Hopp til innhold

Hovedlandsrennet, langrenn

Langrennscross er i år en offisiell HL øvelse. På høstmøtet til NSF langrenn ble det bestemt at det skal innføres reise-fordeling på Hovedlandsrennet i Meråker. Skistyret har godkjent at det legges på et reisefordelings-beløp på kr 150,- på startkontingent per konkurransedag på Hovedlandsrennet. Hovedlandsrennet sendes direkte på Direktesport.no (Amedia). Dersom det er utøvere som ikke ønsker å la seg filme/la seg avbilde under mesterskapet send en melding til NSF ved Erik Husby 454 50 297.

  • Når: 24.2 - 26.02.2023
  • Hvor: Meråker
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 19.02.2023
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 25.02.2023 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 330 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2023 Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2023 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 330 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2023 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 330 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2023 Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2023 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 330 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2023 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 330 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2023 Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2023 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 330 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2023 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 330 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2023 Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2023 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 330 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Kristoffer Ødemark Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bastlien, Iver Klubb Sauda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjerkeli, Brage Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bogsti, Erling Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bonden, Kristian Moen Klubb Trysil IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bruland, August Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brødbøl, Jon Are Aasen Klubb Magnor UL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Børke, Markus Klubb MjøsSki Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dalen, Peter Bøhagen Klubb Larvik Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Djupvik, Magnus Klubb Valnesfjord IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Djupvik, Sivert Klubb Halsøy IL - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dybing, Elias Klubb Sauda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dønåsen, Jakob Ramse Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eikrem, Herman Sylte Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Elle-Dietrichson, Tobias Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Falck-Øien, Håkon Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fjeldbo, Even Sæten Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fjelldal, Arnt Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fjellheim, Oskar Flaen Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gjethammer, Oliver Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Tormod Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Mattis Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haug, Lars Hermund Klubb Moss Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haug, Anders Granum Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Helgesen, Daniel Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Helling, Svein Nikolai Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hermansen, Christoffer Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjort-Larsen, Erlend Olai Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holmen, Emrik Heesch Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holum-Jakobsen, Oliver Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hvale, Albert Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høyerholt, Baste Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Idsøe, Herman Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ihler, Håvard Torsgard Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Isaksen, Vegard Solhaug Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Iversen, Leander Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jernberg, Oliver Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Ingvar Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Bjørnar Øhrn Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Marelius Lind Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jøsendal, Eik Viljar Nertun Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Karfjell, Karl Emil Fiskvik Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjerstadmo, Jørgen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klingen, Emil Stabekk Klubb Strandbygda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kollerud, Filip Hochnowski Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Korneliussen-Eriksen, Philip Andre Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Krangnes, Emil Klubb Ådal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvalvik, Sverre Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lande, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Langbråten, Henrik Glasrud Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Leithe, Sondre Skoglund Klubb Frol IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindvall, Sondre Dølven Klubb Hei IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lunde, Oskar Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lysheden-Vogt, Jonatan Herman Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løkken, Kornelius Brendjord Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Matheson, Mads Agner Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mengshoel, Arnt Wessel Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moe, Noah Nicolai Hartz Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myran, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myrland, Jacob Sæther Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mølmen-Nertun, Wilmer Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mørch, Sivert Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordklev, Elias Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordlie, Kasper Aasvangen Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nupen-Breivik, Peder Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nystadbakk, Tobias Klubb Innstranda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Tobias Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olstad, Iver Klubb Sør-Fron IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Reitan, Tobias Bergquist Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Riise, Oscar Birk Andenæs Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røsåsen, Nikolai Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagatun-Langleite, Mikal Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandøy, Nicolay Herlofson Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schelver, Truls Tangen Klubb Gulset IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sirekrok, Olav Klubb Gjesdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skaret, Mats Elverum Klubb Strandbygda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skiaker, Niklas Berg Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strand, Linus Stjern Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strand, Mathias Løvset Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Støre, Lars Teigland Klubb Jutul IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sundvor, Magnus Klubb Bjerkreim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svendsen, Fredrik Kvien Klubb Imås, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tjelle, Martin Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torbergsen, Eskil de