Hopp til innhold

Meråkerrennet (F)

Åpningsrennet. NB! Starten flyttes fram 1 time, til kl. 11. Junior og senior starter først grunnet snøforhold og stor deltakelse. Distansene ca som annonsert (løypedistanse 1,1 km). Dette fører til følgende gjennomføring av rennet: Oppvarming og skitesting tillates ikke i løyper etter første start. Vi anbefaler joggesko til oppvarming. Passering av konkurrenter skjer på venstre side.

  • Når: 03.12.2022
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Grova
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 30.11.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Odin Johannes Klubb Leksvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Evenhus, Isak Klubb Lånke IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fossen, Mikal Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Knipenberg, Johan Gederaas Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Martinsen, Sander Bruvoll Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sivertsen, Sverre Klubb Frol IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjeset, Ville Sandstad Klubb Frol IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenseth, Jakob Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sæther, Simen Ringen Klubb IL Varden Meråker Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossum, Eirik Sæther Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Knipenberg, Ludvik Gederaas Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Moan, Jon Klubb Leksvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Moen, Håkon Berg Klubb Lånke IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønning, Martin Selbæk Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vatne, Brage Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bones, Halvor Fløttum Klubb Rognes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dretvik, Lavrans Haavik Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Farbu, Aksel Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hasselvold, Lars Herman Østerås Klubb IL Varden Meråker Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Setsaas, Mathias Bjerkestrand Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjeset, Aksel Sandstad Klubb Frol IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Værdal, Johannes Lyngsaunet Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bach, Philip Noel Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakken, Salomon Solum Klubb Overhalla IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Estil, Oliver Sandrød Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjerde, Herman Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kveen, Emil Klubb IL Varden Meråker Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lund, Thomas Wangberg Klubb Lånke IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Martinsen, Imre Bruvoll Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Morgan, Leo Benjamin Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mossige, Mikkel Klubb IL Varden Meråker Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Opdahl, Filip Bentzen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sellesbakk, Olav Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sivertsen, Even Klubb Frol IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stenseth, Elias Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Værdal, Ole Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Kristian Wollan Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dromnes, Noah Aakre Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Estil, Filip Klubb IL Varden Meråker Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fossheim, Odin Klubb Spillum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Pelle-Linus Klubb Buvik IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Kristoffer Heggelund Klubb Buvik IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Krohn-Botten, Johannes Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvål, Edvard Hagen Klubb Lånke IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Monsrud-Sikorski, Ludwik Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Standal, Gustav Klubb Lånke IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vatne, Torje Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Viken, Marius Klubb Frol IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Zetterström, Eirik Gravdal Klubb Frol IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Fredrik Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Agle, Even Våset Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Barli, Sivert Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dretvik, Alfred Haavik Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Iversen, Leander Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jernberg, Oliver Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kråkenes, Albert Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvalvik, Sverre Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lande, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Langøygard, Ludvig Klubb Frol IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Leinslie, Filip Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Meldal, Oliver Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mjømen, Sindre Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mørch, Sivert Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rannem, Andreas Haugan Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rotmo, Aron Alexander Klubb Leksdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Sivert Sverklie Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Eide, Marius Klubb IL Varden Meråker Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Krüger, Sondre Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Oddebug, Haakon Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Palmelind, Andreas Børstad Klubb IL Varden Meråker Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjetlein, Oscar Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Emilio Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Myrhaug, Niklas Klubb IL Varden Meråker Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Teveldal, Aleksander Klubb IL Varden Meråker Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vaagland, Edvard Horten Klubb IL Varden Meråker Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bragstad, Iver Grønnesby Klubb Inderøy IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Estil, Mathias Sandrød Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvalvik, Iver Klubb Inderøy IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lorentsen, Even Bye Klubb Hommelvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ness-Jensen, Trym Klubb Frol IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Øhrbom, Snorre Klubb IL Varden Meråker Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossum, Elvira Sæther Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Langøygard, Live Marie Klubb Frol IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sævik, Guro Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsen, Emmy Sofie Nissen Bache-Wiig Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brenne, Jenny Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvalvik, Anna Katarina Klubb Inderøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjugan, Ada Klubb Leksdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørkli, Tonje Klubb Selbu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørnå, Ane Størseth Klubb IL Varden Meråker Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Buland, Live Kristine Farstad Klubb IL Varden Meråker Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gederaas, Tiril Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Ronja Heggelund Klubb Buvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sivertsen, Frida Klubb Frol IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsen, Olea Nissen Bache-Wiig Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brenne, Sigrid Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gabrielsen, Astrid Elvestad Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Langøygard, Selma Klubb Frol IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Signe Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørstad, Emelie Øksnes Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Morgan, Lily Alexandra Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vist, Mali Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bones, Hanna Fløttum Klubb Rognes IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Furuhaug, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hakonardottir, Greta Osk Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Krogh, Malin Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Krogh, Selma Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Frida Wangberg Klubb Lånke IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sesseng, Sara Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sundset, Karianne Klubb Klæbu IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øyesvold-Grongstad, Linnea Cicilie Klubb Overhalla IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brenne, Mari Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hauge, Vilma Rathe Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsborg, Othelia Totsås Klubb Leksdal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Emilie Solheim Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvalvik, Elise Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mjømen, Ingeborg Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rosling, Johanna Kristina Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skogstad, Malin Klubb Leik, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rotmo, Nora Olivia Klubb Leksdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sende, Mathea Klubb IL Varden Meråker Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjeset, Sanna Sandstad Klubb Frol IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Standal, Marie Klubb Lånke IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hals, Elvira Øyesvold Klubb Overhalla IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Moan, Anna Oline Klubb Leksvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergset, Ane Kirstine Klubb Osmarka IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bjugan, Johanne Klubb Leksdal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hamborg, Selma Hollås Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kristiansen, Nora Vågø Klubb Klæbu IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rannem, Berit Haugan Klubb Inderøy IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Vaeng, Benedikte Langaune Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Øvereng, Elise Bredesen Klubb Mosjøen IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri

