Hopp til innhold

Sjusjøen Natrudstilrennet

Søre Ål Il i samarbeid med Ringsaker Almenning arrangerer Sjusjøen Natrudstilrennet i friteknikk lørdag 10. desember 2022 kl. 11 sonerenn for 8-10 år, kretsrenn for 11-12 årog landsrenn for 13 år og eldre (www.natrudstilrennene.no).

  • Når: 10.12.2022
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Natrudstilen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 07.12.2022
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 10.12.2022 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 10.12.2022 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 10.12.2022 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 10.12.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granseth, William Lohnbakken Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hallingstad, Sander Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lillemo-Thorud, Eirik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sinnes, Sondre Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stange, Henrik David Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Strandberg, Markus Gamst Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundby-Bredesen, Markus Klubb Skarnes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Svegaarden, Henrik Føre Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boisen, William Lilleseth Klubb Skarnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandaker-Nilsen, Erlend Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Silkoset, Ola Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Støen, Martin Lien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Lukas Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Halvorsrud, Emil Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hauge, Aksel Løvseth Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kittelsen, Trygve Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Norderhaug, Trym Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sinnes, Oliver Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sunde, Adrian Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svegaarden, Magnus Føre Klubb Søre Ål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergstrøm, Simen Bryhn Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alhaug, Ask Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergersen, August Søråsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergersen, Iven Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Glomseth, Jarle Weium Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hauge, Even Løvseth Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Sverre Groven Klubb Hernes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjøs, Peder Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Norderhaug, Emil Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rustad, Hans-Kristian Da Silva Klubb Fjelltun IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandaker-Nilsen, Magnus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Storsveen, Jakob Berget Klubb Hernes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Torseth, Sigve Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Ulrik Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Halvorsrud, Simen Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haug, Anders Granum Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Klingen, Emil Stabekk Klubb Strandbygda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Köhler-Olsen, Kilian Syver Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Olstad, Iver Klubb Sør-Fron IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Selbæk, August Klubb Søre Ål IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Broberg, Even Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Megård, Ola Gjøen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Joakim Marsteintredet Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Torp, Jonas Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Årdal, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ekker, Eskil Tholstrup Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nørstegård-Richardsen, Sander Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Silkoset, Fredrik Klubb Gjerdrum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjøs, Even Klubb Søre Ål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Langseth, Matheus Klubb Søre Ål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sunde, Matheo Klubb Søre Ål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Trøseid, Markus Stenmyren Klubb Søre Ål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Strandberg, Ingrid Gamst Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergman, Lisa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kittelsen, Mari Kristine Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn L'Abée-Lund, Linnea Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Langseth, Mathea Klubb Søre Ål IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nørstegård-Richardsen, Sara Klubb Søre Ål IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rustad, Emilie Da Silva Klubb Fjelltun IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Selbæk, Karoline Klubb Søre Ål IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stikbakke, Adelin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svendsrud, Lykke Sofie Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vågsether, Sigrid Høstmælingen Klubb Søre Ål IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Husnes, Anna Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jeistad, Celine Klubb Lismarka Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannesen, Emma Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannesen, Milla Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjøs, Eline Klubb Søre Ål IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strandberg, Pernille Gamst Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Ingrid Sofie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fuglerud, Oda Bakke Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Henriksen, Mille Sofie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ringeli, Olava Mæle Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stikbakke, Wilma Isabel Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Tuva Svarstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Boisen, Serine Lilleseth Klubb Oppstad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haave, Tiril Østby Klubb MjøsSki Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hallingstad, Sanna Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kittelsen, Signe Elisabet Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skaar, Ingrid Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundby-Bredesen, Mia Klubb Oppstad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Flugsrud, Emilie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hovde, Sina Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Husnes, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Schjetne, Vårin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Borge, Julie Klubb Granli IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brorson, Sol Frid Linvollen Klubb Brandbu IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Mali Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Werven, Emilie Starheim Klubb MjøsSki Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergman, Ida Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rindal, Knut-Robert Nygaard Klubb Søre Ål IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Norderhaug, Ylva Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Storlien, Mina Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Katnosa, Marthe Olsen Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Storlien, Celine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilssen, Henriette Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Schjetne, Hannah Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Storlien, Mille Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Falch-Koslung, Brage Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Broberg, Elling Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hauger, August Marendor Klubb Åsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almaas, Morten Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bergmann, Håvard Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hovde, August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
NIF-EPI01, 01
Foto: Terje Pedersen / NTB