Hopp til innhold

Rindalsrennet 2022

Rindalsrennet er et av landets mest tradisjonsrike skirenn og arrangeres i 2022 for 61. gang, denne gang i klassisk, med klasser fra 8 år - senior. Se praktisk informasjon her: https://www.rindalil.no/praktisk-informasjon-rindalsrennet-2022.6575103-284893.html

  • Når: 18.12.2022
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Rindal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 16.12.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse G 10 år Øvelse 500 m klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse G 8 år Øvelse 500 m klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse G 9 år Øvelse 500 m klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse J 10 år Øvelse 500 m klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 18.12.2022 Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse J 8 år Øvelse 500 m klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse J 9 år Øvelse 500 m klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 500 m klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finbraaten, Iver Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 500 m klassisk
Navn Kongshaug, Edvin Haugen Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 500 m klassisk
Navn Svinsås, Sondre Solum Klubb Meldal IL Klasse G 10 år Øvelse 500 m klassisk

G 11 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Emanuelsen, Håkon Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holmvik, Nilas Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Osland, Skjalg Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rønning, Martin Selbæk Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk

G 12 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Loe, Fredrik Klubb Dalguten IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerde, Herman Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hilstad, Tore Min-Jae Klubb Idrettslaget Nor Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sellesbakk, Olav Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stjernen, Jonathan Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Viken, Martin Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Belsvik, Odin Gustavsen Klubb Støren Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eikemo-Nilsen, Jonatan Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Elden, Martin Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Pelle-Linus Klubb Buvik IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Kristoffer Heggelund Klubb Buvik IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Krohn-Botten, Johannes Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Monsrud-Sikorski, Ludwik Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Fredrik Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aam, Torstein Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lande, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myrland, Jacob Sæther Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mørch, Sivert Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Osland, Torarin Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ingstad, Jon Klubb Dalguten IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lohne-Nilsen, Sverre Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Oddebug, Haakon Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skarsbakk, Lars Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 500 m klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Emilio Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 500 m klassisk
Navn Møkkelgård, John Gunnar Klubb Rindal IL Klasse G 8 år Øvelse 500 m klassisk
Navn Wikan, Tølløv Einum Klubb Dalguten IL Klasse G 8 år Øvelse 500 m klassisk

G 9 år - 500 m klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugan, Hans Peter Brøndbo Klubb Meldal IL Klasse G 9 år Øvelse 500 m klassisk
Navn Holmvik, Elian Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 500 m klassisk
Navn Jønland, Erik Johannes Midtflå Klubb Leik, IL Klasse G 9 år Øvelse 500 m klassisk
Navn Sande, Peder Klubb Rindal IL Klasse G 9 år Øvelse 500 m klassisk

J 10 år - 500 m klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Møkkelgård, Elida Klubb Rindal IL Klasse J 10 år Øvelse 500 m klassisk

J 12 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugan, Ingebjørg Brøndbo Klubb Meldal IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jensen, Ronja Heggelund Klubb Buvik IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Børset, Anna Klubb Rindal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Emanuelsen, Elise Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kottum, Victoria Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Raaen, Ada Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Snøfugl, Irene Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Snøfugl, Marit Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blekken, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holmvik, Silja Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Köhler, Julia Belén Klubb Strindheim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønning, Ellinor Selbæk Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Furuhaug, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sesseng, Sara Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sundset, Karianne Klubb Klæbu IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hauge, Vilma Rathe Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvarme, Elvira Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Romulslie, Hedda Gyllan Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 500 m klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sende, Mathea Klubb IL Varden Meråker Klasse J 8 år Øvelse 500 m klassisk
Navn Solvik, Ada Hyldbakk Klubb Rindal IL Klasse J 8 år Øvelse 500 m klassisk

J 9 år - 500 m klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Gunhild Solum Klubb Meldal IL Klasse J 9 år Øvelse 500 m klassisk
Navn Loe, Astrid Klubb Dalguten IL Klasse J 9 år Øvelse 500 m klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kongshaug, Christina Haugen Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vikan, Madelen Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austgulen, Eline Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brandtzæg, Malin Andrea Nilsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fjærtoft, Nora Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Svergja, Mari Grøtli Klubb Kvikne IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tveit, Hedda Fevang Klubb Utleira IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vatten, Jøri Klubb Surnadal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikemo-Nilsen, Theodor Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haabeth, Martin Klubb IL Aasguten Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hovdal, Jonathan Klubb Klæbu IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvennås, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Renå, Anders Spets Klubb Hommelvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Storø, Nichlas Klubb Hommelvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Østerås, Theodor Pedersen Klubb IL Varden Meråker Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fossen, Martin Klubb Skjelstadmark IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grut, Morten Klubb Idrettslaget Nor Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Svorkdal, Lars Lystad Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Ola Sugustad Klubb Meldal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Garnæs, Brage Krohn Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Haddon, Erik Hans Edward Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Husby, Endre Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Lillebudal, Stian Klubb Leik, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Pedersen, Sindre Rokke Klubb Buvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Svendgård, Sander Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lillebudal, Sander Klubb Leik, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Løfald, Erik Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
NIF-EPI02, 02
Foto: Gorm Kallestad / NTB