K 18 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Embla Klubb Hommelvik IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Amundsen, Marie Opberget Klubb Granli IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Aunvik, Amanda Wognild Klubb Lånke IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Berg, Oda Elise Klubb Leksvik IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Dervo, Mari Andrea Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Eriksen, Jenny Axisa Klubb Andebu IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Fossheim, Hannah Klubb Spillum IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Gederaas, Linnea Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Haugland, Frida Elisabeth Klubb Innstranda IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sjonbotn, Benedikte Kristine Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Skjerve, Mia Klubb Markabygda IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Strøm, Matilde Klubb Tverlandet IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri

K 19/20 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad-Larsen, Marte Klubb Fauske IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bjørnli, Hanna Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Evensen, Martine Klubb Sømna IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Haugsnes, Nora Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lambertsen, Sarah Michelle Klubb Medkila Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Inderøy IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Verdenius, Andrea Sæther Klubb Tolga IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Volden, Nora Flotten Klubb Oppdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Garberg, Hanne Sæther Klubb Orkdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Hillestad, Stina Klubb Hafslo IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Jacobsen, Marit Melby Klubb NTNUI Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Jørgensen, Anniken Klubb Mosjøen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Myhre, Aurora Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Vatten, Jøri Klubb Surnadal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

M 17 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Remi Korsnes Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bragstad, Peder Grønnesby Klubb Inderøy IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Frøseth, Simon Klubb Hommelvik IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Fuglem, Johannes Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hamnes, Andreas Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lorås, Syver Klubb Skatval Skilag Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Mundal, Kristian Brendengen Klubb Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Renå, Anders Spets Klubb Hommelvik IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Leksdal IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rygg, Emil Klubb Inderøy IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rønning, Stian Klubb Lånke IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Storø, Nichlas Klubb Hommelvik IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Svorkdal, Lars Lystad Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Vatne, Vinjar Eggen Klubb Leksdal IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Veske, Ole Andreas Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Østerås, Theodor Pedersen Klubb IL Varden Meråker Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri

M 18 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Grue IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Brennhaug, Johannes Klubb Grane IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Falk, Mauritz Magnus Bengt Borgerud Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Fossen, Martin Klubb Skjelstadmark IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Frisk, Emil Tørset Klubb Oppdal IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Grøthe, Markus Bryan Klubb Tormod Skilag Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Karlsen, Simon Green Klubb Vinne Skilag Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kvalvik, Sigurd Klubb Inderøy IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lund, Torstein Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Stavrum, Viljar Klubb Leksdal IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Stiklestad, Ådne Hoston Klubb Fjellmann IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Ulriksen, William Fjellheim Klubb KS Ski Lofoten Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Vatten, Håvard Klubb Surnadal IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Veisetaune, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri

M 19/20 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ahoniemi, Rasmus Klubb IL Varden Meråker Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Grue IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bakke, Sigurd Klubb Næroset IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Flataker, Amund Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Selbu IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Gjertsen, Emil Lenasønn Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Gjestvang, Roar Klubb Moelven IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hole, Iver Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Husby, Endre Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Trysil IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Johnsborg, Matias Totsås Klubb Leksdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lund, Olav Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nordhøy, Marcus Forsbakk Klubb Grong IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rygg, Peder Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sandberg, Kaare Markus Haaland Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Skaanes, Morten Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Snuggerud, Ole Edvard Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Svendgård, Sander Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Yilmaz, Abdullah Klubb IL Varden Meråker Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Østtun, Petter Klubb IL Varden Meråker Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bang, Christian Brennhovd Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Fiskvik, Kristoffer Jullum Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hov, Eskil Klubb Kaupanger IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Krohn, Kevin Bjerkeli Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Nistad, Ivar Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Reppen, Martin Klubb Spillum IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
nif-epi04, 04
Foto: Heiko Junge / NTB