Smedt Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Trontveit, Ulrik Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Troye, Herman Eide Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tømte, Tobias Klubb Hakadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Unhjem, Bjørnar Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Unhjem, Kristian Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ursin, Nils Erlend Soldal Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vassdal, Mons Emil Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øiseth, Cody Nikolai Casey Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øverås, Jacob Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øwre-Johnsen, Tobias Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 15 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Kristoffer Ødemark Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjerkeli, Brage Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Bogsti, Erling Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Bonden, Kristian Moen Klubb Trysil IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Bruland, August Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Brødbøl, Jon Are Aasen Klubb Magnor UL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Børke, Markus Klubb MjøsSki Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Djupvik, Magnus Klubb Valnesfjord IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Djupvik, Sivert Klubb Halsøy IL - Ski Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Dønåsen, Jakob Ramse Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Eikrem, Herman Sylte Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Elle-Dietrichson, Tobias Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Falck-Øien, Håkon Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Fjeldbo, Even Sæten Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Fjelldal, Arnt Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Fjellheim, Oskar Flaen Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjethammer, Oliver Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Hagen, Tormod Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Hansen, Mattis Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Haug, Lars Hermund Klubb Moss Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Haug, Anders Granum Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Helling, Svein Nikolai Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Hermansen, Christoffer Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Hjort-Larsen, Erlend Olai Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Holmen, Emrik Heesch Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Holum-Jakobsen, Oliver Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Hvale, Albert Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Høyerholt, Baste Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Idsøe, Herman Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Ihler, Håvard Torsgard Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Isaksen, Vegard Solhaug Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Iversen, Leander Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Jernberg, Oliver Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Johansen, Ingvar Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Johansen, Bjørnar Øhrn Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Johansen, Marelius Lind Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Jøsendal, Eik Viljar Nertun Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Karfjell, Karl Emil Fiskvik Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Kjerstadmo, Jørgen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Klingen, Emil Stabekk Klubb Strandbygda IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Kollerud, Filip Hochnowski Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Korneliussen-Eriksen, Philip Andre Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Krangnes, Emil Klubb Ådal IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Kvalvik, Sverre Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Lande, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Leithe, Sondre Skoglund Klubb Frol IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Lindvall, Sondre Dølven Klubb Hei IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Lysheden-Vogt, Jonatan Herman Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Løkken, Kornelius Brendjord Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Matheson, Mads Agner Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Mengshoel, Arnt Wessel Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Moe, Noah Nicolai Hartz Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Myran, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Myrland, Jacob Sæther Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Mølmen-Nertun, Wilmer Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Mørch, Sivert Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Nordklev, Elias Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Nordlie, Kasper Aasvangen Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Nupen-Breivik, Peder Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Nystadbakk, Tobias Klubb Innstranda IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Olsen, Tobias Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Olstad, Iver Klubb Sør-Fron IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Reitan, Tobias Bergquist Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Riise, Oscar Birk Andenæs Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Røsåsen, Nikolai Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Sagatun-Langleite, Mikal Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Sandøy, Nicolay Herlofson Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Schelver, Truls Tangen Klubb Gulset IF Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Sirekrok, Olav Klubb Gjesdal IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Skaret, Mats Elverum Klubb Strandbygda IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Skiaker, Niklas Berg Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Strand, Linus Stjern Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Strand, Mathias Løvset Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Støre, Lars Teigland Klubb Jutul IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Sundvor, Magnus Klubb Bjerkreim IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Svendsen, Fredrik Kvien Klubb Imås, IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Tjelle, Martin Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Torbergsen, Eskil de Smedt Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Trontveit, Ulrik Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Troye, Herman Eide Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Tømte, Tobias Klubb Hakadal IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Unhjem, Bjørnar Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Unhjem, Kristian Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Ursin, Nils Erlend Soldal Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Vassdal, Mons Emil Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Øiseth, Cody Nikolai Casey Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Øwre-Johnsen, Tobias Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Kristoffer Ødemark Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bastlien, Iver Klubb Sauda IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bjerkeli, Brage Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bogsti, Erling Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bonden, Kristian Moen Klubb Trysil IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bruland, August Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Brødbøl, Jon Are Aasen Klubb Magnor UL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Børke, Markus Klubb MjøsSki Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Dalen, Peter Bøhagen Klubb Larvik Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Djupvik, Magnus Klubb Valnesfjord IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Djupvik, Sivert Klubb Halsøy IL - Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Dybing, Elias Klubb Sauda IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Dønåsen, Jakob Ramse Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Eikrem, Herman Sylte Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Elle-Dietrichson, Tobias Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Falck-Øien, Håkon Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Fjeldbo, Even Sæten Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Fjelldal, Arnt Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Fjellheim, Oskar Flaen Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Gjethammer, Oliver Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Tormod Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hansen, Mattis Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Haug, Lars Hermund Klubb Moss Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Haug, Anders Granum Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Helgesen, Daniel Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Helling, Svein Nikolai Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hermansen, Christoffer Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hjort-Larsen, Erlend Olai Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Holmen, Emrik Heesch Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Holum-Jakobsen, Oliver Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hvale, Albert Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Høyerholt, Baste Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Idsøe, Herman Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ihler, Håvard Torsgard Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Isaksen, Vegard Solhaug Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Iversen, Leander Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Jernberg, Oliver Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Ingvar Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Bjørnar Øhrn Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Marelius Lind Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Jøsendal, Eik Viljar Nertun Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Karfjell, Karl Emil Fiskvik Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kjerstadmo, Jørgen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Klingen, Emil Stabekk Klubb Strandbygda IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kollerud, Filip Hochnowski Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Korneliussen-Eriksen, Philip Andre Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Krangnes, Emil Klubb Ådal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kvalvik, Sverre Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lande, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Langbråten, Henrik Glasrud Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Leithe, Sondre Skoglund Klubb Frol IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lindvall, Sondre Dølven Klubb Hei IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lunde, Oskar Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lysheden-Vogt, Jonatan Herman Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Løkken, Kornelius Brendjord Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Matheson, Mads Agner Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Mengshoel, Arnt Wessel Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Moe, Noah Nicolai Hartz Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Myran, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Myrland, Jacob Sæther Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Mølmen-Nertun, Wilmer Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Mørch, Sivert Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Nordklev, Elias Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Nordlie, Kasper Aasvangen Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Nupen-Breivik, Peder Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Nystadbakk, Tobias Klubb Innstranda IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Tobias Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Olstad, Iver Klubb Sør-Fron IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Reitan, Tobias Bergquist Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Riise, Oscar Birk Andenæs Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Røsåsen, Nikolai Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sagatun-Langleite, Mikal Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sandøy, Nicolay Herlofson Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Schelver, Truls Tangen Klubb Gulset IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sirekrok, Olav Klubb Gjesdal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Skaret, Mats Elverum Klubb Strandbygda IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Skiaker, Niklas Berg Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Linus Stjern Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Mathias Løvset Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Støre, Lars Teigland Klubb Jutul IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sundvor, Magnus Klubb Bjerkreim IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Svendsen, Fredrik Kvien Klubb Imås, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Tjelle, Martin Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Torbergsen, Eskil de Smedt Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Trontveit, Ulrik Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Troye, Herman Eide Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Tømte, Tobias Klubb Hakadal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Unhjem, Bjørnar Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Unhjem, Kristian Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ursin, Nils Erlend Soldal Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Vassdal, Mons Emil Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Øiseth, Cody Nikolai Casey Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Øverås, Jacob Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Øwre-Johnsen, Tobias Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andreassen, Sivert Sverklie Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Antonsen, Simen Klubb MjøsSki Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aune, Pelle Christiansen Stub Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berget, Tord Mathias Hareland Klubb Dombås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bille, Per Johan Flakken Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Birkely, Peder Elias Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Boge, Noah Rønningen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brennhaug, Mathias Klubb Grane IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Broberg, Even Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Børsheim, Johan Berge Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Drønnesund, Oliver Redigh Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ekern, Kristian Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engen, Theodor Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engesland, Johannes Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Finstad, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Giæver-Engesmo, Ludvig Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gjerstad, Brage Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Granvold, Marius Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Greni, Sander Botness Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Noa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Guldbrandsen, Tristan Kahrs Klubb Viking, TIF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gullberg-Mathisen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gustafsson, Jarand Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagenes, Tobias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Christen Anders Klubb Ballangen Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hanssen, Henrik