes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Ulrik Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haug, Anders Granum Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Köhler-Olsen, Kilian Syver Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olstad, Iver Klubb Sør-Fron IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Torp, Jonas Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Husnes, Anna Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannesen, Emma Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannesen, Milla Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglerud, Oda Bakke Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Henriksen, Mille Sofie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hallingstad, Sanna Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skaar, Ingrid Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Husnes, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borge, Julie Klubb Granli IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brorson, Sol Frid Linvollen Klubb Brandbu IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Mali Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Norderhaug, Ylva Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rusten, Tina Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skaar, Ola Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergmann, Håvard Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
nif-epi04, 04
Foto: Terje Pedersen / NTB