Hopp til innhold

Konnerudrennet klassisk

Konnerudrennet klassisk

  • Når: 11.12.2022
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Konnerud skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.12.2022
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 11.12.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boström, Jack Anders Erik Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Espedalen, Hallvard Georg Klubb Skarphedin, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Havnen, Per Stephen Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jakobsen, Helmer Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kollerud, Jakob Hochnowski Klubb Drammen Strong Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skinnes, Sebastian Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Clement, Lucas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dolven, Erik Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klovland, Vetle Mathias Dalby Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Robertsen, Niklas Fagermo Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tønnessen, Benedikt Rogne Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vestskog, Emil André Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vøien-Borgersen, Alexander Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christoffersen, Even Munch Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fulford, Jacob George Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lysheden-Vogt, Sindre Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myhre, Marcus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sagberg, Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skøien, Johan Indergaard Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Spillum, Oliver Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Spillum, Oscar Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vøien-Borgersen, Alexander Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Warloff, Sigurd Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blytt, Jørgen Aksel Hvidsten Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bolstad, Linus Gregersen Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Boström, Ted Anders Gustav Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Clement, Liam Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Greve, Alvin Tollånes Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kongslie, Sondre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsrød, Nicolai Disch Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rogstad, Alexander Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rømme, Jasper Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sole-Warbo, Lucas August Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steenstrup, Mathias Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørensen, Marius Lie Klubb Larvik Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wille, Olav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Faksvåg, Iver Løvgaard Klubb Åsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hobbelstad, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hunstad, Adrian Michael Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myhre, Mathias Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruland, August Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Glad, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Golid, Torjus Tveiten Klubb Seljord IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Helling, Svein Nikolai Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høyerholt, Baste Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kollerud, Filip Hochnowski Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lysheden-Vogt, Jonatan Herman Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mølmen-Nertun, Wilmer Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordklev, Elias Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Tobias Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rinde, Tobias Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandaker, Sondre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steenstrup, Johan Vestre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thronsen, Erik Clark Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Embrik Segelvik Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Boge, Noah Rønningen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, William Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mølmen-Nertun, Caspar Klubb Dikemark IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Warloff, Theodor Gillingsrød Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wille, Herman Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kongslie, Even Klubb Dikemark IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løchen-Westerlund, Vetle Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løchen-Westerlund, Johannes Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stensland, Matheo Lenæs Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christoffersen, Adrian Munch Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjernes, Ola Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Jacob Thorhallsson Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jakobsen, Helmer Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løchen-Westerlund, Ludvig Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tønnessen, Jonatan Rogne Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Aurora Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Evensen, Lykke Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lewis, Brooklyn Strand Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Tomine Kei Næss Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Karfjell, Ella Kristine Fiskvik Klubb Dikemark IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kongslie, Oda Klubb Dikemark IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Elise Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reinemo, Nora Borchgrevink Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vik, Mathilde Klubb Mjøndalen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh, Henriette Iversen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bolstad, Alma Strand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Golid, Synne Tveiten Klubb Seljord IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kihle, Rikke Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skarbøvik, Lisa Oline Borchgrevink Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Astrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ervasti, Ellen Alexandra Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gullhaugen, Maja Nerheim Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hoen-Lund, Ingeborg Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jacobsen, Molly Marie Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klovland, Tinde Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kollerud, Leah Hochnowska Klubb Drammen Strong Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Reinemo, Liv Borchgrevink Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandaker, Sunniva Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skinnes, Vienna Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh, Hannah Martine Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hunstad, Adine Amalie Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vik, Sunniva Klubb Mjøndalen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Pernille Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dankworth, Sienna Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hoen-Lund, Magnhild Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kylland, Erle Meinke Klubb Lier IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rømme, Cornelia Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schomacker, Ella Mathea Bogerud Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjellestad, Anja Møgedal Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Småge-Hilsen, Mone Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Willoch, Agathe Dorthea Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabel, Frida Bjerke Klubb Ådal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Belbo-Stenhagen, Ada Elise Klubb Idrettslaget Try Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dolven, Marte Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lund, Mina Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Petterson, Isabella Klubb Oseberg Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagberg, Emilie Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørensen, Ingrid Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wergeland, Nora Andrea Klubb Dikemark IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gulbrandsen, Tiril Thorhallsson Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heidum-Ziegler, Ella Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lewis, Filippa Strand Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arvidson, Ingrid Dahlman Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Evensen, Lykke Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gudbrandsen, Olivia Korsgård Klubb Mjøndalen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kullerud, Aleksandra Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stake, Astrid Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fulford, Julie Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kylland, Tuva Meinke Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Langmoen, Kaja Sommer Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Melbye, Sanna Oksett Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schuler, Veronika Vikhamar Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stordalen, Olivia Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorstensen, Nora Heuer Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Buen, Synne Andersen Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bøhmer, Sara Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørensen, Ida Lie Klubb Larvik Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haug, Jakob Kjelsrud Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hunstad, Benjamin Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rinde, Sondre Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wasbrekke, Einar Lie Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sylling, Hans Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wille, Fredrik Camillo Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tobiassen, Magnus Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
nif-epi04, 04
Foto: Terje Pedersen / NTB