Westgaard Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Harstad, Ludvik Ytredal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haug, Ludvik Kjos Klubb Dikemark IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hauger, Mathias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Helle, Steffen Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjorthaug, Heine Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holtet, Martin Klubb Granli IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Håland, Henrik Klubb Gjesdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johnsen, Phillip Christian Joys Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Krüger, Sondre Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Linnebo, Sivert Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lund, Henrik Krohn Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lund, Georg Knudsen Klubb Vikersund IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhre, Vemund Klubb Vegårshei IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhre, Johannes Giertsen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mølmen-Nertun, Caspar Klubb Dikemark IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Oddebug, Haakon Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Joakim Marsteintredet Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Reiersen, Johan Harila Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Robøle-Sørensen, Peder Klubb Gran IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røang, William Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røed, Sondre Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandemose, Even Aunbu Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skarsbakk, Lars Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Smith, Ethan Beaumont Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stickler, Frederik Redigh Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sætnan, Ask Felland Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torp, Jonas Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tveit, Haakon Robert Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ustad, Edvard Martinius Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vangstein, Victor Aamot Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Warloff, Theodor Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Westad-Davidsen, Jo Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Westberg, Hans Kumar Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Woll, Kristoffer Hoslemo Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østensen, Torstein Sirisønn Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østervold, Marius Klubb Il Vindbjart Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Antonsen, Simen Klubb MjøsSki Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Aune, Pelle Christiansen Stub Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Berget, Tord Mathias Hareland Klubb Dombås IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Bille, Per Johan Flakken Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Birkely, Peder Elias Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Boge, Noah Rønningen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Børsheim, Johan Berge Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Drønnesund, Oliver Redigh Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Ekern, Kristian Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Engen, Theodor Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Engesland, Johannes Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Finstad, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Giæver-Engesmo, Ludvig Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Gjerstad, Brage Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Granvold, Marius Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Greni, Sander Botness Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Gulbrandsen, Noa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Guldbrandsen, Tristan Kahrs Klubb Viking, TIF Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Gullberg-Mathisen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Gustafsson, Jarand Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Hagenes, Tobias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Hansen, Christen Anders Klubb Ballangen Ski Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Hanssen, Henrik Westgaard Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Harstad, Ludvik Ytredal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Haug, Ludvik Kjos Klubb Dikemark IF Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Hauger, Mathias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Hjorthaug, Heine Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Holtet, Martin Klubb Granli IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Håland, Henrik Klubb Gjesdal IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Johnsen, Phillip Christian Joys Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Krüger, Sondre Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Linnebo, Sivert Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Lund, Henrik Krohn Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Lund, Georg Knudsen Klubb Vikersund IF Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Myhre, Vemund Klubb Vegårshei IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Mølmen-Nertun, Caspar Klubb Dikemark IF Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Oddebug, Haakon Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Pedersen, Joakim Marsteintredet Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Reiersen, Johan Harila Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Røang, William Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Røed, Sondre Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Sandemose, Even Aunbu Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Skarsbakk, Lars Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Smith, Ethan Beaumont Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Stickler, Frederik Redigh Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Sætnan, Ask Felland Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Torp, Jonas Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Tveit, Haakon Robert Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Ustad, Edvard Martinius Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Vangstein, Victor Aamot Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Warloff, Theodor Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Westberg, Hans Kumar Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Woll, Kristoffer Hoslemo Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Østensen, Torstein Sirisønn Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Østervold, Marius Klubb Il Vindbjart Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Andreassen, Sivert Sverklie Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Antonsen, Simen Klubb MjøsSki Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Aune, Pelle Christiansen Stub Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Berget, Tord Mathias Hareland Klubb Dombås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bille, Per Johan Flakken Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Birkely, Peder Elias Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Boge, Noah Rønningen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Brennhaug, Mathias Klubb Grane IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Broberg, Even Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Børsheim, Johan Berge Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Drønnesund, Oliver Redigh Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Ekern, Kristian Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Engen, Theodor Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Engesland, Johannes Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Finstad, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Giæver-Engesmo, Ludvig Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Gjerstad, Brage Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Granvold, Marius Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Greni, Sander