Hopp til innhold

Junior VM-uttak, Bardufoss

Her finner du alle lister og LIVE-timing: https://www.skiforbundet.no/arrangement/2022-2023/bardufoss/start--og-resultatlister/

  • Når: 16.12 - 18.12.2022
  • Hvor: Rustahøgda, Bardufoss
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.12.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2022 Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.12.2022 Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kvinner junior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Andersen, Elise Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Bernhardsen, Astrid Elida Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Bernhardsen, Eline Andrea Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Bjørnli, Hanna Klubb Mosjøen IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Edland, Elisa Vestvik Klubb Gjesdal IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Evensen, Martine Klubb Sømna IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Grøndalen, Aurora Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Halvari, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Haugen, Maren Halle Klubb Runar, IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Haukebøe, Sunniva Maria Klubb Fjell Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Hildonen, Alida Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Holmer, Mona Danielsen Klubb Bjerkvik IF Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Håkonsen, Ingeborg Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Magnussen, Hedda Klubb Østre Toten Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Stokke IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Ness, Ellinor Marie Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Netland, Camilla Kjelleberg Klubb Oddersjaa SSK Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Charlotte Marie Yvonne Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Prestmo, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Rønning, An-Magritt Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Sagerup-Nordkild, Erle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Sagerup-Nordkild, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Sand, Anniken Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Sara, Lea-Christine Henriksdatter Klubb Kautokeino IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Simonsen, Elise Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Skille, Ine Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Sløgedal, Hanne Klubb Il Vindbjart Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Solberg, Sigrid Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Holmen IF Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Thomasjord, Anlaug Elise Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Tovås, Katrine Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Trosten, Julie Johansen Klubb Forsøk, IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Verdenius, Andrea Sæther Klubb Tolga IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Viga, Hedda Opdahl Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri

Kvinner junior - 20 km klassisk Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Andersen, Elise Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Bernhardsen, Astrid Elida Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Bernhardsen, Eline Andrea Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Bjørnli, Hanna Klubb Mosjøen IL Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Edland, Elisa Vestvik Klubb Gjesdal IL Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Evensen, Martine Klubb Sømna IL Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Grøndalen, Aurora Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Haugen, Maren Halle Klubb Runar, IL Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Håkonsen, Ingeborg Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Magnussen, Hedda Klubb Østre Toten Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Stokke IL Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Netland, Camilla Kjelleberg Klubb Oddersjaa SSK Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Prestmo, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Rønning, An-Magritt Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Sagerup-Nordkild, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Sand, Anniken Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Simonsen, Elise Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Sløgedal, Hanne Klubb Il Vindbjart Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Stenersen, Ingeborg Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Holmen IF Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Thomasjord, Anlaug Elise Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Verdenius, Andrea Sæther Klubb Tolga IL Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Viga, Hedda Opdahl Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Kvinner junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart

Kvinner junior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Andersen, Elise Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Bakke, Runa Myrslett Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørnli, Hanna Klubb Mosjøen IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Edland, Elisa Vestvik Klubb Gjesdal IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Evensen, Martine Klubb Sømna IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Grøndalen, Aurora Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Halvari, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Haugen, Maren Halle Klubb Runar, IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Hildonen, Alida Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Holmer, Mona Danielsen Klubb Bjerkvik IF Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Håkonsen, Ingeborg Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Magnussen, Hedda Klubb Østre Toten Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Stokke IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Ness, Ellinor Marie Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Netland, Camilla Kjelleberg Klubb Oddersjaa SSK Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Charlotte Marie Yvonne Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Rønning, An-Magritt Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Sagerup-Nordkild, Erle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Sagerup-Nordkild, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Sand, Anniken Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Sara, Lea-Christine Henriksdatter Klubb Kautokeino IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Simonsen, Elise Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Sløgedal, Hanne Klubb Il Vindbjart Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Solberg, Sigrid Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Stenersen, Ingeborg Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Holmen IF Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Thomasjord, Anlaug Elise Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Trosten, Julie Johansen Klubb Forsøk, IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Verdenius, Andrea Sæther Klubb Tolga IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk
Navn Viga, Hedda Opdahl Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk

Menn junior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tobias Klubb Vindafjord IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Bakke, Sigurd Klubb Næroset IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Bangstad, Hermod Ingemann Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Benonisen, Sigve Eirik Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Bernhardsen, Marius Andre Klubb Polarstjernen, IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Alta IF Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Blom, Thomas Klubb Imås, IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Brattabø, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Brennvik, Elias Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Broberg, Elling Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Brumoen, Bastian Rødfjell Klubb Åga IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Bråthen, Vegard Klubb Alsvåg IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Fjellheim, Birk Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Flataker, Amund Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Selbu IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Gjertsen, Emil Lenasønn Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Grøsland, Jonas Johansen Klubb Drammen Strong Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Heierstad, Andreas Fon Klubb Ivrig, IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Holbæk, Mathias Klubb Il Vindbjart Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Hole, Iver Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Hovde, August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Huglen, Ola Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Ims, Helge Klubb Fjell Skilag Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Jørgensen, Ask Klubb If Kilkameratene Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Kolåsæter, Noah Aronsen Klubb Skonseng UL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Kongssund, Kristian Klubb Næroset IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Kristensen, Johannes Dybwad Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Kroken, Nikolai Carlos Ricardo Klubb Bardu Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Kvanli, Ole-Kristian Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Lindby, Gard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Lund, Marius Eriksen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Lundberg, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Meldalen, Marius Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Mietinen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Mollestad, Thomas Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Negård, Endre Klubb Salangen IF Ski Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Nordeng, Johan Lien Klubb Alsvåg IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Nordgård, Aleksander Klubb Medkila Skilag Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Nordhagen, Jørgen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Heming, IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Nystu, Peter Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Nås, Iver Leirmo Klubb Eide IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Jonas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Pålsson, Niklas Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Rygg, Peder Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Røed, Nils Olav Kjetså Klubb Otra IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Sagerup, Ottar Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Skildheim, Vetle Arder Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Skille, Brage Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Skogstad, Jonas Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Solvik, Johannes Klubb Gulset IF Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Stellmacher, Jakob Elia Klubb Senja Ski Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Sælen, Robin Klubb Imås, IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Uglehus, David Rubach Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Vars-Larsstuen, Simen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Runar, IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Wilhelmsen, Trym Eirik Klubb Bardu Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Østervold, Sondre Klubb Il Vindbjart Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri
Navn Østtun, Petter Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri

Menn junior - 20 km klassisk Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tobias Klubb Vindafjord IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Arntsen, Anton Nikolai Klubb Ballangen Ski Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Bakke, Sigurd Klubb Næroset IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Bangstad, Hermod Ingemann Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Benonisen, Sigve Eirik Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Bernhardsen, Marius Andre Klubb Polarstjernen, IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Alta IF Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Blom, Thomas Klubb Imås, IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Brattabø, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Brennvik, Elias Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Broberg, Elling Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Brumoen, Bastian Rødfjell Klubb Åga IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Bråthen, Vegard Klubb Alsvåg IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Fjellheim, Birk Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Flataker, Amund Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Selbu IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Gjertsen, Emil Lenasønn Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Grøsland, Jonas Johansen Klubb Drammen Strong Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Heierstad, Andreas Fon Klubb Ivrig, IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Holbæk, Mathias Klubb Il Vindbjart Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Hole, Iver Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Hovde, August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Jørgensen, Ask Klubb If Kilkameratene Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Kongssund, Kristian Klubb Næroset IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Kvanli, Ole-Kristian Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Lindby, Gard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Lorentsen, Julian André Mikkelsen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Lundberg, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Meldalen, Marius Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Mietinen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Mollestad, Thomas Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Negård, Endre Klubb Salangen IF Ski Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Nordeng, Johan Lien Klubb Alsvåg IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Nordhagen, Jørgen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Heming, IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Nås, Iver Leirmo Klubb Eide IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Pedersen, Jonas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Pålsson, Niklas Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Rygg, Peder Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Røed, Nils Olav Kjetså Klubb Otra IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Skildheim, Vetle Arder Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Solvik, Johannes Klubb Gulset IF Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Stellmacher, Jakob Elia Klubb Senja Ski Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Sælen, Robin Klubb Imås, IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Runar, IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Østervold, Sondre Klubb Il Vindbjart Klasse Menn junior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart

Menn junior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tobias Klubb Vindafjord IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Arntsen, Anton Nikolai Klubb Ballangen Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Bakke, Sigurd Klubb Næroset IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Bangstad, Hermod Ingemann Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Bernhardsen, Marius Andre Klubb Polarstjernen, IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Alta IF Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Blom, Thomas Klubb Imås, IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Brattabø, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Brennvik, Elias Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Broberg, Elling Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Brumoen, Bastian Rødfjell Klubb Åga IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Bråthen, Vegard Klubb Alsvåg IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Fjellheim, Birk Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Flataker, Amund Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Selbu IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Gjertsen, Emil Lenasønn Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Grøsland, Jonas Johansen Klubb Drammen Strong Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Heierstad, Andreas Fon Klubb Ivrig, IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Holbæk, Mathias Klubb Il Vindbjart Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Hole, Iver Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Hovde, August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Ims, Helge Klubb Fjell Skilag Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Jørgensen, Ask Klubb If Kilkameratene Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Kongssund, Kristian Klubb Næroset IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Kristensen, Johannes Dybwad Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Kroken, Nikolai Carlos Ricardo Klubb Bardu Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Lundberg, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Meldalen, Marius Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Mietinen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Mollestad, Thomas Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Nordeng, Johan Lien Klubb Alsvåg IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Nylund, Noah Christoffer Nielsen Klubb Medkila Skilag Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Heming, IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Nystu, Peter Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Nås, Iver Leirmo Klubb Eide IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Pålsson, Niklas Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Rygg, Peder Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Røed, Nils Olav Kjetså Klubb Otra IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Sagerup, Ottar Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Skildheim, Vetle Arder Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Skogstad, Jonas Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Solvik, Johannes Klubb Gulset IF Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Stellmacher, Jakob Elia Klubb Senja Ski Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Sælen, Robin Klubb Imås, IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Vars-Larsstuen, Simen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Runar, IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Østervold, Sondre Klubb Il Vindbjart Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
Navn Østtun, Petter Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI03, 03
Foto: Heiko Junge / NTB