Hopp til innhold

Hakadalsrennet fristil

Vi inviterer til åpningsrenn for Oslo, Østfold og Akershus med Toyota cup for 15-16år. Rennet går i fristil intervallstart. Vi har snøanlegg og legger snø så fort vi får kulde. De eldste starter først og tenkt tidsskjema ligger som vedlegg. All informasjon legges Hakadal-il.no/langrennsgruppa/arr-side-langrenn/hakadalsrennet HUSK PÅMELDING I RETT KLASSE. eks 2006 klasse M/K17, 2008 klasse G/J15, 2010 klasse G/J13, 2012 G/J11.

  • Når: 17.12.2022
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Varingskollen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.12.2022
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 17.12.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 17.12.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 17.12.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 17.12.2022 Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.12.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christensen-Jensen, Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Flækken, Jakob Klubb Hakadal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønnestad, Iver Sanden Klubb Gjerdrum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Røstum, Andreas Solberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Salvesen, Jakob Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Strandberg, Markus Gamst Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Clement, Lucas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Henaug-Hansen, Alfred Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lexerød, Felix Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lexerød, Max Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønnestad, Iver Sanden Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Silkoset, Ola Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solheim, Knut Sanne Klubb Idrettslaget Try Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solheim, Christian Sanne Klubb Idrettslaget Try Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stødle, Eskil Syver Haukåen Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Leopold Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grindstad, Felix Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holseter, Vemund Fosse Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svege, Mats Klubb Jutul IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christoffersen, Axel Lervik Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Clement, Liam Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jarsve, Oliver Hjertum Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røstum, Jonas Solberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stueflotten, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albrecht-Holberg, Leon Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergersen, Iven Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Furfjord, Jørgen Andreas Kristiansen Klubb Kollenhopp Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjellestad, Christian Berge Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Koritov, Jørgen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordset, Embrik Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandven, Markus Husby Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dyrberg, Niklas Gundhus Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Granås, Jesper Sande Klubb Hakadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grønvold, Sigurd Storvik Klubb Hakadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Bjørnar Øhrn Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Köhler-Olsen, Kilian Syver Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ljåstad, Andreas Klubb Hakadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordklev, Elias Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rogne, Alexander Leksund Klubb Åsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rogne, Sebastian Leksund Klubb Åsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandøy, Nicolay Herlofson Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Steenstrup, Johan Vestre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tjelle, Martin Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Troye, Herman Eide Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tømte, Tobias Klubb Hakadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øiseth, Cody Nikolai Casey Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Falkenberg-Jensen, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haug, Ludvik Kjos Klubb Dikemark IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Røang, William Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorseng, Even Nygård Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Toussaint, Victor Åsrud Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tveit, Haakon Robert Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Venbakken, Thomas Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Woll, Kristoffer Hoslemo Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Årdal, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rønnestad, Aksel Sanden Klubb Gjerdrum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Salvesen, Elias Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sande, Peder Klubb Hakadal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Silkoset, Fredrik Klubb Gjerdrum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergheim, Sigurd Riise Klubb Gjerdrum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jarrett, John Liam Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønnestad, Aksel Sanden Klubb Gjerdrum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Strandberg, Ingrid Gamst Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Svendsrud, Lykke Sofie Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergheim, Elida Riise Klubb Gjerdrum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ljåstad, Martine Klubb Hakadal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordset, Tomine Weibell Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stensby, Hedvig Krogh Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svendsrud, Lykke Sofie Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjellestad, Ida Berge Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Halvorsen, Emmy Katrine Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jacobsen-Sjue, Eira Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røang, Victoria Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strandberg, Pernille Gamst Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bye, Cornelia Helene Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ervasti, Ellen Alexandra Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Espegren, Emilie Pernille Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gullhaugen, Maja Nerheim Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hallingstad, Eline Falck Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hegdahl, Vilja Schjølberg Klubb Nesodden IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Karlsen, Lotte Solli Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Onstad, Nora Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Silgjerd, Lilly Kvikne Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjaaeng, Minea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tjelle, Anna Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Karoline Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Halvorsen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rutle, Maria Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Silgjerd, Lilly Kvikne Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skaar, Ingrid Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Solheim, Ingrid Sanne Klubb Idrettslaget Try Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stødle, Erle Haukåen Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Svege, Selma Klubb Jutul IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Syrrist, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alsgaard, Maria Schei Klubb Åsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Borander, Marlin Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dankworth, Sienna Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Henaug-Hansen, Anna Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jernberg, Tuva Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Signe Øhrn Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Schomacker, Ella Mathea Bogerud Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thuv, Kaja Nordhus Klubb Nesodden IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Årnes, Mille Sophie Sveinhaug Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Christensen, Mie Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Eide, Rebecca Stusvik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Eide, Julia Stusvik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grindstad, Lilly Præsttun Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Kaja Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jacobsen-Sjue, Mina Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Mina Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjaaeng, June Isell Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sæther, Karin Sletmoen Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eide, Andrea Marie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandven, Elvira Husby Klubb Koll, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveen, Marie Svendby Klubb Fet Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri

M 18 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skaar, Ola Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mikkelsen, Markus Henrik Bredesen Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engelund, Frode Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
nif-epi04, 04
Foto: Heiko Junge / NTB