Botness Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Gulbrandsen, Noa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Guldbrandsen, Tristan Kahrs Klubb Viking, TIF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Gullberg-Mathisen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Gustafsson, Jarand Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hagenes, Tobias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hansen, Christen Anders Klubb Ballangen Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hanssen, Henrik Westgaard Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Harstad, Ludvik Ytredal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Haug, Ludvik Kjos Klubb Dikemark IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hauger, Mathias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Helle, Steffen Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hjorthaug, Heine Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Holtet, Martin Klubb Granli IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Håland, Henrik Klubb Gjesdal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Johnsen, Phillip Christian Joys Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Krüger, Sondre Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Linnebo, Sivert Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Henrik Krohn Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Georg Knudsen Klubb Vikersund IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Myhre, Vemund Klubb Vegårshei IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Myhre, Johannes Giertsen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Mølmen-Nertun, Caspar Klubb Dikemark IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Oddebug, Haakon Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Joakim Marsteintredet Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Reiersen, Johan Harila Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Robøle-Sørensen, Peder Klubb Gran IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Røang, William Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Røed, Sondre Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sandemose, Even Aunbu Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Skarsbakk, Lars Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Smith, Ethan Beaumont Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Stickler, Frederik Redigh Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sætnan, Ask Felland Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Torp, Jonas Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Tveit, Haakon Robert Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Ustad, Edvard Martinius Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Vangstein, Victor Aamot Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Warloff, Theodor Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Wassbakk, Magnus Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Westad-Davidsen, Jo Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Westberg, Hans Kumar Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Woll, Kristoffer Hoslemo Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Østensen, Torstein Sirisønn Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Østervold, Marius Klubb Il Vindbjart Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakke, Astrid Snare Klubb Granli IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bartnes, Nora Catharina Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bekkedal, Elle Klubb Hakadal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergersen, Hedda Resellhagen Klubb Magnor UL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bertnes, Henrikke Oline Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjerke, Sanna Emilie Nymoen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bones, Hanna Fløttum Klubb Rognes IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borander, Marlin Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brennhovd, Marie Klubb Holeværingen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bøhn, Mathilde Thorkildssen Klubb Nes Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Børsheim, Yvonne Berge Klubb Voss IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Christoffersen, Mari Emaus Klubb Bossekop UL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dankworth, Sienna Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eidem, Amalie Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fagernes, Frida Aurora Sletmoen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Femoen, Julie Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flugsrud, Emilie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Franck-Sætervoll, Leah Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Giving, Martine Klubb Idrettslaget Try Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Greftegreff, Solveig Egge Klubb Brandbu IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grimsmo, Selma Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugen, Silje Hagelsteen Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Himle-Hopland, Ingrid Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hodt-Billington, Mai Louise Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hoen-Lund, Magnhild Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holland-Tuvsjøen, Caroline Klubb Dikemark IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hotvedt, Mathilde Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Husnes, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jakobsen, Mina Helene Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jebsen, Ingrid Merete Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Helene Arneberg Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensås, Johanne Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jernberg, Tuva Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Joelsen, Tamara Eline Andreassen Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Signe Øhrn Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjosavik, Synnøve Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Knoblauch, Emelin Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kristensen, Henni Hattestad Klubb Idrettslaget Try Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Krogh, Malin Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Krogh, Selma Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lofterød, Eline Torp Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lorentzen, Ada Hagli Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mccarthy, Hannah Katharina Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Munkelien, Hannah Sophie Liland Klubb Nes Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olden, Mathilde Fagervoll Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Posaasen, Pernille Dønnum Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Raabe-Ødegaard, Lisa Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Reikvam, Helle Marie Moen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Reiss-Jacobsen, Matilde Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Reusch, Astrid Marianne Jøranlid Klubb Idrettslaget Try Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ruud-Hansen, Erika Marie Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Saint-Amand, Mathilde Jeanne Ines Roelly Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schjetne, Vårin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schomacker, Ella Mathea Bogerud Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sesseng, Sara Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sivertsen, Andrine Låge Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skildheim, Martine Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjellestad, Anja Møgedal Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjerve-Hansen, Idun Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steiro, Anna Jakobsen Klubb Medkila Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stene, Mia Rød Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storbekkrønning, Natacha Cecile Jeanne Lefevre Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strengelsrud, Isa Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Støvern, Ida Østbye Klubb Nedre Sigdal IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svela, Marie Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thuv, Kaja Nordhus Klubb Nesodden IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tøien, Ingrid Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Udnæseth, Mathea Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulriksen, Silje Fjellheim Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Veslestølen, Synne Wollebæk Klubb Hemsedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wiken, Ella Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Willoch, Agathe Dorthea Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Willoch, Hedvig Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øyesvold-Grongstad, Linnea Cicilie Klubb Overhalla IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 15 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Bartnes, Nora Catharina Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Bekkedal, Elle Klubb Hakadal IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Bergersen, Hedda Resellhagen Klubb Magnor UL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Bertnes, Henrikke Oline Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjerke, Sanna Emilie Nymoen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Bones, Hanna Fløttum Klubb Rognes IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Borander, Marlin Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Brennhovd, Marie Klubb Holeværingen IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Bøhn, Mathilde Thorkildssen Klubb Nes Ski Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Børsheim, Yvonne Berge Klubb Voss IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Christoffersen, Mari Emaus Klubb Bossekop UL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Dankworth, Sienna Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Eidem, Amalie Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Femoen, Julie Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Flugsrud, Emilie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Giving, Martine Klubb Idrettslaget Try Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Grimsmo, Selma Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Haugen, Silje Hagelsteen Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Himle-Hopland, Ingrid Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Hodt-Billington, Mai Louise Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Hoen-Lund, Magnhild Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Holland-Tuvsjøen, Caroline Klubb Dikemark IF Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Husnes, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Jakobsen, Mina Helene Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Jebsen, Ingrid Merete Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Jensen, Helene Arneberg Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Jensås, Johanne Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Jernberg, Tuva Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Joelsen, Tamara Eline Andreassen Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Johansen, Signe Øhrn Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Kjosavik, Synnøve Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Knoblauch, Emelin Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Kristensen, Henni Hattestad Klubb Idrettslaget Try Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Krogh, Malin Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Krogh, Selma Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Lofterød, Eline Torp Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Lorentzen, Ada Hagli Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Mccarthy, Hannah Katharina Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Munkelien, Hannah Sophie Liland Klubb Nes Ski Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Olden, Mathilde Fagervoll Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Posaasen, Pernille Dønnum Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Raabe-Ødegaard, Lisa Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Reikvam, Helle Marie Moen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Reiss-Jacobsen, Matilde Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Reusch, Astrid Marianne Jøranlid Klubb Idrettslaget Try Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Ruud-Hansen, Erika Marie Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Saint-Amand, Mathilde Jeanne Ines Roelly Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Schjetne, Vårin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Sesseng, Sara Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Sivertsen, Andrine Låge Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Skildheim, Martine Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Skjellestad, Anja Møgedal Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Skjerve-Hansen, Idun Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Steiro, Anna Jakobsen Klubb Medkila Skilag Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Stene, Mia Rød Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Storbekkrønning, Natacha Cecile Jeanne Lefevre Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Strengelsrud, Isa Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Støvern, Ida Østbye Klubb Nedre Sigdal IF Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Svela, Marie Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Thuv, Kaja Nordhus Klubb Nesodden IF Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Tverbekkmo, Anine Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Tøien, Ingrid Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Udnæseth, Mathea Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Ulriksen, Silje Fjellheim Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Veslestølen, Synne Wollebæk Klubb Hemsedal IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Wiken, Ella Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Willoch, Agathe Dorthea Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Willoch, Hedvig Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Øyesvold-Grongstad, Linnea Cicilie Klubb Overhalla IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bartnes, Nora Catharina Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bekkedal, Elle Klubb Hakadal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bergersen, Hedda Resellhagen Klubb Magnor UL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bertnes, Henrikke Oline Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bjerke, Sanna Emilie Nymoen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bones, Hanna Fløttum Klubb Rognes IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Borander, Marlin Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Brennhovd, Marie Klubb Holeværingen IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bøhn, Mathilde Thorkildssen Klubb Nes Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Børsheim, Yvonne Berge Klubb Voss IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Christoffersen, Mari Emaus Klubb Bossekop UL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Dankworth, Sienna Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Eidem, Amalie Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Fagernes, Frida Aurora Sletmoen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Femoen, Julie Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Flugsrud, Emilie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Franck-Sætervoll, Leah Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Giving, Martine Klubb Idrettslaget Try Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Greftegreff, Solveig Egge Klubb Brandbu IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Grimsmo, Selma Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Haugen, Silje Hagelsteen Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Himle-Hopland, Ingrid Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hodt-Billington, Mai Louise Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hoen-Lund, Magnhild Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Holland-Tuvsjøen, Caroline Klubb Dikemark IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hotvedt, Mathilde Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Husnes, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Jakobsen, Mina Helene Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Jebsen, Ingrid Merete Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Helene Arneberg Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Jensås, Johanne Klubb Strindheim IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Jernberg, Tuva Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Joelsen, Tamara Eline Andreassen Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Signe Øhrn Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kjosavik, Synnøve Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Knoblauch, Emelin Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kristensen, Henni Hattestad Klubb Idrettslaget Try Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Krogh, Malin Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Krogh, Selma Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lofterød, Eline Torp Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lorentzen, Ada Hagli Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Mccarthy, Hannah Katharina Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Munkelien, Hannah Sophie Liland Klubb Nes Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Olden, Mathilde Fagervoll Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Posaasen, Pernille Dønnum Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Raabe-Ødegaard, Lisa Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Reikvam, Helle Marie Moen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Reiss-Jacobsen, Matilde Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Reusch, Astrid Marianne Jøranlid Klubb Idrettslaget Try Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ruud-Hansen, Erika Marie Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Saint-Amand, Mathilde Jeanne Ines Roelly Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Schjetne, Vårin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Schomacker, Ella Mathea Bogerud Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sesseng, Sara Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sivertsen, Andrine Låge Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Skildheim, Martine Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Skjellestad, Anja Møgedal Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Skjerve-Hansen, Idun Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Steiro, Anna Jakobsen Klubb Medkila Skilag Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Stene, Mia Rød Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Storbekkrønning, Natacha Cecile Jeanne Lefevre Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Strengelsrud, Isa Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Støvern, Ida Østbye Klubb Nedre Sigdal IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Svela, Marie Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Thuv, Kaja Nordhus Klubb Nesodden IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Tøien, Ingrid Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Udnæseth, Mathea Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ulriksen, Silje Fjellheim Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Veslestølen, Synne Wollebæk Klubb Hemsedal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Wiken, Ella Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Willoch, Agathe Dorthea Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Willoch, Hedvig Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Øyesvold-Grongstad, Linnea Cicilie Klubb Overhalla IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabel, Frida Bjerke Klubb Ådal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aanensen, Anja Thomasgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Allum, Solveig Michaelsen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Belbo-Stenhagen, Ada Elise Klubb Idrettslaget Try Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergersen, Ea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergkvist, Synne Marie Lindkjølen Klubb Magnor UL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borge, Julie Klubb Granli IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Busch, Maria Schøning Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Christensen, Mie Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dolven, Marte Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dunham, Mia Klubb Nes Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dæhli, Julie Snekvik Klubb Holeværingen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eide, Rebecca Stusvik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eide, Julia Stusvik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eritsland, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Evensen, Jonette Celia Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Feragen, Eline Rød Klubb Tynset IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fjellskålnes, Magrethe Klubb Osterøy IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grindstad, Lilly Præsttun Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøthe, Emilie Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Ragnhild Arnsteinsdatter Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugberg, Anne Klubb Andebu IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haukaas, Mina Berge Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heen, Maren Klubb IL Jardar Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Henaug-Hansen, Anna Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvalvik, Elise Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvello, Ingunn Klubb Strandbygda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Langengen, Lotte Kornbråten Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Levang, Ane Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lillebekk, Dorthe Klubb Magnor UL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindvik, Ina Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lund, Mina Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lundekvam, Rebekka Otternes Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Malonæs-Skjæret, Charlotte Klubb Ottestad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mikkonen, Ida Karoline Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Noordhof-Hansen, Mari Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nytrøen, Synne Kvittum Klubb Tynset IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Odden, Maren Berg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Opdan, Hermine Hylderås Klubb Nes Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Orset, Ida Brakstad Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Romulslie, Hedda Gyllan Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rosling, Johanna Kristina Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagberg, Emilie Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjaaeng, June Isell Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skogedal, Selma Aure Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Syversen, Kristin Narum Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørensen, Ingrid Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torkildsen, Martine Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ursin, Erle Henriette Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Veiseth, Iselin Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wergeland, Nora Andrea Klubb Dikemark IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabel, Frida Bjerke Klubb Ådal IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Aanensen, Anja Thomasgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Alfstadsæther, Andrea Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Allum, Solveig Michaelsen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Belbo-Stenhagen, Ada Elise Klubb Idrettslaget Try Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Bergersen, Ea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Bergkvist, Synne Marie Lindkjølen Klubb Magnor UL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Brenne, Mari Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Busch, Maria Schøning Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Christensen, Mie Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Dokken, Anne Birgit Klubb Nordre Land IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Dolven, Marte Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Dunham, Mia Klubb Nes Ski Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Dæhli, Julie Snekvik Klubb Holeværingen IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Eide, Rebecca Stusvik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Eide, Julia Stusvik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Eritsland, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Evensen, Jonette Celia Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Feragen, Eline Rød Klubb Tynset IF Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Fjellskålnes, Magrethe Klubb Osterøy IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Gissinger, Marit Kvåle Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Grindstad, Lilly Præsttun Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Grøthe, Emilie Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Haugberg, Anne Klubb Andebu IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Haukaas, Mina Berge Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Heen, Maren Klubb IL Jardar Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Henaug-Hansen, Anna Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Kvalvik, Elise Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Langengen, Lotte Kornbråten Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Levang, Ane Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Lindvik, Ina Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Lund, Mina Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Lundekvam, Rebekka Otternes Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Malonæs-Skjæret, Charlotte Klubb Ottestad IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Mikkonen, Ida Karoline Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Noordhof-Hansen, Mari Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Nytrøen, Synne Kvittum Klubb Tynset IF Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Odden, Maren Berg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Opdan, Hermine Hylderås Klubb Nes Ski Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Orset, Ida Brakstad Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Pedersen, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Romulslie, Hedda Gyllan Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Rosling, Johanna Kristina Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Sagberg, Emilie Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Sjaaeng, June Isell Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Skogedal, Selma Aure Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Syversen, Kristin Narum Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Torkildsen, Martine Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Ursin, Erle Henriette Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Veiseth, Iselin Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Wergeland, Nora Andrea Klubb Dikemark IF Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabel, Frida Bjerke Klubb Ådal IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Aanensen, Anja Thomasgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Alfstadsæther, Andrea Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Allum, Solveig Michaelsen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Belbo-Stenhagen, Ada Elise Klubb Idrettslaget Try Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bergersen, Ea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bergkvist, Synne Marie Lindkjølen Klubb Magnor UL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Borge, Julie Klubb Granli IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Brenne, Mari Lauvstad Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Busch, Maria Schøning Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Christensen, Mie Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Dokken, Anne Birgit Klubb Nordre Land IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Dolven, Marte Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Dunham, Mia Klubb Nes Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Dæhli, Julie Snekvik Klubb Holeværingen IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Eide, Rebecca Stusvik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Eide, Julia Stusvik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Eritsland, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Evensen, Jonette Celia Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Feragen, Eline Rød Klubb Tynset IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fjellskålnes, Magrethe Klubb Osterøy IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Gissinger, Marit Kvåle Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Grindstad, Lilly Præsttun Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Grøthe, Emilie Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hansen, Ragnhild Arnsteinsdatter Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Haugberg, Anne Klubb Andebu IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Haukaas, Mina Berge Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Heen, Maren Klubb IL Jardar Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Henaug-Hansen, Anna Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kvalvik, Elise Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kvello, Ingunn Klubb Strandbygda IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Langengen, Lotte Kornbråten Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Levang, Ane Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lillebekk, Dorthe Klubb Magnor UL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lindvik, Ina Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Mina Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lundekvam, Rebekka Otternes Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Malonæs-Skjæret, Charlotte Klubb Ottestad IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Mikkonen, Ida Karoline Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Noordhof-Hansen, Mari Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nytrøen, Synne Kvittum Klubb Tynset IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Odden, Maren Berg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Opdan, Hermine Hylderås Klubb Nes Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Orset, Ida Brakstad Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Romulslie, Hedda Gyllan Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Rosling, Johanna Kristina Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sagberg, Emilie Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sjaaeng, June Isell Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Skogedal, Selma Aure Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Syversen, Kristin Narum Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sørensen, Ingrid Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Torkildsen, Martine Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Ursin, Erle Henriette Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Veiseth, Iselin Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Wergeland, Nora Andrea Klubb Dikemark IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
nif-epi04, 04
Foto: Heiko Junge / NTB